reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Marcepanek- mimo wszystko bądz dobrej myśli, może jednak to nie biochemiczna, a jak nie teraz to w końcu i tak się uda:-)
 
reklama
Dziękuję za milutkie powitanie. Trzymam &&&& żeby u Was były fasolki już :) pozdrawiam
 
Mama- jako kosmetyczka, masz jakieś sprawdzone sposoby na pryszcze?
Znów mi powyskakiwało, a na oczyszczanie boję się iść,
bo może wyjść jeszcze więcej:baffled: a do 24 jeszcze ponad tydzień, a chciałabym mieć pewność, że ich nie będzie i kolejne nie wylezą:baffled::baffled:

Krakowianka- postaram się :))
 
Ostatnia edycja:
...a ja już mówię DOBRANOC. Burza chodzi dookoła, deszcz nie chce przyjść. Tylko gdzieś w oddali się błyska. Ja już dziś i tak więcej zrobić nie dam rady, więc kładę się. Powodzenia w starankach. :) My dziś robimy sobie dzień przerwy, bu. ;)
 
Ja też życze spokojnej nocy i kolorowych snów :-D
Dobranoc i do usłyszenia!;-)

Przypomniała mi się taka jedna rymowanka z lat dzieciństwa specjalnie na taką wieczorną okazję :-p
Noc. Godzina bajek. Koty sięgają do fajek. Księżyc zapałką złotą zapalił fajkę kotom:happy:
 
reklama
hejka ,ja niedawno wrocilam z tego woskowania i padam-wypilam piwko z mężem i ide pod prysznic i lulu:tak:
zycze wszystkim spokojnej,chlodnej nocki i owocnych starań:tak:;-):-D
jestem tak padnieta,ze nawt nie poczytam:sorry2:a jutro znow praca:rofl2:
karaluchy!!! :):))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry