reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ewelina Ty także jak mama do pracowitych mróweczek się zaliczasz heh.Podziwiam was babeczki w taki skwar robić to nie jest łatwe zadanie.

Uciekam baj!

Aguś, a kto zrobi....trzeba działać, tym bardziej, że mam dzionek wolny, więc wykorzystuje na tyle na ile sił wystarcza ;-) P wróci to dokończy...ja wysiadam :-D
 
reklama
ja również wpadam na chwilkę znowu pierwsza część firanek powieszona, druga się pierze i to będzie na dziś wszystko!!! ból głowy dokucza, ale daję radę TRZA BYĆ TWARDYM A NIE MIĘTKIM JAK BUDYŃ

mama widzę, że ty też sobie dziś ambitny dzień przygotowałaś. no tak- wszystko trzeba kiedys zrobić.

nas też czeka malowanie klatki schodowej i salonu. tylko kurcze nie wiem jak to zrobić, bo od samego dołu do salonu ściany sa białe. chciałam jakiś kolorek dać, ale nie wiem jak się to zgra. będziemy musieli pomyśleć. gospodarz da nam białą farbę, to najwyżej zaszalejemy z pigmentami i coś się wymyśli. u teściów jak robiliśmy sobie pokój (rok tam pomieszkalismy) to mieliśmy ściany koloru pistacji, a sufit i framugi w oknach na żółty- cytrynowy. świetnie to wyglądało. tylko że tutaj nie można zaszeleć, bo sufit jest w takich panelo-kasetono- drewno- zabudowie. jedynie można go umyć, a to masakra. może za tydzien się weźmiemy za te malowanie, bo kiedyś to trzeba zrobić. no a pozatym mojego G czeka generalny remont silnika w aucie znajomych. no i remont naszego auta, więc będziemy razem walczyć.

już mi się nie chce. ale pociesza mnie fakt, że już tylko 4 firanki mi zostały do powieszenia. ha- a moja mama to ma wogóle 4 okna w mieszkaniu. a ja 7, w tym 2 balkonowe jeszcze i do tego małe okienka w łazience i ubikacji. ufffffff- zmęczona już jestem. ale jeszcze trochę i finisz

josephine niefajnie z tym urlopem. no ale może cos jeszcze upolujecie.
 
EWELINA- pewnie,ze sie wzor wybierze,ale fabre juz mamy i ogolnie tam nie musi byc rowniutko bo to bedzie tymczasowy pokoj-no nie wiem cos pomysle,ale dzis padam i walek na mnie dziala jak plachta na byka:wściekła/y:chyba jeszcze pomaluje jadna mala scian tam gdzie juz zrobilam unigruntem i pomalowalam na bialo i zobacze jak wychodzi......


byl listonosz u naszych sasiadow,ale nie mial ani przesylki od Marylki ani od Sorbusia ani OD sERGEEVNY...NO NIC MOZE JUTRO??
 
EWELINA- pewnie,ze sie wzor wybierze,ale fabre juz mamy i ogolnie tam nie musi byc rowniutko bo to bedzie tymczasowy pokoj-no nie wiem cos pomysle,ale dzis padam i walek na mnie dziala jak plachta na byka:wściekła/y:chyba jeszcze pomaluje jadna mala scian tam gdzie juz zrobilam unigruntem i pomalowalam na bialo i zobacze jak wychodzi......


byl listonosz u naszych sasiadow,ale nie mial ani przesylki od Marylki ani od Sorbusia ani OD sERGEEVNY...NO NIC MOZE JUTRO??

Cosik wymyślisz na pewno, a jak nie to cos poradzimy :tak: Ja na dziś pasuję....idę tylko zraszacz uruchomić, bo P rano zapomniał, a ja dopiero teraz zauważyłam, że nie chodzi...i zabieram się za obiadek....i ogarnięcie ogólne chatki...


Uciekam kochane, trzymajcie się!!!
 
mama no to poczta w kule leci

ja mam nadzieję, że na zakończenie pracy mej dzisiejszej przyjedzie listonoszka i dostanę paczuchę od sergi, bo się już doczekać nie mogę. normalnie jak pójde do sklepu to włożę kolczyki- nigdy nie wkładam na te 20 minut, bo po domu chodzę bez. ale żeby zaszpanować to włożę
 
mama ja wysłałam wczoraj wieczorkiem priorytetem to moze jutro dojdzie - oby

Ewela no to dobrze cie zrozumiałam początkowo - no to nie tragedia mysle no nic mamy teraz zagwózdkę ;-)

ale z was pracowite mróweczki

Agus wiem wiem że to ty dlatego tak mi sie podoba :tak:

marylka
- no jak sie unormuje to na pewno łatwiej bedzie tak myslę - diabetyk jest dla cukrzyków tobie jesli w ogóle to dietetyk raczej potrzebny :-D
 
ewelina- to papa i milego gotowania!!:tak:do napisania pozniej;-)

bunia- NO MOJA DROGA Ty tez niezle dzialasz:tak:super-wierze Ci ze padasz bo ja juz ledwo na oczy patrze a dopiero poludnie:nerd: ide dac dzieciom pic bo siedza w basenie od 9.30 i nie chca wyjść
 
ewela - no oby tylko musimy wymysleć to i owo np gdzie bedziemy mieszkać jak sprzedamy mieszkanie :-D

bunia - wiesz co ja tam myslę ze jeszcze cos sie moze pokazac jak np druga kreska - dopóki nie ma @ wszystko sie może zdarzyc - zwłaszcza gdy głowa pełna marzeń :tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry