reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jestem znowu-Tomi placil rachunki i musialam oddac kompa:tak:
JADZIA- to cudowna wiadomość-duzy ten Twoj skarb:-Dktory masz tydzien ciąży??super,ze wszystko gra!!
MARCEPANEK- nie ma co sie takim gadaniem przejmować

a ja w tym czasie jak Tomek placil rozlozylam dywan w tym pokoju co go teraz szykujemy,urobilam sie i juz dzis nic nie robie...no jeszcze pojade do tej kumpeli woskowanie Jej zrobic i henne bo obiecalam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam wszystkie serdecznie!!
Rozpływam się z gorąca!!! U nas w domu jest prawie 30st. C na strychu koło 40st C, masakra!! Podeślijcie te burze!!

ewcia z tego co kojarzę o tyłozgięciu macicy, to dodam jeszcze, że może być problem z zajściem, ale powtarzam MOŻE nie musi. Chociaż to nie jest naturalne prawidłowe ułożenie to z donoszeniem ciąży nie powinno być problemów(to nie jest powód poronień czy porodów przedwczesnych), jednak warto zawsze zaznaczać lekarzowi,że takie coś wykryli u Ciebie.


wisieńko witaj piękna!!

mama
taras w trakcie realizacji?? to kiedy piwko na tarasie pijemy ??:-D

marcepanek jadzia
witajcie ciężarówki!!

to teraz spróbuję doczytać co u was....
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka kk - nie, kochana nie mam sklepiku, jestem kosmetyczką;-):-)
JADZIA - bardzo sie cieszę i jeszcze raz gratuluję!!!!
Posprzatałam domek - ufff..... burza sie cos nie może zrobic - krąży i krąży...ehh....
 
MARGOLCIA- witaj slodziaku-no tak,taras "sie robi":tak::-D:-Di juz moze w czwartek bedzie mozna pic na nim piwko:tak:;-)takze zapraszam:-)co tam u Ciebie-żadko wlatujesz:sorry2:mam nadzieje,ze Pan Kot nadal dokazuje i nie da sobie zrobic krzywdy;-)

MONISIA- ja tez kosmetyczka i dzis jade na domowe woskowanie i henne bo kumpela leci jutro do Egiptu.
 
Witajcie dziewczyny


Ja już po wizycie u ginekologa, dostałam swoje pierwsze USG:-)
Fasolka ma 0,84 cm :-) i 120 uderzeń serduszka na minutę:-)
Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.
aaaaa !!!!!!!!!!!! ale super!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!
ja tez mam nadzieje bede slyszec serduszko.. juz za tydzien :D
 
Witajcie:-D

Jadzia gratuluje ciąży i życze dobrego samopoczucia :-)

mama05 - nie wiem czy dobrze przeczytałam, jesteś kosmetyczką?

W Poznaniu po deszczu, wreszcie upał ustąpił, ufff:tak:
 
KALAMANDYNA- tak jestem kosmetyczka ,kończylam studium na Jeleniogórskiej w Poznaniu;-)za stadionem Lecha.


ide z dziecmi troche na ogrod bo syn chce zebym Go hustala:tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry