reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziękuję za milutkie powitanie. Trzymam &&&& żeby u Was były fasolki już :) pozdrawiam
JUSTYNKA- cześć fajnie,ze do nas zawitalas:tak:rozgość sie na wątku i pisz kiedy masz ochote:tak::-D
Mama- jako kosmetyczka, masz jakieś sprawdzone sposoby na pryszcze?
Znów mi powyskakiwało, a na oczyszczanie boję się iść,
bo może wyjść jeszcze więcej:baffled: a do 24 jeszcze ponad tydzień, a chciałabym mieć pewność, że ich nie będzie i kolejne nie wylezą:baffled::baffled:
EWCIA- jesli nie chcesz isc na oczyszczanie i idz na sam galwan-to co sie robi po oczyszczaniu(pod prądem) to swietnie wysusza:tak::tak:

przeczytalam ostatnią stronke i padado jutra moje kochane babeczki;-)

AGNIESZKA- kolorowych:)))
 
a ja... kurcze jak mnie napadło na chlebek z czosnkiem i ogórkiem kiszonym :szok: no musiałam iśc i sobie zrobić taką kanapke bo cały czas to za mną chodziło i nic nie mogło zaspokoić mojego "głoda" dopiero jak to zjadłam to mam spokój... mąz na nocce wiec odór oddechu go nie zabije...

dobrej nocki babeczki :)
 
a ja... kurcze jak mnie napadło na chlebek z czosnkiem i ogórkiem kiszonym :szok: no musiałam iśc i sobie zrobić taką kanapke bo cały czas to za mną chodziło i nic nie mogło zaspokoić mojego "głoda" dopiero jak to zjadłam to mam spokój... mąz na nocce wiec odór oddechu go nie zabije...

dobrej nocki babeczki :)
maran dobre...:)
Dobranoc
 
Dzien Dobry :)

Witam sie poranna kawa :)

Ewcia Ty cos pisalas o tylozgieciu? Moja Babcia je ma, Mama tez ja tez je mam. Dodam ze zadna z nich nie miala jakichkolwiek problemow z zajsciem w ciaze (wrecz przeciwnie):-D
Wiec nie masz sie co martwic. Na przebieg ciazy u nich to tez nie mialo zadnego wplywu.


Ide przygotowac obiad. Do potem dziewczynki;-)
 
Hej Laseczki;-)
Al wcoraj dalyscie czadu:tak:
Znowu nie nadrobie:-( Ale postaram sie jak wroce z pracy i sie zdrzemne bo jak zwykle 2,5 godziny snu:crazy:
Tymczasem milego dzionka Wam zycze
BUZIAKI
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Helooooooołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł !!!
A więc byłam wczoraj u ginka, od tej mojej koleżanki, Pani taka sobie nie za miła, fakt usługa tansza bo 80 zł(mój gin biezrze więcej, ale to da sie odczuć. Więc wiem napewno, ze go nie zmienię. A więc w s umie nic się nie doowiedziałam, na swedzenia dała mi pimafucord ( czy coś takiego, nie pamietam nazwy ) czopki 3xdziennie, a na plamienie, których nie zdiagnozowała - duphaston - 2xdziennie .... Mamrotała tylko coś pod nosem, że maciczka bardzo mała i ze wody za macicą nie ma, ze prawy jajnik spoko - jajeczko czy pęcherzyk 11 mm, czyli jakby się szykowało do owulki, a lewego nie umiała znalezc ( bo robiła mi usg ). NA koniec stwierdziła, ze nie jest pewna, ale ciąża to chyba nie jest. Wypisała receptę i adijos adidos ! Coś z tego kumacie - bo ja nie ...
Aha duphaston (zwał jak zwał ) mam brac 10 dni i w sumie też nie wiem po co, chyba zeby te krwawienia zlikwidowac ... ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
jaewa - a co na obiadek miałaś bo ja dzisiaj muszę coś extra mężowi wyszykować a nie mam zupełnie pomysłu :-(

palma - No to jak jest pęcherzyk 11mm to nic tylko starać się żeby się nie zmarnował :-D A wiesz - lekarz lekarzowi nie równy więc nie mnie oceniać czy dobry czy nie :sorry: Pimafucort dobra maść i jak do tego czopki dała to ok przy takiej infekcji. A duphaston tak dziwnie Ci dała bo ni w kij ni w oko :dry:

czarna - nie pisz posta pod postem tylko używaj opcji edytuj :-)


Spadamy po zakupy z rana bo mamy taki sklepik czynny od 6 gdzie mają świeżutką wędlinę z takiej niewielkiej masarni i powiem wam że naprawdę dobra tylko drogawa ale co tam raz na jakiś czas można coś dobrego dziecku kupić :-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry