reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kalamandyna oj, masz problem- od BB nie da sie nie uzależnić
krakowianka no to trzymamy kciuki &&&&&&&&&

ja już uciekam- naprawiam sobie torebkę, bo kiedyś kupiłam taką za 20zł, ale potargała mi się ta wkładka. więc ją sobie wymieniam i przyszywam. no i obiadek muszę zgrzać bo małż będzie po 15, a potem jedziemy do miasta po wodę, zakupy i OWOOOOOOOCEEEEEE.

buziaki. miłego popołudnia wszystkim zyczę
 
reklama
kalmandynka oj magiczne masz tu rację
monisia smacznego
ewcia a szukaj kochana to pokaże Polowi ja wróci z pracy. ma dzis cięzki dzien bo kolega z którym jeździł rodzi z żoną i Pol muis sam a nie bardzo zna trasę i długo mu zejdzie.
Popołudniu jedziemy po kartony i zaczynam pakowac częśc rzeczy. nie wiem czy gin pozwoli mi w poniedziałek iśc do pracy a jesli pójde to jutro spakuje chociaz zimowe rzeczy, ozdoby świąteczne, koce, pościel i buty. Alez mi sie nie chce!
wierze wierze że Ci sie niechce kochana ale jak to mówią jak mus to mus :(

Zobacz załącznik 264883Zobacz załącznik 264882

Wisienko- to jest coś takiego, na tym drugim zdjęciu widać tę wysepkę, ale ona jest tak w środku, my z K. całkowicie z innej strony chodzimy :*
Nie tylko rodzeństwo bo i bratanki się znalazły :)
Nawet i chlebuś, który wrzucaliśmy kaczuszką się znalazł :))

Przeprowadzki są straszne... :(( ale dacie radę :*
Oj, to skoro nie zna za bardzo trasy, to faktycznie dłużej będzie...


Marylka- jak na razie podoba mi się taki wózio, jeszcze będę musiała go przetestować

WÓZEK ATLANTIC BABY DESIGN ESPIRO 2010 + FOTELIK (1111162233) - Aukcje internetowe Allegro



Prawdopodobnie mój Synuś w przyszłym tygodniu będzie miał pomniczek :)))))
spoko loko z tej firmy często zamawiam :):):):):) i atlantików tez doś dużo sprzedaje :) on jest najbardziej zbliżony do x-landera XA :) spacerówy mają identyczne regulacje :):):) mówisz kiedy i masz :):):):):):):)

Dziewczynki, miło było z Wami pogawędzić o tym i o tamtym :-)Oderwać się od kompa nie idzie, muszę uważać żeby się od Was nie uzależnić, hehe;-)
Zmykam, do usłyszonka i miłego popołudnia Wam życze i dobrego samopoczucia:-D
Fluidki z Poznania przesyłam.:-D:-D:-D
hahaha nie da sie nieuzaleznić :):):) tak cie tylko infformuje już za puźno na leczenie :) a i tak żaden lekaż sie nie podejmie :):):):)

Dziewczyny, witajcie. :)

Marcepanek - masz dwie opcje: albo wytrzymasz i dopiero po terminie @ pójdziesz na betę, albo polecisz jutro rano na nią. Myślę, że nie powinnaś się stresować. Te testy o czułości 25 wychodzą niektórym kobietom dopiero w 6-7 tygodniu ciąży, przecież dobrze o tym wiesz. Głowa do góry. :*

A ja mam dobre wieści po moim USG. Nie dość, że na lewym jajniku zniknęły (po bromergonie) cechy zespołu PCO, to na dodatek na prawym jest PĘCHERZYK o rozmiarze 20 mm. :D :D :D Także dziś, jutro i pojutrze pani gin kazała nam solidnie działać. ;) Także proszę o fluidy, ciepłe myśli, kciuki - a wierzące o słówko modlitwy. :)
rewelacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i nie puszczam :):):):):) wygląda na to że sobie nie poodpoczywacie :):):):) bo wiecie jak mówią ?? śpi sie razem odpoczywa osobno :):):):):)

:ninja2:
 
Marylka- no to super :)) w takim razie dam Tobie zarobić :* ale niestety jeszcze nie teraz :*

Wisienka- :)))
 
acha zadzwoniłam już do babeczki od ubezpieczenia i ma dziś podjechać i dowiem sie co i jak :) i jak coś to sie doubezpiecze żeby na wozek kasy stykło :) hehehe


edit:
Ewcia dziękować dziękowac :) my sie dogadać dogadać :):):)
 
Ostatnia edycja:
Marylka- spoko spoko:-D:-D
Jeszcze do tego dojdzie łóżeczko takie ciemny brąz z beżem+ całe wyposażenie do łózia:)))Oj, ale mi się już marzą takie zakupki:-p:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marylka- spoko spoko:-D:-D
Jeszcze do tego dojdzie łóżeczko takie ciemny brąz z beżem+ całe wyposażenie do łózia:)))Oj, ale mi się już marzą takie zakupki:-p:sorry2:

Dokładnie Ewuniu - to takie przyjemne!!!!:tak::-D
Kochane, czy po owu tez może kluć podbrzusze? czy tylko przed, a potem ewentualnie to ciagnięcie?? mnie kłuje teraz...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry