reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mama, chyba każdy ma we frankach, bo jakby nie patrzeć o wiele mniejsza rata wychodzi. Szczerze powiedziawszy to wstyd, żeby w Polsce brać kredyt w obcej walucie!!!! Zamiast zrobić dogodne warunki to robią wsio, by utrudnić...
Kochana, ty tu piszesz o BioCLA.....poweim Ci, że lepiej kupić zwykłą liściastą herbatkę zieloną i pić 3 razy dziennie - bardzo dobra na upały swoją drogą!

Dziewczyny nie futrujcie się jakimiś produktami cud! Nie katujcie sie dietami - bo kg wrócą z nawiązką!! A jak już dietę bardzo chcecie to stosujcie dietę "ŻP" czyli Żreć Połowe!!!!!!! ;-) Najwazniejsze to na stałe wprowadzić racjonalne żywienie, bez zbędnych kalorii..przestawić całkowicie swoją kuchnię...i duuużo ruchu.....zainwestowac w sport. bo nic tak nie poprawia figury, jak sport! Na dodatek nie trzeba sie martwić o powrót kg.....


Odetchnęłam, więc wracam do pracy..........uf...
 
reklama
Hej:-)
Przewertowałam jedno forum na temat starania się o płeć dziecka, myślicie dziewczyny że rzeczywiście istnieją jakieś sprawdzone sposoby? Naprzykład sposób przed owulacją?;-)
Kurcze, gdyby to było takie proste...

Uffff, jak gorąco, zdycham:crazy:

Pozdrawiam Was wszystkie srdecznie :-)
 
Cześć poweekendowo :-)
Jakoś nie mogłam się wcześniej "zmusić" do napisania ;-) ale podczytywałam.
ewelinka-bardzo dobrze mówisz-ruch, ruch i jeszzce raz ruch. Ja sie "zmusiłam" przed slubm na fitness-i do dzis chodzę-super sprawa-a jak wyszczupla-fiu fiu fiu

Co do domków-to jeszcze nie w temacie jestemale za 5latek-jak najbardziej ;-) Wtedy sie pochwalę projektem i efektem :-D

Mama-czytałam ze @ przyszła-szkoda-ale nie martw się-kciuki już trzymam na nowe staranka :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Mam takie pytanko, co zrobić żeby suwaczek pojawiał się na stałe w każdym poście?

Trochę podczytałam o zbędnych kologramach, ja też mam z tym problem, pozostałości po ciąży i słabość do jedzenia:-p Myśle , że najlepszym sposobem może być ruch i zasada którą któraś z Was napisałam- mż-mniej żreć. To skutkuje, tylko trzeba mieć chęci i silną wole.

 
mama mam to samo co Ty :) K mówi że wszystko ok ale ja sie nie czuje najlepiej :(
Mama, chyba każdy ma we frankach, bo jakby nie patrzeć o wiele mniejsza rata wychodzi. Szczerze powiedziawszy to wstyd, żeby w Polsce brać kredyt w obcej walucie!!!! Zamiast zrobić dogodne warunki to robią wsio, by utrudnić...
Kochana, ty tu piszesz o BioCLA.....poweim Ci, że lepiej kupić zwykłą liściastą herbatkę zieloną i pić 3 razy dziennie - bardzo dobra na upały swoją drogą!

Dziewczyny nie futrujcie się jakimiś produktami cud! Nie katujcie sie dietami - bo kg wrócą z nawiązką!! A jak już dietę bardzo chcecie to stosujcie dietę "ŻP" czyli Żreć Połowe!!!!!!! ;-) Najwazniejsze to na stałe wprowadzić racjonalne żywienie, bez zbędnych kalorii..przestawić całkowicie swoją kuchnię...i duuużo ruchu.....zainwestowac w sport. bo nic tak nie poprawia figury, jak sport! Na dodatek nie trzeba sie martwić o powrót kg.....


Odetchnęłam, więc wracam do pracy..........uf...
ja nic nie biore tylko mam djete ŻM żryj mniej :):):):) i wieczorami sie staram nie jeść i więcej ruszać i jeść zdrowiej - najgorzej u mnie z ćwiczeniami :( ale po woli do celu :)

Hej:-)
Przewertowałam jedno forum na temat starania się o płeć dziecka, myślicie dziewczyny że rzeczywiście istnieją jakieś sprawdzone sposoby? Naprzykład sposób przed owulacją?;-)
Kurcze, gdyby to było takie proste...

Uffff, jak gorąco, zdycham:crazy:

Pozdrawiam Was wszystkie srdecznie :-)
hej ja uważam że można próbować ale dla nas tu już nie jest ważna płeć tylko zeby sie udało i co będzie to będzie pokocham jak swoje - jak to mówi mój mąż :)

Dzień dobry wszystkim:)))
hejka :):):):)
 
Hej:-)
Przewertowałam jedno forum na temat starania się o płeć dziecka, myślicie dziewczyny że rzeczywiście istnieją jakieś sprawdzone sposoby? Naprzykład sposób przed owulacją?;-)
Kurcze, gdyby to było takie proste...

Uffff, jak gorąco, zdycham:crazy:

Pozdrawiam Was wszystkie srdecznie :-)

KALAMANDYNA- witam Cie i napisze tak -ja mierzylam tem.przy cyklach jak zaszlam w ciąże i wychodzi na to ,ze oboje sa z owulki a mam parke-czyli wedlug teorii powinnam miec 2 synków..nie wiem czy cos w tym jest-ja chce dziecko a plec...wiadomo,ze kazdy ma swoje pragnienia,ale jak juz sie dziecko urodzi to kochasz je calym sercem i czy to syn czy corka nie jest juz takie istotne bo to TWOJE DZIECKO!!! tak wiec ktos kiedys napisal ,ze jesli decydujemy sie na dziecko zeby miec np. córke to robimy krzywde i sobie i dziecku bo jak jest syn to rozczarowanie...rozczarowanie????przeciez to jest cud i tu nie powinno byc mowy o rozczarowaniu tylko o radości....
takwiec pisac mozna na watkach o plci rozne rzeczy i jak sie komus sprawdzi to mowi ze podzialao ,ale nie ma na to reguly:no:;-)tak wiec dzialaj i kochaj to maleństwo najbardziej na świecie:tak:

AGATEK- cześć-nabierz weny do pisania i wracaj do nas;-)
JADZIA - daj koniecznie znac jak po wizycie u ginek-&&&&&&&&&&& zaciśniete!!

ide malowac pokój u gory!
 
reklama
Aga u mnie deszczu ani widu ani słychu upał jak 150 :)

Marylka Ja wam współczuję,nie dawno u mnie były upały jak 150 a teraz cieszę się że deszcz pada.W pracy ludzie mdleli z duchoty a przy takiej pogodzie,gdy jest chłodniej to aż pracować się chce...:)
A jak ruch w sklepie?


Dziewczyny a widziałyście moje nowo foto na blogu?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry