reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
sergi fajnie, że przeprowadzka. a urządzicie sobie wedle własnego gustu. my przyszliśmy na prawie umeblowane, ale duuuużo zmieniliśmu- oprócz koloru ścian, bo są białe i niech takie zostaną. najbardziej drastyczna zmiana zaszła w kuchni- szafki były jakieś takie fioletowe z jakimiś "mazami", które miały kwiatki przypominać. a ja sobie je przemalowałam na żółto, dokleiłam własnego wyrobu wzorek ze srebrnego papieru klejącego i jest cuuuuuudo jak ciotka to zobaczyła to aż zawału dostała, bo stwierdziła że jak ja tak robię, to do jej obecnego domu w Niemczech muszę przyjechać i przemeblować i przemalować meble. przyjaciołom też szafę pomalowałam- taką ogromną 3 drzwiową drewnianą. wytarłam papierem ściernym, zabejcowałam i namalowałam im takie pnącza kwiatów olejną farbą, no i zalakierowałam. oczywiście obejrzeli efekt końcowy dopiero bo się zamknęłam w ich pokoju na 2 dni podobało się im.

jak byście chciały, to zrobię zdjęcie moich szafek w kuchi- poznajcie mój dryg artystyczny
 
Sergeevna ok jakby co dam znać:)
Fajnie że się już przeprowadzacie,urządzicie się i będzie ok:)

A jeszcze miałam Ci powiedzieć, nie wiem, czy znasz taką stronę MojeCoventry.pl Tam jest forum, możesz popytać o coś co Cię interesuje na wszystkie chyba tematy, zasięgnąć porady no i najważniejsze - OGŁOSZENIA :tak: Mnostwo, z najprzeróżniejszych kategorii, katalog polskich firm w okolicy... Może się przydać



Bunia - dawaj :laugh2: Z chęcią zobaczę, bo mnie czeka też "przerabianie" szafek w kuchni, bo są takie "bezpłciowe"... :dry: A że mam "talenta" do robótek ręcznych, to może coś podpatrzę i zgapię

 
Ostatnia edycja:
Powiem tak .... ciezko jest przy Was cokolwiek utrzymac... bo zaraz wyweszycie, ze cos jest na rzeczy :) w skrocie: Marcepanek- dolaczam do Ciebie w dniu dzisiejszym :)




Wczoraj mialam dostac @ ale nie dostalam.. zrobilam dzisiaj rano test i sa II kreseczki :D fotke wysle pozniej z domu.... mialam to zrobic rano, ale bylam zbyt oszolomiona.. mialam w planach od zawsze zakup pary malutkich bucikow dla mojego ukochanego w momencie jak Mu powiem o ciazy, ale nic z tego nie wyszlo, bo ... w szoku bylam, rozplakalam sie i Go obudzilam :)

A wiec tak.. mam bole w podbrzuszu.. szczegolnie dokucza mi lewy jajnik.. mam wrazenie, jakbym nosila 10kg w brzuchu.. tak mnie jakos ciagnie w dol... zaczynam czesciej chodzic do toalety ale i tez wiecej pije.. wydelo mnie strasznie ( a bylam pewna, ze to woda sie zatrzymala w organizmie ;) ) i cala niedziele przespalam :) mam wrazenie, ze jakbym sie polozyla teraz na biurku to tez bym usnela, ale jestem twarda ;)
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marylka ja to z psami mam tak, że się mnie każdy słucha. nie wiem jak to jest, ale choćby największe bydle we wsi na mnie szczekało, to się uspokoi jak mu powiem "cicho" a potem np. "siad" i siada i jeszcze mi łapę przez płot podaje. buziaki też dostaję od piesów. podchodzę do ogrodzenia, pies szczeka jak oszalały, a ja do niego "daj buziaka" i ten podchodzi, zimnym nochalem mizia i jęzorem liźnie. i to nie jest tak z psami, które mnie znają. one mnie nie znają, bo my tu sąsiadów nie znamy, a co za tym idzie ich psów. w zeszłym tygodniu nawet poszłam do płotu, gdzie taki owczarek biega- niedźwiedź taki normalnie. a ja podchodzę, mówie mu "co misiaku? łapę umiesz dać?" i on mi podaje łapę. wiem, że to takie dziwne, ale nawet psy, o których mówią, że są groźne to mnie liżą po rękach i reagują na komendy. taka magia

maggy gratulację spokojnych miesięcy ciąży, bez niespodziewanek (chyba że np. typu "mnoga"). zdrowej i bezproblemowej ciąży życzę
bo ty jesteś taki nasz zaklinacz psów :):):):):):):)

Ja też kwietniowe dziecko jestem :tak:


Agnieszka - jak byś gdzieś dorwała promocję na szafę albo ramę do łóżka taką solidniejszą, to daj znać



Właśnie dzwonił do mnie znajomy - W SOBOTĘ JUŻ PRZEPROWADZKA!!!







GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mam pare żeczy do złozenia i cięszko mi za wami nadazyć dziś :)
 
A jeszcze miałam Ci powiedzieć, nie wiem, czy znasz taką stronę MojeCoventry.pl Tam jest forum, możesz popytać o coś co Cię interesuje na wszystkie chyba tematy, zasięgnąć porady no i najważniejsze - OGŁOSZENIA :tak: Mnostwo, z najprzeróżniejszych kategorii, katalog polskich firm w okolicy... Może się przydać [/URL]






...a dziękuję kochana,przejrzę:))

Dobra kochane Ja spadam:)
Miłego dnia życzę:)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie serdecznie.
Ja na chwilę(jak zwykle) ale piszę z pracy i mam trochę wolnego.
MARGOLCIA- witaj i wlatuj czesciej:tak::tak:jak tam Pan Kot???dali znac jak sie ma??
Też mam w kwietniu urodzinki-więc byłoby jak znalazł ;-) ale marcem nie pogardzę ;-)
AGATEK- życze ebys byla marcóweczką:tak:
MAMA - u mnie Może kwiecień - jednak...wychodzi mi na 3 kwietnia - jakby się udało:-D
MONISIA- a moze urodzi sie kilka dni przed terminem;-)
Ja też kwietniowe dziecko jestem :tak:


Agnieszka - jak byś gdzieś dorwała promocję na szafę albo ramę do łóżka taką solidniejszą, to daj znać



Właśnie dzwonił do mnie znajomy - W SOBOTĘ JUŻ PRZEPROWADZKA!!!
SERGEEVNA- no suuuuuuuuuuuuper!!! swietna wiadomość-ciesze sie z Toba

BUNIA- poprosimy te fotki;-)mam nadzieje,ze dzis przyjdzie do mnie pan listonosz:tak:

EWCIA- jak tam drozdzowka-zjedzona;-)u nas przestalo padac wiec zaraz jedziemy:tak:

MARYLKA- skladaj jak trzeba i zagladaj kiedy mozesz:tak:
 
Mama- już daaawno, nawet zapomniałam jak smakowała :))


Ja też będę uciekać kupić cosik na obiad...

A tak mi się nic nie chce nawet domek jeszcze nie sprzątnięty:-(
 
czesc dziewczyny... doczytalam o wisience... tak mi przykro... nie wiem, co powiedziec...
 
reklama
EWCIA- to milych zakupów-ja tez szykuje dzieci i jedziemy do piekarni bo mi jezyk zaraz ucieknie do...:-D

JOSEPHINE- witaj-no widzisz taka tragedia spotkala nasza kochaną Wisieńke...:-(wszystkie Ja wspieramy
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry