reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
maryla86 i mama05 - macie racje, nie nastawiam się na płeć, choć pragnienie posiadania dziewczynki pozostaje, ale tak jak napisałyście ważne jest żeby dziecko było zdrowe :-)
I druga sprawa, żeby w ogóle się udało...mam już swoje lata;-)

Dziewczyny, help, jak można ustawić suwaczek na stałe? narazie kopiuje:wściekła/y:


 
reklama
kalamandyna wejdź w operacje,następnie edytuj swój profil,ustawienia sygnatury i wklej kod który kopiujesz a suwaczek będzie pojawiał się pod każdym Twoim postem i nie będziesz musiała go kopiować:)
 
taaaaaaaaa daaaaaaaaaaaaa okna wszyyyyyyyyyystkie umyteeeeee

pierwsza część firanek się pierze, to mam czas. ale byłam mokra przy tych oknach!!! masakra!! dobrze, że chustkę sobie założyłam, to przynajmniej na oczy nie leciało.

a wiecie co zrobiłam? na każdej "przerwie" szłam do łazienki zlać sobie twarz zimną wodą. teraz też poszłam i się zapomniałam i sruuuuu- na okulary!! przynajmniej się umyły

mama @ i tak przyjdzie. powiem wam w tajemnicy, że wczoraj się złamałam i zatestowałam- jedna krecha. a skoro na dziś termin @ to jakby co powinno wyjść. więc dalej tonę w mojej beznadziei, że nie będę miec dzieci. ale teraz mam zajęcie to o tym nie myślę.

ale mnie czacha napiernicza. okrutnie. od samego rana tak mnie boli głowa, że aż mi niedobrze. nawet sniadania nie jadłam, bo nie mam apetytu i podejrzewam, że przy tym zmęczeniu i tak szybko by wróciło przez ten ból głowy. normalnie na oczy nie widzę.
 
buniu gdybyś miała być w ciąży to test by coś pokazał a że na dziś termin @ to pewnie się pojawi choć jak mówią dziewczyny dopóki nie ma @ jest nadzieja więc czekamy...:)
Jak głowa boli to weź jakiś proszek kochana o co się męczyć i koniecznie coś przekąś.
 
Czesc dziewczyny :)
jestem u tesciow na poludniu francji, temperatura nie pytajcie...
Wpadlam sie tylko przywitac, wkoncu musze zaczac pisac III cz. mojej pracy bo dwie pierwsze napisane 3 tyg temu i od tamtej pory ani rusza, a mogloby byc z glowy. Nie moge sie zmotywowac, lato basen... jak tu sie zamknac w pokoju. Pojutrze przyjezdzaja wujek i ciocia mojego F. na 2 dni, a moj F. dolancza do nas na weekend. A teraz "najlepsza" nowina : mojemu F. przelozyli w pracy rezultaty o caly tydzien i musielsismy anulowac wczasy w tunezji... Zamiast byc tu 24 moze byc dopiero 31-1... Bank odda kase za podroz, bilety na pociag TGV na poludnie francji itp ale gdzie my teraz znajdziemy urlop? i w jakiej cenie na 2 tyg przed a sierpien wiadomo najdorzszy...? rece opadaja... no nic wezme sie za pisanie pracy, zeby choc to bylo " z glowy" :)
pozdrawiam was bardzo i sciskam kciuki za staranka!
aga : zdjecia na blogu super! wlasnie z niego wyszlam :)
 
Czesc dziewczyny!
Jeju... Wczoraj mi internet wywalilo, jak pisalam dlugasnego posta, a potem musielismy isc jesc, bo mieslismy rezerwacje w jadlodajni... :baffled: Pzepraszam za znikniecie i sciskam Was wszystkie mocno! Mama nadzieje ze dzien milo mija i sle Wam duzo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

MARY-BETH- witam Cie slodziaku nasz-fajnie,ze znalazlas chwilke ,zeby do nas wleciec-buziaki i kozystajcie na maxa z urlopu:tak::-Djak sie Twojemu mężczyznie podoba Polska???
Hej! M. Polska sie bardzo podoba, a Wroclaw jest napawde piekny! :tak:;-)

mary- trzymam &&&&& za staranka :D no i mam nadzieje, ze Twojej polowce PL sie podoba :D moj uwielbia polskie jedzenie :D zreszta nie ma sie czemu dziwic ;)
Maggy, dzieki wielkie, dzialamy! :-D:-D Tak, M. jest zachwycony.

Zaraz lecimy na sniadanie (pozne, bo nm sie pospalo) i do miasta. M. chce mnie wziac na przejazdzke bryczka! :-) No i polatamy po miescie troche. Buziam Was!
 
josepchine dzięki:)
Szkoda że musieliście anulować wczasy,na pewno żyłaś już tym urlopem ale jak bank odda kasę to myślę że może udać się wam znaleźć jeszcze fajne wakacje.Powodzenia w szukaniu wakacji i pisaniu pracy,teraz już bliżej niż dalej:)
mary wybaczamy :))
Przejażdżka bryczką ohhh zazdroszczę,miłego dnia życzę:)
 
reklama
agus dzieki! na pewno cos znajdizemy, licze na last minute, bo nie powiem : sz*** mnie trafia, zeby za wczasy ktore troche temu kosztowaly 500-700 euro typu grecja tunezja hiszpania itp placic po 1200-1500 za osobe tylko dlatego, ze o pierwszy tydzien sieprnia no to ... NIET ! :) wiec nastawiam sie na last mlinute ze cos sie zwolni i z tych 1500 choc 30% rabatu zrobia a jak nier to smigniemy sobie na krotsze thalasso juz tu we francji wkoncu 2 departamenty na zachod od tesciow mamy lazurowe wybrzeze... no ale mlicze ze uda sie gdzies wyrwacza granice... 3majcie kciuki, zmykam pisac bo panika mi sie wdziera, po raz kolejny zero pomyslu jak zaczac... i presja czasu! papatki dziewczyny!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry