reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sorbuś oj pełna marzeń, pełna. ja wiem, że u ciebie się póóóóóóóźno druga kreska pojawiła, ale czuję że @ przyjdzie- brzucho juz pobolewa. jak przyjdzie to będę z małżem rozmawiać- muszę go uświadomić, że teraz jego kolej na leczenie najprawdopodobniej. szkoda mi go, ale to on najbardziej napiera na dziecko- musi wiedzieć, żeby mnie nie męczyć pytaniami "a dziś coś z tego będzie?" "kiedy masz najlepszy dzień na zrobienie dziecka?". bolą te pytania, ale musiałam je strzymać do ostatniego cyklu z clo, a teraz może i on wrzuci na luz i nie będzie za mną gonił i pytał z każdym bólem brzucha- "może to już?".

no a leczenie facetów trwa dość długo, więc plany się nie zmienią pewnie- może za parę miesięcy znowu pomyślimy o dziecku. a jak narazie siedzę z wami i czekam na kolejne fasolki
 
reklama
MLODAM- hejka-ja u Ciebie sprawy z budową bo my tu dzis o domach i remontach:tak:jak sie czujesz i kiedy wizyta??
@ przylazla wczoraj o czasie...kiedy zrobisz sobie suwaczek ciążowy??? :):))
 
Witam Kochane!!!!1
Od rana miałam klientki...uffff....skwar..aż po plecach cieknie....muszę zainwestować w klimę:-D
Co tam dziś słychać??? U mnie jutro owu ma być - śluz robi się ciągnący....Zobaczymy za 2 tyg, co z tego wyniknie....ehh
 
a u mnie nadciągają chmury... może trochę popada!!! i wieje ładnie i nie ma takiego ukropu!!!

hurrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa......

no tak- okna myłam, więc będzie padać. mogłam wczesniej okna myć- nie męczylibysmy się w takim skwarze po jednym dziennie bym myła i by trochę padało

monisia no to trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&
 
hej monisia :):)
hej młodam :) jak tam sie czujesz??
EWELINA- pewnie,ze sie wzor wybierze,ale fabre juz mamy i ogolnie tam nie musi byc rowniutko bo to bedzie tymczasowy pokoj-no nie wiem cos pomysle,ale dzis padam i walek na mnie dziala jak plachta na byka:wściekła/y:chyba jeszcze pomaluje jadna mala scian tam gdzie juz zrobilam unigruntem i pomalowalam na bialo i zobacze jak wychodzi......


byl listonosz u naszych sasiadow,ale nie mial ani przesylki od Marylki ani od Sorbusia ani OD sERGEEVNY...NO NIC MOZE JUTRO??
to dziwne że jeszcze nie było u ciebie listonosza hmmmmmmmmmm strajkują czy co ?? ja dzis dostałam piekne kolczyki i kartke urodzinową od naszej Karoliny :) dziękuje kochana śliczne kolczyki i kartka:) - już wisi na ścianie w sklepie :)

mama ja wysłałam wczoraj wieczorkiem priorytetem to moze jutro dojdzie - oby

Ewela no to dobrze cie zrozumiałam początkowo - no to nie tragedia mysle no nic mamy teraz zagwózdkę ;-)

ale z was pracowite mróweczki

Agus wiem wiem że to ty dlatego tak mi sie podoba :tak:

marylka
- no jak sie unormuje to na pewno łatwiej bedzie tak myslę - diabetyk jest dla cukrzyków tobie jesli w ogóle to dietetyk raczej potrzebny :-D
hahah no tak pomyliło mi sie chodziło mi o dietetyka oczywiście :):):)

acha wczoraj pomyłam okna i własnie mamy burze :) - ja mam tak zawsze umyje okna i na drugi dzień pada - a ta burza to nie wiadomo kiedy i z kąd :)
 
nie chcę przeklinać ale ten upał jest ku*********sko nie do zniesienia... zaraz się uduszę :-( a jeszcze 3h pracy :-( wczoraj nie wyrobiłam i wyszłam 1,5h wcześniej... dziś też tak pewnie skończę... najgorsze że juz od dwóch lat prosimy szefów o klimę ale z nimi to ciężki kaliber...bo skoro oni tyle lat bez klimy to my też przecież damy radę ... jakbym już była w bardziej zaawansowanej ciąży (w sensie juz by wszyscy wiedzieli) to chyba na L4 w czasie upałów bym poszła...
 
marylka ja dziś okna pomyłam i już coś tam wieje na dworze i się chmurzy, więc mam nadzieję, że będzie padać. ja już przywykłam- zawsze jak umyję to w tym samym dniu pada normalnie jakieś moce wywoływania deszczu mam. ale teraz to się cieszę- nie idzie wytrzymać w tym skwarze. a teraz mam w domu przeciąg!!!!!!!! po raz pierwszy od tygodnia zrobił mi sie przeciąg w domu. jak faaaaaaaaaaaaaaajnieeeeeeeeeeee

ooo- dostałaś pocztę od sergi. to może ja dzisaj też dostanę? no ale w sumie, ty w takiej małej miejscowości mieszkasz, a pierwsza dostajesz pocztę- moją też pierwsza dostałaś





no i się skończył przeciąg
 
mama wizyta w czwartek. suwaczek planuje zrobić, ale jak minie ten felerny 10 tydzień. boje się wogle wizyty czwartkowej, bo wtedy będzie wiadome czy jest dobrze i się ciąza rozwija czy jest zle. boje się cholernie, suwaczka wczesniej wole nie robić, zle doświadczenie, i wole dmuchac na zimne. Wg OM to teraz wypadał by 9 tydzien, ale wiem ze w rzeczywistości młodsza jest.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry