reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny !
Za którym razem udało się Wam zajść w ciążę ??
Ja za sobą mam pierwszą próbę, za dwa tygodnie wyrok !!!
Myślicie że jest szansa ????
A może znacie jakieś skuteczne metody na szybką ciążę ???
Momnet owulacji ?
pozycja ?
dieta?
itp... itd....:szok:
 
reklama
kasienka czekamy do jutra na twoje wiesci..

zanka matko ile pytan,,mi przy matuniu jeden strzal i ciaza,,a teraz brak slow...a tobie powodzenia,badz dobrej mysli.........
 
zanka- metoda na szybką ciąże? Też chciałabym taką poznać:-) To sprawa indywidualna każdej kobiety. Najskuteczniej jest próbować z tego co mi wiadomo 2, 3 po @ do 19 dnia cyklu. Pozycja chyba bez znaczenia, po przytulaniu nogi trzymać wysoko do góry;-)Nie stresować się i kochać się dla przyjemności:-)
 
Ewcia w pracy jestem jeszcze - ale zaraz koncze i sie najem a co

klamandynka - wiesz co czytałam nawet ze do 72 h :szok: ale ile w tym prawdy nie wiem - i w sumie my celnelismy tez nie wiem kiedy bo ja myślałam ze ciaża jest wikesza a kilka usg juz potwierdziło ze mniejsza a przyrost byl prawidłowy bo najpierw 6tci 1 d a równiutkie dwa tyg pózniej 8 tc i 1 d wiec nie to ze dzidzia mała

zanka z pierwszym dzieckiem zaszłam teoretycznie wtedy kiedy juz miałam miec okres czyli w dni niepłodne ( pierwszy strzał) a za drugim razem wtedy kiedy tego okresu juz od dawna oczekiwałam i gin mi powiedział ze nie mam owulacji ( ale też generalnie pierwszy cykl) - czyli ja pokręcona na maxa jestem :-D
acha nie wiem czy to cos pomaga ale ja robiłam świece po
:zawstydzona/y: a małżyka wyganiałam do łazienki :-D
 
Ostatnia edycja:
Jsorbek ano mam dużą córunię, zanim się obejrzę zacznie jej biust rosnąć :szok: Ale wiadomo, dzieci się starzeją a my wciąż taaakie młode :-p

Córa oderwała się od gry, zobaczyła, że mierzę sobie temperaturę (10 raz dzisiaj)
- mamo, masz gorączkę?
- nie (mam 37, nie musi wiedzieć smarkula)
- a masz okres? :szok:
- yyyyyy....


Dzieci są dziś zdecydowanie zbyt wścibskie i mądre , córka mi monitoruje zapłodnienie :szok::-D

A z tymi plemnikami jest podobno tak że z hromosomem żeńskim są wolniejsze ale żyją dłużej a z męskim szybsze ale żyją krócej. Więc łatwo sobie doliczyć jak teoretycznie zrobić chłopca a jak dziewczynkę. Ale to czysta teoria, szczególnie, że nie mam pojęcia jak zrobiłam pierwsze dziecko, więc nie mogę potwierdzić tezy. No, chyba, że właśnie zaskakuję i będzie chłopiec...:-)
 
oj oj oj,
widzę że u każdej z Was było inaczej..
jednym słowem dość czytania książek, obliczania, liczenia itp!
A ja biedna przeczytałam setki artykułów na ten temat i mam taki mętlik w głowie że masakra.
Mogłam posłuchać Seby i nie czytać tego :-)))))
No ale na czymś trzeba się opierać nie ???
Choć wolałabym się opierać na moim mężuuusiuuuu:D, tak wiecie, dosłownie:rofl2:

dobra, zmykam do pracy....
odwzwę się wieczorem, mam nadzieję że mnie polubiłyście nieco, bo na innych formach są takie kliki gangsterskie że nie chcą lubieć nowych osób :)
miłego dzionka laseczki!!!
 
Hope udana ta twoja córcia :-D moja ma 4,5 roku a tez jej musiałam wytłumaczyć teorie o nasionkach i skąd one się w brzuszku biorą - bo w bociany i kapustę nie chciała wierzyć :-D

zanka tu sa takie fajne dziewczyny ze ja choć sobie "sollennie" :-Dprzysięgałam ze tylko zajrzę od 2 miesiecy sie oderwac nie mogę - tylko na weekend robie przerwy bo mi sie jakos przy lapku źle siedzi teraz :zawstydzona/y: brzunio mnie troche ciśnie

dobra zmykam do domciu papapki - do jutra
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hehehe... ja się w pierwszej klasie podstawówki dowiedziałam, skąd wychodzą dzieci faktycznie, pamiętam jakim to dla mnie było szokiem. Chyba większym niż fakt skąd się biorą :-)

Pora zmiętolić mielone na obiadek, będę zapewne wieczorem bo już się od was uzależniłam :-)

Papa dziewczynki, trzymam kciuki za wszystkie fasolki i maleństwa!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry