reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hope ja mojej córci wmawiałam ze przez pępek - ale Wojtuś w przedszkolu ja uświadomił ze jednak nie :zawstydzona/y::-D i już wie
Przyszła do mnie kiedyś i tak powaznie mówi i pokazuje ze Wojtus to jej mówił ze dzieci tamtędy sie rodzą - ale on jest głupi prawda - zapytała - wiec jej musiałam powiedziec ze wcale nie taki głupi :szok::no::sorry2::-D

oki teraz już mykam na serio papaptki
 
marcepanek - nie dziwię sie, też bym była przeszczęśliwa, gdybym była w takim stanie:-) Jak znosiłaś pierwszą ciąże? Jestem ciekawa co jutro Ci powie gin.
 
oj babeczki babeczki tyleście napisały, że od 12:20 do tej pory tylko czytałam a teraz to już nie wiem co pisać... Ala wstała, ja nic nie zjadłam i nic już nie napisze bo mój czas minął... miłego dnia
 
marcepanek - to życze, żeby tym razem ciąża przebiegła bezproblemowo i większych rewolucji:-)

maran-atha- również miłego dnia:-) teraz już ucichło, dziewczyny pewnie odpoczywają po tym wielkim pisaniu;-)

no nic, spadam do gina, bo nie mogę już usiedzieć w miejscu....;-)

do usłyszonka :-)
 
reklama
sorbek - a ja znalazłam taką informację że medycznie 11t i 3 dni to skończone 11 tygodni i tak się zapisuje w dokumentacji - 11 tygodni - a oficjalnie leci ci 12 tydzień ciąży. Ale wg lekarzy liczą się pełne skończone tygodnie :tak: A nudności zniknęły zupełnie i bardzo się z tego powodu cieszę za to teraz mam chcicę na egzotyczne dania :-D Ehh..

maryla - na głupotę nikt lekarstwa nie wynalazł jeszcze niestety więc nie ma co się denerwować tylko trzeba patrzeć na siebie a nie po innych bo można się tylko nerwicy nabawić :no:

Wisieńka - to co umawiamy się na czerwiec na spacer po Wrocławiu z twoim(/i) maluszkami i z moją Karolą i kropką? Jak będziesz jeszcze w dwupaku też możemy sobie połazić :tak: U was o ile dobrze pamiętam to chyba ZOO jest więc sobie połazimy :-)


Zaraz spadam Karolę usypiać - mam nadzieję że obędzie się bez wojny i zdrzemniemy się razem :-D
no niestety a niektórym by sie przydało takie lekarstwo :):):)

kurcze- zostawić was na trochę i 10 stron

a poszłam tylko ziemniaki obrać...
no dziwczyny szaleją szaleją :)

A ja dla odmiany mam córkę a teraz chcę chłopczyka. Ciekawa jestem czy te historie z żywotnością plemników to prawda, jeśli tak, będzie wiadomo za jakiś czas, powinien być chłopiec według tej teorii.
Ale wiadomo, ważne żeby było, żeby zdrowe i żeby wszystko się udało jak należy :-) Płeć kwestią drugoplanową.
święta prawda najważniejsze żeby byłyo i było zdrowe :)

dobra, ja nie w temacie- potem się wciągnę. teraz idę kotlety trzaskać- a co!! niech gospodarz słyszy, że my też czasem jemy
Ty agentko ):):):):):)

Dziewczyny !
Za którym razem udało się Wam zajść w ciążę ??
Ja za sobą mam pierwszą próbę, za dwa tygodnie wyrok !!!
Myślicie że jest szansa ????
A może znacie jakieś skuteczne metody na szybką ciążę ???
Momnet owulacji ?
pozycja ?
dieta?
itp... itd....:szok:
hej nie ma metod bo jakby były to tyle nas by nie czekało mam nadzieje że uda Ci sie odrazu i będziesz niedługo skakać z radości ja jestem w trakcie 4-tego cyklu ale chyba nic z tego ale to nic będziemy sie starać dalej i napewno sie uda w odpowiednim czasie :)

oj oj oj,
widzę że u każdej z Was było inaczej..
jednym słowem dość czytania książek, obliczania, liczenia itp!
A ja biedna przeczytałam setki artykułów na ten temat i mam taki mętlik w głowie że masakra.
Mogłam posłuchać Seby i nie czytać tego :-)))))
No ale na czymś trzeba się opierać nie ???
Choć wolałabym się opierać na moim mężuuusiuuuu:D, tak wiecie, dosłownie:rofl2:

dobra, zmykam do pracy....
odwzwę się wieczorem, mam nadzieję że mnie polubiłyście nieco, bo na innych formach są takie kliki gangsterskie że nie chcą lubieć nowych osób :)
miłego dzionka laseczki!!!
tu same miłe dziewczyny są i nie pozwolą na smuty :)

kurcze myślałam że was nie nadrobie miałam kilku klientów :):)

oj babeczki babeczki tyleście napisały, że od 12:20 do tej pory tylko czytałam a teraz to już nie wiem co pisać... Ala wstała, ja nic nie zjadłam i nic już nie napisze bo mój czas minął... miłego dnia
bidulko ale Cie ta Ala wykańcza mała terrorystka :):):) ale jaka kochana za to :):):)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry