reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Marylka- spoko spoko:-D:-D
Jeszcze do tego dojdzie łóżeczko takie ciemny brąz z beżem+ całe wyposażenie do łózia:)))Oj, ale mi się już marzą takie zakupki:-p:sorry2:
u mnie to wiesz mówisz i masz :) naszej kochan Kasiuni która już urodziła też wysyłałam ciuszki i łóżeczko i materac do WA-wy :) , poczekam na zamówienie :):):):) ja tam asz taka zachłanna nie jestem :) poczekam asz zaciążysz :)::):):):):)
ale mam dzis głópawke troszke :):)
 
reklama
Krakowianka - to do dzieła!!!!!!! I oczywiście &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Marylka no i znowu nakąłmałam.... Ja wogóle nie będę jechała nad morze:zawstydzona/y::-:)wściekła/y:
Okazało się że nei możemy się rozbić z namiotem tam gdzie myśleliśmy:wściekła/y: a sąsiedzi maja juz wsio zajęte....
I mi się wlaśnie posypal wyjazd...

No i teraz będe kombinowac gdzie tu pojechać na te kilka dni na początku sierpnia... Pewnie wszędzie wszystko pozajmowane.... Buuuuuuuuuuuuuu
A ja bym chciała nad jakąś wodę, żeby leżeć do góry dupskiem i się opalać i łowić ryby...
 
Monisia- niestety nie pomogę, bo mnie rzadko kiedy co kuje przy owu więc nie wnikałam nigdy w to głębiej...


Marylka- no to super :))

Monia- to lipka, że wyjazd się sypnął :((
 
Krakowianka - to do dzieła!!!!!!! I oczywiście &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Marylka no i znowu nakąłmałam.... Ja wogóle nie będę jechała nad morze:zawstydzona/y::-:)wściekła/y:
Okazało się że nei możemy się rozbić z namiotem tam gdzie myśleliśmy:wściekła/y: a sąsiedzi maja juz wsio zajęte....
I mi się wlaśnie posypal wyjazd...

No i teraz będe kombinowac gdzie tu pojechać na te kilka dni na początku sierpnia... Pewnie wszędzie wszystko pozajmowane.... Buuuuuuuuuuuuuu
A ja bym chciała nad jakąś wodę, żeby leżeć do góry dupskiem i się opalać i łowić ryby...
ty kłamczuszku :) a nie możecie jechac w ciemno ?? i sie rozbić na jakimś polu biwakowym?? ja jak jade autem nad moze to zawsze w ciemno i zawsze znajdziemy jakąś miejscówe , a na polu biwakowym zawsze sie coś znajdzie
 
AAA znowu mnie boli głowa. Zrobię sobie kawę, może to cisnienie. U mnie nie pada jeszcze ale się zanosi.Humor mi sie popsuł....Znowu dół
monia przykro mi, na pewno coś wymyslicie
 
Wisienko- mnie też dopadł dołek :(((

Brakuje mi mojego Taty Maciusia...
Dzień naszego ślubu, był dniem urodzin Taty...
Tak bardzo bym chciała, aby byli tu z nami... :(((
 
reklama
Marylka ja nad morze mam 10 godzin drogi więc w ciemno raczej mi się nie chce...
Tam co roku jeździ moja ciocia do swojej jakiejś tam rodziny. I założenie było takie że my się koło tej rodziny rozbijemy namiotem a ogólnie to będziemy sobie korzystac z kuchni i łazienki tam... no się trochę posypało bo nie możemy...
Jakby się okazało wcześneij to byśmy coś wynajeli... A tak to musiałoby byc pole namiotowe kolo nich bo założenie było żeby się z nimi zobaczyć..

A tak na 3 dni to się nie opalca:((

Monisia kłuć może i przed i po owulce... Ale tez się dobrze nei znam, poczytaj sobie jeszcze w necie...

Ewcia tulam mocnoo!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry