reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sorbuś pa do miłego:))
marylka piękne cudeńka dostałaś od Sergeevny,ma dziewczyna talent jak nic :tak:
A Ty w dupkę dostaniesz za chwilę.Dobrze wyglądasz,widziałam na zdjęciach.Tobie po prostu niczego nie brakuje więc proszę tu takich głupotek nie pisać ;-)
 
reklama
Marylka mi jest spoko z moją wagą (tak mniej więcej:) ale będę wyglądać jak wieloryb przy tej mojej siostrze - chudzinie.... I do tego proste nogi gowniara ma!:angry: Ona jest mojego wzrostu a waży ok 45 kg i w dodatku zgrabne to to jest:wściekła/y:
No ale cóż....
 
Wiecie co, bo najważniejsze jest lubić siebie taką jaką się jest. i siebie w pełni akceptować. Nie odkryłam w sumie nic nowego, ale to czasami nie jest takie proste jakie się wydaje że jest....:wściekła/y:

Dokładnie:)
Zaakceptowanie siebie takim jakim się jest nie jest łatwe to prawda ale trzeba trochę w siebie wierzyć a i samoocena także wzrośnie:)
 
Dziewczyny niby fajnie być szczupłym. Ale mam problemy z kupnem ubrań w moim rozmiarze. Na dziecięcym generalnie znajduje rzeczy dla mnie. A jak już to xxs ciężko dostać a i czasem ten rozmiar jest za duży. Brak biustu już nie wspomnę.
W sklepie niestety spotykają mnie niemiłe sytuację np:
Jestem z siostrą na zakupach ona siedzi w przymierzalni ja na nią czekam obok kas ,a tam dwie ekspedientki perfidnie tuż pod nosem widziałaś ten program o anoreksji ....no taaaaaak to okropne... przy czym wzrok na mnie z góry na dół.
A ja stałam przecież tuż obok :-(
 
Witam. Upał mnie zabija. dzis ma gorszy dzień i nie zaglądałam by wam nie wazyc humorków.
Sorbus. Jakos pogodziłam się z tym mieszkaniem. trudno. my tez wolelibysmy doma ale nie chcemy takiego dużego kredytu. Działki w okolicach Wro to 150-200 tyś.Budowa ok 280 000 a my chcemy wziąć max 250 000 kredytu, zeby nie płacic wielkich rat. No zobaczymy jak sie ułozy.
marcepanek ale ty chudzielec jestes, jak ja kiedys. Wtedy chciałam przytyc a teraz chciałabyn 4 kg. mniej.
Ewelinka dziekuję
mama poggoda na renont może za goraca ale za to na pewno wszytsko ładnie i szybko wyschnie. A potem to juz sama rozkosz.
ewcia, mlodam, krakowianka, agnieszka, kalamandyna, marylka, bunia i wszytskie nie wymienione miłego dnia
 
sorbuś pa do miłego:))
marylka piękne cudeńka dostałaś od Sergeevny,ma dziewczyna talent jak nic :tak:
A Ty w dupkę dostaniesz za chwilę.Dobrze wyglądasz,widziałam na zdjęciach.Tobie po prostu niczego nie brakuje więc proszę tu takich głupotek nie pisać ;-)
tosz ja wcale dużo nie nażekam tylko na brzuch a zdjęcia na nk mam jak byłam te 3-4 kg lżejsza :( no ale nic trza mocno brzuch wciągnąc wypiąc pierś i do przodu :)
Marylka mi jest spoko z moją wagą (tak mniej więcej:) ale będę wyglądać jak wieloryb przy tej mojej siostrze - chudzinie.... I do tego proste nogi gowniara ma!:angry: Ona jest mojego wzrostu a waży ok 45 kg i w dodatku zgrabne to to jest:wściekła/y:
No ale cóż....
ach wredna siostra :) nie no ja bym chciała tak z 3-4 kg mniej ważyć no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :):)

a sergi fakt zdolniacha jak nie wiem :)
 
MARYLKA- noooo!piekności-juz sie nie moge doczekac moich :tak:;-)
latwo nie bylo zrobic przerwe to dzis poszalejecie:tak::-D:-D:-D

SORBUS- papa-do napisania!
MONIA-NIE BEDZIESZ WYGLADALA ŻLE ,choc skoro siostra nie ma tluszczu :baffled:ale czy Ona juz rodzila????

MARCEPANEK- no faktycznie na zdjeciu widac te kosteczki:-)dlatego tak jak napisalam Ci w smsku-życze,zeby po ciąży coś tam Ci zostalo:tak:;-)
 
Nie ma ideałów, ale dążenie do pełnej akceptacji samej siebie to już połowa sukcesu.
Tak jak napisałaś agnieszka.kk., takie lubienie siebie wpływa pozytywnie na poczucie właśnej wartości i pewność siebie.
Któraś może mieć mały biust, ale za to ma pewnie zgrabne nogi i płaski brzuszek. Najważniejsze znalezć w sobie pozytywy :-D
I kto to mówi? Ta, która ma z tym problem:wściekła/y:
 
Dziewczyny niby fajnie być szczupłym. Ale mam problemy z kupnem ubrań w moim rozmiarze. Na dziecięcym generalnie znajduje rzeczy dla mnie. A jak już to xxs ciężko dostać a i czasem ten rozmiar jest za duży. Brak biustu już nie wspomnę.
W sklepie niestety spotykają mnie niemiłe sytuację np:
Jestem z siostrą na zakupach ona siedzi w przymierzalni ja na nią czekam obok kas ,a tam dwie ekspedientki perfidnie tuż pod nosem widziałaś ten program o anoreksji ....no taaaaaak to okropne... przy czym wzrok na mnie z góry na dół.
A ja stałam przecież tuż obok :-(
to masakra rzeczywiście

Witam. Upał mnie zabija. dzis ma gorszy dzień i nie zaglądałam by wam nie wazyc humorków.
Sorbus. Jakos pogodziłam się z tym mieszkaniem. trudno. my tez wolelibysmy doma ale nie chcemy takiego dużego kredytu. Działki w okolicach Wro to 150-200 tyś.Budowa ok 280 000 a my chcemy wziąć max 250 000 kredytu, zeby nie płacic wielkich rat. No zobaczymy jak sie ułozy.
marcepanek ale ty chudzielec jestes, jak ja kiedys. Wtedy chciałam przytyc a teraz chciałabyn 4 kg. mniej.
Ewelinka dziekuję
mama poggoda na renont może za goraca ale za to na pewno wszytsko ładnie i szybko wyschnie. A potem to juz sama rozkosz.
ewcia, mlodam, krakowianka, agnieszka, kalamandyna, marylka, bunia i wszytskie nie wymienione miłego dnia
Witaj kochana :) tak sie ciesze że zajrzałaś :) całuje cie i przytulam do cycya i mam nadzieje że to był ostatni z gorszych dni :) i wysyłam 3 tony siły i 3 tony wsparcia
a jak tam mieszkanko ??
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry