reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
no to wklejam zdjęcia szafek- oczywiście styl minimalistyczny
tyle to trwało, bo oczywiście połowa zdjęć była szokującej jakości- bohomazy a nie zdjęcia.
 

Załączniki

  • niuńki 040.jpg
    niuńki 040.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 26
  • niuńki 045.jpg
    niuńki 045.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 28
  • niuńki 039.jpg
    niuńki 039.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 27
Ufff młody śpi chwila wytchnienia.
Widzę że nie tylko ja uwielbiam podjadać owocki z krzaczków nawet specjalnie dla młodego mam rząd krzaczków malin by sam mógł sobie zrywać.
Patrzę na ten mój test i chyba wciąż nie wierzę ,to wydaje się co najmniej dziwne.
Powiedzcie czy to możliwe ,że udało już się 20.06.2010r po pierwszym tym tyrym? Bo licząc ,że następne tym tyrym było po tj dopiero 27.06.2010r to było by za wcześnie na ten wynik? A wczorajsza kreska jest ciut jaśniejsza od dzisiejszej i hmmm nie wiem sama. Bo to przecież paranormalne jest.

buniu ale ślicznie jestem w szoku pozytywnym :szok::tak:
 
marcepanek - zrób sobie badania krwi dla pewności:) a jeśli się potwierdzi to przecież nie na darmo mówimy o cudzie :-)
 
a tak wogóle, to lubię magnesy na lodówkę

Mój synuś też choć jak ostatnio zostawił uchyloną zamrażarkę wkurzyłam się gdyż wszystko zamarzło i szuflad nie mogłam otworzyć :-D
futrzakowa boje się robić. Bo co jak nie wyjdzie grrrr nie wiem poczekam jeszcze za kilka dni powtórzę test a potem zobaczy się co dalej.
 
Ostatnia edycja:
Bunia szafeczki śliczne :) :tak: Ja będę szła w czerwień lub czekoladowy brąz... :laugh2:


To ja zrobię zdjęcia i Wam wkleję lusterka, które zrobiłam dla mamy swojej na urodziny :tak:
 
buniu Ty zdolniacho :) piękne szafeczki takie delikatne superowe :) acha miałam powiedziec że jak pokazałam mamie kolczyki to reakcja była taka o te fajne a te do naszyjnika mi pasują o teeee jakie :) no będziemy sie zmieniać nie ? :):):):):):) - tak mi powiedziała i babcia też chwaliła :)
 
reklama
Kochane ja sie zegnam, nie mam sily dzisiaj siedziec....
Oczy mi sie same zamykaja a u mnie juz 21.00.
Milej reszty dnia zycze i spadam :)
Do jutra papa;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry