reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ewcia tulam Cie mocno kochana moja i wybacz pytanie ale chyba albo nie doczytałam albo coś :( (wstyd mi) czemu nie a taty Maciusia z Tobą ?? nie wiem do kładnie o co chodzi niechcesz nie pisz w każdym bądź razie tulam bardzo bardzo mocno do mojego big cyca :)
acha i 2 kilo uśmiechu i tone wsparcia i pociechy wysyłam do Ciebie i do Wisienki
Marylka ja nad morze mam 10 godzin drogi więc w ciemno raczej mi się nie chce...
Tam co roku jeździ moja ciocia do swojej jakiejś tam rodziny. I założenie było takie że my się koło tej rodziny rozbijemy namiotem a ogólnie to będziemy sobie korzystac z kuchni i łazienki tam... no się trochę posypało bo nie możemy...
Jakby się okazało wcześneij to byśmy coś wynajeli... A tak to musiałoby byc pole namiotowe kolo nich bo założenie było żeby się z nimi zobaczyć..

A tak na 3 dni to się nie opalca:((

Monisia kłuć może i przed i po owulce... Ale tez się dobrze nei znam, poczytaj sobie jeszcze w necie...

Ewcia tulam mocnoo!
a no to szkoda faktycznie mam nadzieje że uda sie wam coś wykombinowac a ja nigdy nie wiem kiedy mam owólke bo mnie nic nie boli nigdy :)
 
dziewczynki ja juz spadam:( Zaraz kończę pracę a w domu czekją ogórki do obgotowania i psiak do wyprowadzenia:) I jeszcze dziś mojej mamy urodzinki to prezenta trza kupić...

Pa pa pa pa milego popołudnia:) Mało słońca i dużo hmur i chłodkuuuuuu
 
marylko sorki , ze się wbijam ale Ewci chodzi o jej tatę , który nie żyje.
No i zamiast burzy wyszło słoneczko i przypieka sobie cudownie! Blleeee i fuj. A tak lubie lato ale to juz przesada. Żeby chociaż noc dawała ochłodę.
 
dziewczynki ja juz spadam:( Zaraz kończę pracę a w domu czekją ogórki do obgotowania i psiak do wyprowadzenia:) I jeszcze dziś mojej mamy urodzinki to prezenta trza kupić...

Pa pa pa pa milego popołudnia:) Mało słońca i dużo hmur i chłodkuuuuuu
papapapapa

marylko sorki , ze się wbijam ale Ewci chodzi o jej tatę , który nie żyje.
No i zamiast burzy wyszło słoneczko i przypieka sobie cudownie! Blleeee i fuj. A tak lubie lato ale to juz przesada. Żeby chociaż noc dawała ochłodę.
dzięki widocznie znowu coś źle przeczytaam i sie strasznie zdziwiłam i nie wiedziaam o co kaman dzieki za wyjaśnienie i raz jeszcze tulam was mocno

mama pozdrawia wszystkich jest zajechana jusz troche tym remontem i jej sie niechce ale chcą skończyć do niedzieli przed wyjazdem i ostro działają
 
Dziewczyny, byłam na noc w szpitalu niestety poroniłam moje maleństwo w 4tc :( lekarz mówi, że to normalne czasem przychodzi okres i się roni ;( serce pękło mi na milion kawałków ;(
 
lovely pocieszę Cię ,że to była ciąża biochemiczna wiadomo strata boli ,ale to była zapłodniona komórką która nie miała szans i z jednej strony lepiej ,że to 4tydzień niż już np 8 lub 12. Jeśli czujesz się ok to prawdopodobnie możecie próbować dalej.
Tule Cię mocno i powiem ,że sama taką przeszłam tylko dlatego ,że zrobiłam test kilka dni przed a okres przyszedł...tak to bym nie wiedziała.
 
reklama
Lovely tak mi przykro tulam cie niesamowicie mocno bo nic wicej niestety zrobić nie moge :(:(:(:(:(:(:(


 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry