reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
wrocilam z piekarni -zjedlismy slodkie i teraz ich klade bo boli mnie glowa i sama tez sie chce polozyc-jery,ale mam dzis nerwy na wszystko:wściekła/y::wściekła/y:
no ty kobieto mi sie tu nie denerwuj bo w Twoim stanie to niewskazane i zjedz sobie jakąś pychotke i napij meliski :)
 
sergi ja też takie chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jakie cudowne!!! w życiu nie wpadłam na taki pomysł!! zgapię- nie ma co. ja też mam pustą ścianę
 
BUNIA- no,no szafki ladne:tak:
SERGEEVNA- wow:-D:-Dsuperaśne te lustra-bardzo ladne:tak::-D:-D:-D

SORBUS,SERGEEVNA- no nie wiem-z tymi nerwami to dzis przegiecie -wszystko ,doslownie wszystko mnie wnerwia-ze tyle gadaja,za sie smieja tak glosno,ze.........i dlugo by wymieniac-lewy jajnik czuje,brzuch ciagnie w dol...
ide sie polozey-dzieci w lozkach porozganianie-u nas pada wiec licze ,ze z godzine pospią...a od poniedzialku Tomi ma urlop-huuura!!:tak::-D
 
Siemka dziewczyny!
Maggy - gratulacje!!! :-):-):-)
Sergeevna - dla Ciebie też z okazji przeprowadzki!
:-):-):-)
Mama - mam nadzieję, że to wszystko na dzidzię - te nerwy... :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&
Marylka, Sorbuś, Bunia, Marcepanek, Futrzakowa - hej! Oraz witam się ze wszystkimi klikającymi! ;-) Oraz ślę Wam nowiutkie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

U mnie @ rozkręcona na dobre... :wściekła/y: Boli jak skurczybyk, wczoraj myslałam, ze zejdę z bólu... M. już od piątku na 3-tygodniowym urlopie, w sobotę do Polski na 5 dni, a po powrocie ja będę miała 1,5 tyg. harówy w pracy - same wieczorne zmiany i zamykanie sklepu... :baffled:
 
Ostatnia edycja:
kukra dziewczny wiem że sie narzucam ale prosze za kciuki odnośnie utargu bo tak złego dnia to już dawno nie miałam chyba ostatnio w styczniu jak te mrozy były :szok:
 
Tak sobie Was podczytuję, bo siedze w pracy i jest gorąco.

A i w tym cyklu wyznaję zasadę: co dwa dni przytulanki:tak::tak::tak::tak:

Będziecie też i mój test podziwiać;-)
ZIZI- a kiedy testujesz???pewnie,ze bedziemy podziwiac:tak:a co 2 dni to w zupelności wystarczy;-)

MARYLKA- no dzis to sobie chyba naparze melise w termosie:dry:
SERGEEVNA- normalnie szkoda,ze lustro to nie kolczyki i nie wyslesz mi w kopercie:-D:-D:-D:-D-przepiekne.
 
kukra dziewczny wiem że sie narzucam ale prosze za kciuki odnośnie utargu bo tak złego dnia to już dawno nie miałam chyba ostatnio w styczniu jak te mrozy były :szok:

trzymamy, trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
mama ty taka spokojna osóbka a tak się denerwujesz- to musi coś znaczyć. dużo marcówek będzie.

ja się może załapię na marzec, ale 2012
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marylka mówisz i masz
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Bunia spoko w grudniu 2012 koniec świata więc na dobrą sprawę juz się nie opłaca być w ciąży;-);-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
MARY-BETH- cześć kochana-przykro mi,ze cierpisz:-(jeszcze kilka dni i bedzie po @ i zaczniecie nowe dzialania:tak:
MONIA- prosze-wysylam deszcz DHL-em:-D

BUNIA- ja Cie wspieram ,nasza Ty kochana kobietko...jeszcze nie ma terminu @ wiec &&&&&&&zacisniete!!!

MARYLKA- mowisz-masz &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&- zielone jak dolary:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry