reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czarna witaj.Oby nie przyszła. Mi zostało 6dni przy czym mam już pozytywny test. Ale u mnie to zagmatwane strasznie bo straciłam fasolkę i po poronieniu owu mi się poprzestawiała. Ale strach ,że wredna @się pojawi wciąż jest.

Nakupowałam sobie testów ciążowych na allegro 6 akurat by robić co dzień :-D a Tom oczywiście po co Ci tyle tego :wściekła/y: Ale po prostu będę robiła tak by sprawdzić czy kreseczka nie jaśnieje przypadkiem tfu tfu oby nie.
 
reklama
krakowianka witaj
margolciu było wyśmienicie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a foto tutaj nie dam niestety :no::no::no:
Zlecialo nie wiadomo kiedy. Nie mogę się doczekać filmu i zdjęc :] To był najpiękniejszy dzień, eh. Jestem taka szczęśliwa. Wybawilam się za wszystkie czasy
 
Jeny - u wszystkich pada tylko u mnie zaduch :-(

maggy - też się cieszę a jeszcze bardziej że już wpłaciłam kasę na projekt a jeszcze bardziej że nie będę czekać 8 dni na wykonanie tylko 2 :-D No i własna sypialnia dla nas i osobna dla Karoli :-D Jutro M musi odebrać rzeczy małej z przedszkola po pracy a potem zostanie z Karolą a ja idę po kątowniki do półek Karoli :-D

Spadam jeść bo mnie skręca :-(
 
Marcepanek - z tego co pamiętam u mnie też najpierw się pojawiła blada kreseczka, jakieś 3 dni przed terminem @, choć było to dawno temu już;-) I była ciąża. Podobno testy ciążowe nie kłamią...
Trzymam kciuki:-)
 
Agnieszko niet, tutaj nie będe wstawiac lepiej żadnych zdjęć. Po co ktoś niepowołany ma mnie oglądac :]
 
Marcepanek ja mam baardzo nieregularny cykl (dostałam dobrą radę aby starać się co 2 dzień to utrafię w końcu) he więc i u mnie może wszystko się zdarzyć, testy oczywiście też kupiłam ale jedno pudełeczko (a w środku 4 testy) ;p u mnie widnieje jedna kreseczka ale ciągle mam nadzieję że za wcześnie jeszcze :-) a co do Ciebie to na pewno fasolka rośnie już :-) trzymam kciuki
 
kalamandyta tylko ,że mam już dwie wyraźne :-Dod kilku dni:tak: ale nie o to chodzi. Zdarzyło mi się już mieć sytuację ,że zrobiłam test dzień przed i był pozytywny ,ale @ przyszła i dowiedziałam się o ciąży biochemicznej:-(
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry