reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie :-) Będe tu zaglądać tak często jak się da i mam nadzieje, że niedługo uda mi się zaciążyć:-) Chciałabym....
mama05 - waże i mierze dokładnie tyle samo co Ty, choć to pewnie żadne pocieszenie:no:
Chciałabym schudnąć jeszcze przed ciąża, ale słyszalam że takie odchudzanie nie jest wskazane. Najwyżej będe wygladać jak hipopotamica. Tak na serio, myśle o jakiejś jodze, mam siedzący tryb pracy który sprzyja jak najbardziej tyciu, a że brak mi silnej woli kilogramy idą w góre:zawstydzona/y:
Czy Wy kupujecie testy owulacyjne? Czy na tyle znacie swoje cykle , że nie musicie ich stosować?
 
reklama
mlodam a może jakiś mały wypadzik we dwoje,przepraszam we troje,ten pomysł mi się podoba:))

My drugą rocznicę ślubu będziemy mieli 18 października a plan mamy następujący 15 października przylatują do nas nasi znajomi w Pl i 16go jedziemy na cały dzień do Londynu troszkę pozwiedzać a wieczorem sobie fajnie posiedzimy.Niestety w niedzielę wieczorem już odlatują ale damy radę zahaczyć jeszcze o centrum,jakiś smaczny obiadek i szałowe zakupy:))
 
BUNIA- slodziaku:tak:;-);-)
MARYLKA- napisz jakie cuda dostalas od Sergeevny:tak:i mowisz,ze zrobiliscie sobie dzien przerwy:szok::szok:no to super!!! ciesze sie ,ze ustalebnia nie poszly na marne;-):-)
 
Kalamandyna bo u nas fajnie jest:-):-D

Bunia to chodź jeszcze do mnie umyć okna i firanki powiesić nowe (albo jak wolisz uprać stare)
A Ty Mamus pomalować cooooo????
Mi się po pracy nic nie chce...

Mama tos ty moich wymiarów:)) Też bym chciała schudnąć... A juz tak całkiem jak zobaczylam moja młodszą siostrę w stroju kąpielowym... - zero tłuszczu:baffled: A jedziemy razem nad morze:angry: Jak wieloryb będe przy niej...:szok:

Marcepanek to ja się wymienię:)) Oddam trochę tyłka i brzucha:))

My w tym roku 5 rocznice mamy:szok: Jedziemy w Gorce:)) A co do prezentów to ja nigdy weny nie miałam:(( Więc nei pomogę...

Bunia a gdzie w Bieszczady się wybieracie??
 
anulka- WITAMY I &&&&&&&&&&&&&&&&&& ZACISKAMY!!

KALAMANDYNA- a tu jest super atmosfera bo my sie tu szanujemy i wspieramy i &&&&& trzymamy i po tylku nakopiemy jak trzeba a to wszystko "z milości" takze jak Ci z nami dobrze to pisz smialo a jestem tu od stycznia-ho,ho to juz kawal czasu;-)

EWCIA- kochana mja tule Cie w tych nerwach i podaje krówke:tak:wlasnie wcinam;-)mam nadzieje,ze nerwy szybko pojdą won:wściekła/y:
gdyby byla Ewelina to pewnie jakies czary by tu odprawila na lepsze samopoczucie:tak:

MARYLKA- napisz jakie cuda dostalas od Sergeevny!!!!!!

MLODAM- papa

AGNIESZKA- no bo jestes chudzinka
MARCEPANEK- wlasnie-Ty pisalas ,ze wazysz 39-40 kg przy 165cm wzrostu???:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:matko i córko!!!to Ciebie ledwo widać!!! ja mam 170cm ale przez te hormony przytylam 5 kg i waze traz 69:-:)angry::-:)wściekła/y::crazy:
mama a co będe pisać pokaże :) zrobiłam zdjęcie i wkleje zaraz :) a co do wagi i wzrostu to wzrostu mam tyle co marcepanek a waże tyle co Ty mama i mnie to wkurza bo u mnie wszystko na brzuchu zostaje nogi sa jak cie moge cyce jak donice tyłek fajny a brzuch wieloryba :( taki skrucony opis :)

cuda od Karolinki : Zobacz załącznik 264068Zobacz załącznik 264069
 
mama no niestety i wiele bym dała za parę kilo więcej mam nadzieję ,że po drugiej ciąży tak będzie.
Przez to nie znoszę niektórych części ciała.
Tom mówi ,że nie mam pupy...:-(a jeśli już to jest płaska:-(

marcepanku no co Ty gadasz kochana?
Ja też jestem chudzina jak nic a i w kieckę się ubiorę,krótkie spodenki czy bluzeczkę z gołymi plecami,nie wstydzę się swojego ciała i Ty też nie powinnaś.Postaraj zaakceptować siebie taką jaką jesteś.Ja zawsze mówię sobie że wolę być taka jaka jestem niż być tak potwornie otyłą jak te babki które jeżdżą u nas w UK na wózkach bo nie mogą już normalnie funkcjonować bo nadmiar ciała tak im utrudnia życie lecz to już chyba choroba.
 
oki żabki moje ide w chatke i mysleć na d domkiem z mężusiem :)

ja się o mojej wadze nie wypowiadam bo szoku byście doznały :zawstydzona/y:

buziaki
 
Ostatnia edycja:
buniu no to super że masz już z głowy okna :):):):)
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie :-) Będe tu zaglądać tak często jak się da i mam nadzieje, że niedługo uda mi się zaciążyć:-) Chciałabym....
mama05 - waże i mierze dokładnie tyle samo co Ty, choć to pewnie żadne pocieszenie:no:
Chciałabym schudnąć jeszcze przed ciąża, ale słyszalam że takie odchudzanie nie jest wskazane. Najwyżej będe wygladać jak hipopotamica. Tak na serio, myśle o jakiejś jodze, mam siedzący tryb pracy który sprzyja jak najbardziej tyciu, a że brak mi silnej woli kilogramy idą w góre:zawstydzona/y:
Czy Wy kupujecie testy owulacyjne? Czy na tyle znacie swoje cykle , że nie musicie ich stosować?
ja tez mam siedzący tryb życia :( a co najgorsze lubie go :(:(:(:( wiem wiem powinna sie wstydzić :(:( ja testów nie robie ale też nie wiem kiedy mam dokładnie owólke wcześniej statał sie na żywioł czyli codziennie albo kilka razy dziennie :) a teraz prubuje co 2-gi dzien od 9 do 17 dc - mój gin tak zalecił :) zobaczymy co z tego wyjdzie :)
BUNIA- slodziaku:tak:;-);-)
MARYLKA- napisz jakie cuda dostalas od Sergeevny:tak:i mowisz,ze zrobiliscie sobie dzien przerwy:szok::szok:no to super!!! ciesze sie ,ze ustalebnia nie poszly na marne;-):-)
no nie bylo łatwo ale dalismy rade :)

Kalamandyna bo u nas fajnie jest:-):-D

Bunia to chodź jeszcze do mnie umyć okna i firanki powiesić nowe (albo jak wolisz uprać stare)
A Ty Mamus pomalować cooooo????
Mi się po pracy nic nie chce...

Mama tos ty moich wymiarów:)) Też bym chciała schudnąć... A juz tak całkiem jak zobaczylam moja młodszą siostrę w stroju kąpielowym... - zero tłuszczu:baffled: A jedziemy razem nad morze:angry: Jak wieloryb będe przy niej...:szok:

Marcepanek to ja się wymienię:)) Oddam trochę tyłka i brzucha:))

My w tym roku 5 rocznice mamy:szok: Jedziemy w Gorce:)) A co do prezentów to ja nigdy weny nie miałam:(( Więc nei pomogę...

Bunia a gdzie w Bieszczady się wybieracie??
nie mów że jestes wieloryb bo ja jestem 5 centów niższa a waże tyle samo :( taka kulka szczęścia ze mnie a mój k mówi na mnie czasem hektary szczęścia :(:(
 
Wiecie co, bo najważniejsze jest lubić siebie taką jaką się jest. i siebie w pełni akceptować. Nie odkryłam w sumie nic nowego, ale to czasami nie jest takie proste jakie się wydaje że jest....:wściekła/y:
 
reklama
Hej Dziewczyny. :) Witam też nowe osoby. :)

Widzę, że wagowo-remontowo-budowlano rozmawiacie. ;) Ja mogę się tylko wypowiedzieć w kwestii wagowej. ;) Aktualnie przy 164 cm ważę 58 kg. Ale... po operacji kolana, którą kiedyś przeszłam przytyłam do 78 o_O, a potem - na skutek samozaparcia - spadłam do 50. A ważyć chciałabym 54. ;) Ale teraz też jest dobrze, nie ma co narzekać. Ważne, że takie, jakie jesteśmy, podobamy się naszym partnerom. :) Sobie samym już nie musimy się aż tak podobać. ;) No ale jak każda kobieta kompleksy mam - np. nie znoszę swojego brzucha. Ale myślę, że w ciąży się to zmieni. ;)

Aha, a w temacie rocznicowym - w czerwcu świętowaliśmy drugą rocznicę ślubu. Ale u nas szybko poszło ;) - zaręczyliśmy się po 4 miesiącach, a ślub wzięliśmy po 1,5 roku od pierwszego spotkania. Byłby wcześniej, gdyby nie to, że oboje jeszcze studiowaliśmy.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry