reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
wkręcił się błąd- miało być zgraną grupą a nie opinią ;-)
heh spoko:)
Ja się cieszę że są tu tak wyrozumiałe dziewczyny,że nie tworzą się jakieś grupeczki,pod grupki tylko wszystkie tworzymy jedno grupę.
Lubie tu zaglądać,tu jest tak ciepło,przyjemnie i można czuć się potrzebnym.
Obserwowałam też inne wątki i faktycznie na większości Tworzą się grupy i nie fajnie to wygląda...:-/
Sorbuś Aga a imieniny się zbliżają i rocznica, a u mnie pomysłu brak :-( wogle nie mam dzis na nic nastroju

hmmm ciężko będzie coś wybrać...nie masz żadnego pomysłu?może ostatnio coś wspominał co chciałby mieć?pomyśl może podsunie Ci to pomysł na prezent:)


Heh właśnie dostałam maila od ciotki,odpisała mi na zdjęcia które jej wysłałam i napisała żem chudzina jest :dry: jaka wredota :-D
 
reklama
hejka dziewczyny jestem na tym forum mowa wlasnie jestem w trakcie lekow dzis koncza sie dni plodne i okaze sie niedlugo czy sie udalo... mam nadzieje ze wiadomosc bedzie taka na jaka czekamy od dawna z mezem trzymajcie kciuki...
anulka- WITAMY I &&&&&&&&&&&&&&&&&& ZACISKAMY!!
Witam ponownie!
Dziewczyny, tak sobie podczytuje te Wasze wypowiedzi i widze, że jesteście zgraną opinią, aż miło się czyta:-) Długo się tak wirtualnie znacie?
Wcześniej zaglądałam na inny wątek i zauważyłam że tworzą się takie grupki dziewczyn wspierających się. Super, że można się w taki sposób spotkać gdzieś na necie, pogadać, wyżalić, pośmiać się wspólnie, dodać otuchy, wspierać...

Ja chcę deszczu! :wściekła/y:
KALAMANDYNA- a tu jest super atmosfera bo my sie tu szanujemy i wspieramy i &&&&& trzymamy i po tylku nakopiemy jak trzeba a to wszystko "z milości" takze jak Ci z nami dobrze to pisz smialo a jestem tu od stycznia-ho,ho to juz kawal czasu;-)

EWCIA- kochana mja tule Cie w tych nerwach i podaje krówke:tak:wlasnie wcinam;-)mam nadzieje,ze nerwy szybko pojdą won:wściekła/y:
gdyby byla Ewelina to pewnie jakies czary by tu odprawila na lepsze samopoczucie:tak:

MARYLKA- napisz jakie cuda dostalas od Sergeevny!!!!!!

MLODAM- papa

AGNIESZKA- no bo jestes chudzinka
MARCEPANEK- wlasnie-Ty pisalas ,ze wazysz 39-40 kg przy 165cm wzrostu???:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:matko i córko!!!to Ciebie ledwo widać!!! ja mam 170cm ale przez te hormony przytylam 5 kg i waze traz 69:-:)angry::-:)wściekła/y::crazy:
 
no i juuuuuuuuuuuuż!! powiesiłam wszystkie firanki ale ze mnie woda poleciała- normalnie na oczy nic nie widziałam. ale jest zrobione.

zostaje mi salon- nie mam weny na zabawy z organzą w oknie, więc wyprasuję zasłonki i lepiej sie sprawdzi popołudniu, bo nie mamy rolet, a okna od zachodu i razi słonko potem. do tej pory dawaliśmy do okna prześcieradło na te słońce- wiem, wiem, jak za komuny, ale tu sa niewymiarowe okna i nie będziemy kupować rolety za nasza kasę, bo jak się wyprowadzimy to nam nie zwrócą kasy, no a nie wiadomo czy nam w domu czy mieszkaniu (jak już pójdziemy na swoje) będzie pasowała wymiarowo.

kalamadryna witaj, rozgość się. u nas jest fajnie. zgrywamy się z każdym, z każdym przeżywamy wszystko. jak swoje można się pośmiać, zwierzyć i wygadać. lepsze to niż gadanie małżom, bo oni to się szybko niecierpliwi robią, a tu dziewczyny zawsze pomogą, utulą, a mama poda czekoladkę
 
Witam ponownie!
Dziewczyny, tak sobie podczytuje te Wasze wypowiedzi i widze, że jesteście zgraną opinią, aż miło się czyta:-) Długo się tak wirtualnie znacie?
Wcześniej zaglądałam na inny wątek i zauważyłam że tworzą się takie grupki dziewczyn wspierających się. Super, że można się w taki sposób spotkać gdzieś na necie, pogadać, wyżalić, pośmiać się wspólnie, dodać otuchy, wspierać...

Ja chcę deszczu! :wściekła/y:
no u nas jest super :) i pisz częśto no ja tu jestem prawie od początku bo od stycznia chyba :) kurcze ale to zleciało :)

młodam my na naszą rocznice w tym roku jedziemy na weekend nad moze i prezentów sobie nie robimy a jeśli chodzi o imieniny to kupuje coś co mu sie podoba albo jak coś zobaczy np zestaw wierteł :) czy coś w tym stylu bo on straszny gadzieciarz :) a czasem kupuje mu jakieś ciuchy albo coś na urodziny nu telefon zafundowałam bo mu sie popsuł :( a tak to nie wiem :(
 
AGNIESZKA- no bo jestes chudzinka
MARCEPANEK- wlasnie-Ty pisalas ,ze wazysz 39-40 kg przy 165cm wzrostu???:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:matko i córko!!!to Ciebie ledwo widać!!! ja mam 170cm ale przez te hormony przytylam 5 kg i waze traz 69:-:)angry::-:)wściekła/y::crazy:

mama wiem wiem :-p:-D
marcepanku ile Ty warzysz? 40 kg przy wzroście 165 to strasznie mało.

Ja ważę dokładnie 59 przy 183cm wiem wiem powinnam ważyć więcej ale taka moja natura niestety albo na szczęście :-D Ja mam w tym problem że jem dosłownie wszystko i o każdej porze dnia i nocy i ciężko choć kilogram przybrać.

mama jak warzysz 69kg przy 170 wzroście to dobrze wyglądasz :tak:
 
my na pierwszą rocznicę zrobiliśmy sobie imprezę dla przyjaciół. pojedliśmy, popiliśmy, pośpiewaliśmy karaoke- było super. a jeszcze kupiliśmy sobie taki duuuuuuży drewniany album, takie pudło i na każdym boku ma książeczki na zdjęcia i ramkę i sobie wywołaliśmy zdjęcia ze ślubu.

teraz już mamy 2 rocznicę, to nie będziemy szaleć. ale prawdopodobnie będziemy wtedy w Bieszczadach, więc pewnie pogrilujemy ze znajomymi
 
reklama
mama no niestety i wiele bym dała za parę kilo więcej mam nadzieję ,że po drugiej ciąży tak będzie.
Przez to nie znoszę niektórych części ciała.
Tom mówi ,że nie mam pupy...:-(a jeśli już to jest płaska:-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry