reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć Aguś - super masz avatarek :tak:

dzięki piękne za informacje - no myslenice mamy teraz olbrzymią - ewela to ty liczysz 13o tys ok na budowe czy za tyle wybudowaliscie bo mnie troszke futrzakowa ;-) zmyliła

marylka
- no od prolaktyny bardzo mozliwe - moja szwagierka tez tak przytyła od prolaktyny - bez problemu za to zaszła mimo że prorokowali inaczej ale przytyła rzeczywiście fes i ciężko ma zrzucic teraz to moze warto pomyslec o dietetyku przed w sumie - oczywiście nie wiem czy ci potrzebny bo nie wiem jak wyglądasz tylko opieram sie na tym co piszesz ;-)

bunia
to ty pracus jesteś - wiesz co moja mam jest identyko jak twoi teście - gdyby była normalna moglibyśmy sprzedac tez jej mieszkanie i wziąć ja do siebie ale jak ona pije to ja mam gdzieś - jakos damy rade z kredytem ale świety spokój przynajmniej bedziemy miec

josephine- kurcze ale sie nie fajnie porobiło - jakby mi ktos teraz urlop "przełozył" to bym pogryzła ;-) ale najwazniejsze ze kase oddali - cos na bank znajdziecie

cześć mary-beth - fajnie że Polska wam sie podoba - Wrocław rzeczywiście "podobno " piękny ale niestety nigdy nie byłam - wstyd bo mieszkam ok 250 od Wroclawia :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
josephine jest sporo ofert na last minute i na pewno coś znajdziecie tylko trzeba szukać a może coś wam ciekawego i taniego wpadnie,powodzenia życzę!!!;-)


sorbuś witaj:)
Dziękuję ;-)
Avatarek przedstawia mnie,siedzę sobie na skale na pięknym wzgórzu z którego widać całą panoramę Leicester.Foto robił mój M :-p
 
Ostatnia edycja:
dzięki piękne za informacje - no myslenice mamy teraz olbrzymią - ewela to ty liczysz 13o tys ok na budowe czy za tyle wybudowaliscie bo mnie troszke futrzakowa ;-) zmyliła

Sorbuś, za 130tys postawiła nam dom firma budowlana w stanie surowym zamkniętym. Wykończenie robiliśmy sami...


Padam na paszczu...........
 
Cześć Aguś....dziękuję :*


Mama, dajesz radę?????? Mnie prawie wałek przygniata już.....hahaha a wyglądam jakbym była z zawodu malarz....mój ojciec będzie ze mnie dumny!!! :-D
 
jestem z doskoku
matko padam na twarz!!!:crazy:zmęczona tym malowaniem jestem jak nie wiem co:no:do tego ten skwar i dzieci trzeba miec na oku:sorry2:
nie chce mi sie juz ,ale trzeba to skonczyc w tym tyg. my u gory mamy 3 pokoje i sporą bo 8 metrowa lazienke i narazie robimy tam pokój(mam nadzieje dla maluszka),ale sciany nie sa tam szpachlowane i kiepsko idzie ,narazie zrobilam unigruntem i pomalowalam na bialo polowe ,ale szalu nie ma:dry: i stracilam wene,nie wiem czy tam nie walnąć tapety...nie bede wyrownymac scian bo takie sa lepsze pod plytki-bo tam docelowo bedzie lazienka..
ach-urobiona jestem i jeszcze ta @

EWELA- mnie tez juz przygniata-raaaaaatunku!!!

AGNIESZKA- cześć i czolem...i padlam:))
 
Ostatnia edycja:
jestem z doskoku
matko padam na twarz!!!:crazy:zmęczona tym malowaniem jestem jak nie wiem co:no:do tego ten skwar i dzieci trzeba miec na oku:sorry2:
nie chce mi sie juz ,ale trzeba to skonczyc w tym tyg. my u gory mamy 3 pokoje i sporą bo 8 metrowa lazienke i narazie robimy tam pokój(mam nadzieje dla maluszka),ale sciany nie sa tam szpachlowane i kiepsko idzie ,narazie zrobilam unigruntem i pomalowalam na bialo polowe ,ale szalu nie ma:dry: i stracilam wene,nie wiem czy tam nie walnąć tapety...nie bede wyrownymac scian bo takie sa lepsze pod plytki-bo tam docelowo bedzie lazienka..
ach-urobiona jestem i jeszcze ta @

Krzyśka
, walnij tam tapety, jest teraz taki wybór, że na pewno cosik fajnego wybierzecie :tak: ja tez mam na górze 3 pokoje, ogrom-łazienkę i garderoba...ale mam tylko do umalowania 2 pokoje....ja mam płyty gipsowe, więc gładko idzie....ale padam na ryjek...wiecej nie dam rady...:baffled:

Aga, papa :*
 
Marylka Ja wam współczuję,nie dawno u mnie były upały jak 150 a teraz cieszę się że deszcz pada.W pracy ludzie mdleli z duchoty a przy takiej pogodzie,gdy jest chłodniej to aż pracować się chce...:)
A jak ruch w sklepie?


Dziewczyny a widziałyście moje nowo foto na blogu?
w pracy średnio bo gorączka taka że ludzie z domu nie chcą wychodzić a jak już to idą nad jezioro nasze :(

taaaaaaaaa daaaaaaaaaaaaa okna wszyyyyyyyyyystkie umyteeeeee

pierwsza część firanek się pierze, to mam czas. ale byłam mokra przy tych oknach!!! masakra!! dobrze, że chustkę sobie założyłam, to przynajmniej na oczy nie leciało.

a wiecie co zrobiłam? na każdej "przerwie" szłam do łazienki zlać sobie twarz zimną wodą. teraz też poszłam i się zapomniałam i sruuuuu- na okulary!! przynajmniej się umyły

mama @ i tak przyjdzie. powiem wam w tajemnicy, że wczoraj się złamałam i zatestowałam- jedna krecha. a skoro na dziś termin @ to jakby co powinno wyjść. więc dalej tonę w mojej beznadziei, że nie będę miec dzieci. ale teraz mam zajęcie to o tym nie myślę.

ale mnie czacha napiernicza. okrutnie. od samego rana tak mnie boli głowa, że aż mi niedobrze. nawet sniadania nie jadłam, bo nie mam apetytu i podejrzewam, że przy tym zmęczeniu i tak szybko by wróciło przez ten ból głowy. normalnie na oczy nie widzę.
bunieczku mój przykro mi że jedna krecha - wrrrrrrrrrrrrrr :( tuam Cie mocno

super że już masz wszystkie okna pomyte :)

Czesc dziewczyny :)
jestem u tesciow na poludniu francji, temperatura nie pytajcie...
Wpadlam sie tylko przywitac, wkoncu musze zaczac pisac III cz. mojej pracy bo dwie pierwsze napisane 3 tyg temu i od tamtej pory ani rusza, a mogloby byc z glowy. Nie moge sie zmotywowac, lato basen... jak tu sie zamknac w pokoju. Pojutrze przyjezdzaja wujek i ciocia mojego F. na 2 dni, a moj F. dolancza do nas na weekend. A teraz "najlepsza" nowina : mojemu F. przelozyli w pracy rezultaty o caly tydzien i musielsismy anulowac wczasy w tunezji... Zamiast byc tu 24 moze byc dopiero 31-1... Bank odda kase za podroz, bilety na pociag TGV na poludnie francji itp ale gdzie my teraz znajdziemy urlop? i w jakiej cenie na 2 tyg przed a sierpien wiadomo najdorzszy...? rece opadaja... no nic wezme sie za pisanie pracy, zeby choc to bylo " z glowy" :)
pozdrawiam was bardzo i sciskam kciuki za staranka!
aga : zdjecia na blogu super! wlasnie z niego wyszlam :)
masakra rzeczywiście z tym urlopem mam nadzieje że uda Wam sie znaleść coś taniego i fajnego w last minet :)

Cześć Aguś - super masz avatarek :tak:

dzięki piękne za informacje - no myslenice mamy teraz olbrzymią - ewela to ty liczysz 13o tys ok na budowe czy za tyle wybudowaliscie bo mnie troszke futrzakowa ;-) zmyliła

marylka
- no od prolaktyny bardzo mozliwe - moja szwagierka tez tak przytyła od prolaktyny - bez problemu za to zaszła mimo że prorokowali inaczej ale przytyła rzeczywiście fes i ciężko ma zrzucic teraz to moze warto pomyslec o dietetyku przed w sumie - oczywiście nie wiem czy ci potrzebny bo nie wiem jak wyglądasz tylko opieram sie na tym co piszesz ;-)

bunia
to ty pracus jesteś - wiesz co moja mam jest identyko jak twoi teście - gdyby była normalna moglibyśmy sprzedac tez jej mieszkanie i wziąć ja do siebie ale jak ona pije to ja mam gdzieś - jakos damy rade z kredytem ale świety spokój przynajmniej bedziemy miec

josephine- kurcze ale sie nie fajnie porobiło - jakby mi ktos teraz urlop "przełozył" to bym pogryzła ;-) ale najwazniejsze ze kase oddali - cos na bank znajdziecie

cześć mary-beth - fajnie że Polska wam sie podoba - Wrocław rzeczywiście "podobno " piękny ale niestety nigdy nie byłam - wstyd bo mieszkam ok 250 od Wroclawia :zawstydzona/y:
no coś mi sie tak zdaje że to od tej prolaktyny ale jak mi sie unormuje to może będzie mi łatwiej zrzucić - a diabetyka u nas nie ma a że sama w sklepie jestem to nie mam kiedy gdzieś jeździć więc staram sie odrzucić fast foody chipsy i piwo i wieczorne jedzenie- jak mnie mocno ssie to najwyżej jogurt wtranżalam :) no i mam nadzieje że te tabletki pomogą a zdjęcia nie mam jak zrobić teraz żeby pokazać brzucho
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry