reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisienko wspolczuje straty dzwoneczka :-:)-:)-( Jejku. Tak mi przykro kochana. Trzymaj sie dzielnie :(
 
reklama
Maluszek na usg śliczności ssał palucha, nóżki rozprostował i tak się plecami ułożył na badanie przezierności że ni diabła nie dało się zmierzyć, dopiero po 2 min się przesunął tak że dało się zmierzyć. Tętno 140/min więc w nornie. Ogólnie - jak mamusia - śnięty ale wcale mu się nie dziwię :-D

super!!! ale sie ciesze :D no i oczywiscie czekamy na fotke do soboty :D
 
Ewciu staranek nie ma. Poscimy juz 3 tygodnie, jutro biorę ostatnią tabletkę dopochwową - leczę zapalenie, w piątek wizyta u g, jak będzie wszystko ok, wróci do normy tak ruszamy do roboty :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
pysia888 - trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło i za starania :-)
ja twierdze, że wszystko ma swój czas i wszystko jest po coś:happy:

sol- gratuluje ciąży!
 
Ewciu dziękuję za kciukasy :* Narazie nie myślę o starankach, jakoś chwilowo mi przeszło choć pragnę bobasa ale nie chcę być tak mega nastawiona na staranka i na to wszystko tylko na luzie podejść do sprawy. Anty skończyłam 2 tygodnie temu i mam nadzieję, że ginka w piątek powie, że wszystko ok już
kalamandyna :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pysia, Justynka - witajcie. :)

No to sobie "godzinkę" pospałam, bez komentarza. :] Deszcz oczywiście nie przyszedł.

Sol, Jadzia - super wieści!! :D

Wisieńka
- ja też mam "ciekawie". Dziś 12 dc, a mnie piersi pobolewają. o_O Wieczorem sobie chyba test owu zrobię... No albo jeszcze do rana poczekam. Mam nadzieję, że u Ciebie to nie żadne zapalenie, tylko że po prostu wracasz do normy. :)

Ewcia
- a Ty się nie martw na zapas!

Maran - dobrze że to ciążowe smutki, a nie po prostu smutki. ;) Także wyrycz się, odpocznij... i będzie dobrze. :)

Ja piję kawę i się biorę do redagowania, eh.
 
mama normalnie kusisz tym piwkiem! Pan kot jest dalej kochany i łobuzerski,, dobrze że u rodziny jest, to przynajmniej wiem co u niego:-D Teraz mam coraz mniej czasu, na razie próbuję się ogranąć czasowo, praca jednak rozbiła mój plan dnia a mi ciężko się przestawiać na nowe.

pysia żonko młoda!!! pisz tu szybko jak było no i chociaż jedno zdjecie!!!
 
reklama
Witam wszystkich :-)
Znów musiałam się naczytać aby wiedzieć coś nowego :-) heh u mnie jest burza i leje deszcz :-( zmokłam strasznie akurat mnie dopadło podczas powrotu do domku. U mnie bez zmian jeszcze 4 dni do spodziewanej @ i oby nie było heh pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie. oo ps od kilku dni pilnuje synka koleżanki więc się wprawiam ;p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry