reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
jaewa dobranoc

dzięki dziewczyny- w rzeczywistości i tak to wygląda lepiej. a że kuchnie mamy o d wschodu to jest jaaaaasnoooooo kaloryfer i parapet też są zółte

wow- u mnie leje. a tak czułam że powietrze się jakieś lżejsze zrobiło.

marylka fajnie, że kolczyki się podobają- nic mnie bardziej nie cieszy niż sprawienie komuś przyjemności (no, chyba że ktoś mi ją sprawia) mojej mamie też parę zrobiłam i też w nich chodzi.

mama a tobie się trafiły chyba koralowe- o ile dobrze pamiętam. takie żółte- mam nadzieję, że będą ci pasowały. w sumie na lato taki kolorek ładny. najwyżej komuś dasz w prezencie

uciekłam zalać ziemniaki- młode to muszą się pomoczyć zanim je "oszkrobie"
 
SN152287.jpgSN152288.jpgSN152292.jpgSN152291.jpg

Te lusterka mama dostała w tym roku na urodzinki - narzekała, że ma pustą ścianę, to pokupowałam parę rzeczy, pokombinowaliśmy z G. z mocowaniem i wyszło takie dzieło :laugh2:

To malutkie dostała rok temu ode mnie, sto na kominku w salonie :tak:

SN152294.jpg


A nad tym lustereczkiem pojedynczym ostatnia z moich prac w salonie - obrazek ;-)

SN152293.jpg


W naszym mieszkanku też zamierzam "porządzić" i podekorować rękodziełem :-)
 
wrocilam z piekarni -zjedlismy slodkie i teraz ich klade bo boli mnie glowa i sama tez sie chce polozyc-jery,ale mam dzis nerwy na wszystko:wściekła/y::wściekła/y:
 
wrocilam z piekarni -zjedlismy slodkie i teraz ich klade bo boli mnie glowa i sama tez sie chce polozyc-jery,ale mam dzis nerwy na wszystko:wściekła/y::wściekła/y:

mama to witaj w klubie ja tak mam od kilku tygodni - to był pierwszy objaw ciazy ;-):-D

sergi, bunia - ale wy zdolne dziewuszki jestescie :tak:
 
Zobacz załącznik 262232Zobacz załącznik 262233Zobacz załącznik 262236Zobacz załącznik 262237

Te lusterka mama dostała w tym roku na urodzinki - narzekała, że ma pustą ścianę, to pokupowałam parę rzeczy, pokombinowaliśmy z G. z mocowaniem i wyszło takie dzieło :laugh2:

To malutkie dostała rok temu ode mnie, sto na kominku w salonie :tak:

Zobacz załącznik 262235


A nad tym lustereczkiem pojedynczym ostatnia z moich prac w salonie - obrazek ;-)

Zobacz załącznik 262234


W naszym mieszkanku też zamierzam "porządzić" i podekorować rękodziełem :-)
boskie lusterka i wogule łałłłłłłłłłłłłłłłłł i szok i super hiper piękna ja też bym chciała miec coś tak ładnego w domku u siebie :) ale jak wygram w totka to wezme cie na projektanta zatrudnie do siebie :) piękne kurcze ale Wy zdolne tu dziewczyny jesteście
 
Podzielcie się deszczem!! U mnie duchota a zaraz musze wyjść:( - no za 2 godzinki to jeszcze zdążycie z deszczykiem:))
Tylko bez zimna poproszę bo nie zdązyłam się ubrać (tzn wziąć jakiegoś czegos na wypadek zimna) tak szybko przed psiakiem uciekałam (musiałam go zostawić samego i dałam mu smakolyka i w nogi żeby nie wyła pod drzwiami)

Ależ Wy zdolniachy jesteście!!!!
Bunia szafeczki bardzo pomysłowe:)
Serg - lusterka boskie! Pomysł świetny!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry