reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Dziewczyny:-)
Magyy i Marcepanek gratuluję:tak:

Bunia-juz trochę opadły emocje, jak sobie połakałaś??
 
reklama
Mama- mi K. poszedł po drożdżówkę :))



Właśnie rozmawiałam z Dorotką, nie wiadomo o której będzie miała zabieg, bo mają kilka cesarek i 6 zabiegów:wściekła/y:
Ma dać znać jak będzie po, biedna tyle musi czekać:-(
Chcieli Jej zrobić w znieczuleniu miejscowym, ale się nie zgodziła i będzie miała normalnie w ogólnym...
EWCIA- dzieki za info...noż kur....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:biedna jeszcze musi czekac:-:)-(

AGNIESZKA- Dorota pewnie woli byc nieswiadoma co sie dzieje bo w miejscowym nie czula by bolu ,ale widzialby co robią ,slyszalaby co mowia....o matko-okropność,dobrze,ze miala wybór..

MAGGY- ja tez lezalam z 2 ciężarnymi...bez komentarza...
 
Dziewczyny wybaczcie ale czy się różni jedno znieczulenie od drugiego?

Tak jak napisała Bunia i Mama znieczulenie ogólne jest normalnie w narkozie, a miejscowe to nawet chyba nie od pasa w dół, a tylko miejsce gdzie robią dany zabieg, ale na pewno jest się przytomnym a się tego nie czuje- choć nawet i czasami bywa, że dadzą za mało i Kobieta czuje... :(...

Maggy, Mama- straszne jest leżenie z ciężarnymi... :( mnie tak samo po cesarce przewieźli gdzie były kobiety w ciąży... :(
na szczęście Dorota nie musi przez to przechodzić i u Niej nie ma ciężarnych...
 
Mama no czekam na ten telefon.. na razie tylko z obecnej pracy zadzwonili, że cały tydzień ;)

Kurczę taka jestem podekscytowana tą przeprowadzką... I nawet mi nie przeszkadza, że mieszkanie jest NIEumeblowane (oczywiście oprócz szafek kuchennych i sprzętu agd w kuchni). Jakoś tak byle na początek mieć garnki, talerze i sztućce, materac do spania i damy radę Jakoś się pomału będziemy urządzać, wszystko od podstaw i dzięki temu wyjdzie nam nasz własny styl w mieszkaniu... Hehe...

No i podjęliśmy z G. decyzję, że jednak zostajemy tutaj minimum kolejne 2 latka. Więc wygląda na to, że będę rodziła na Wyspach... Trochę mnie to przeraża...

Agnieszka - pytałam mamy, zna jedną koleżankę, ale musi się z nią skontaktować najpierw żeby zapytać :dry: A poza tym, wejdź sobie na IKEA | Home furniture beds bedrooms kitchens wardrobes sofas bookcases tables chairs lighting Home page fajne przeceny mają teraz w IKEA, jak by co, masz w Coventry taką ogroooomną

 
Mama no czekam na ten telefon.. na razie tylko z obecnej pracy zadzwonili, że cały tydzień ;)

Kurczę taka jestem podekscytowana tą przeprowadzką... I nawet mi nie przeszkadza, że mieszkanie jest NIEumeblowane (oczywiście oprócz szafek kuchennych i sprzętu agd w kuchni).


no to trzymam kciuki, zeby sie cos z tej pracy wyklulo... a mieszkanie nieumeblowane to nie az taki duzy problem... najwazniejsze, ze kuchnia jest ;)

Ewcia- ja sie nie moglam pozbierac.. jeszcze do tego moja mama.. placzaca, czy aby wszystko dobrze poszlo... ech... az mnie ciary przechodza jak sobie o tym pomysle.. i te biedne dziewczyny, ktore probowaly mnie pocieszac.. no ale jak mozna pocieszyc?? nie da sie.. czlowiek musi to sam 'przetrawic'..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co za lekarze! Przy miejscowym sie wszystko slyszy co mowia podczas zabiegu i wogole!
Tez NIGDY bym sie nie zgodzila a jak juz cos to tylko na ogolne.... Biedna Wisienka :(

Maggy ale Ci zazdroszcze :) Ale tak zdrowo zazdroszcze i trzymam &&&& :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oj biedna wisieńka-dobrze że ma ogólne jednak.

Co do rodzenia M i innych literek. Ja już wiem kiedy urodzę-Mama-marzec, Agatek-April :-D
 
reklama
Maggy ale Ci zazdroszcze :) Ale tak zdrowo zazdroszcze i trzymam &&&& :)
pamietaj- pozytywne myslenie dziala cuda :) i wszystko przychodzi w odpowiednim czasie :) mam nadzieje, ze TEN CZAS juz na mnie nadszedl...

Co do rodzenia M i innych literek. Ja już wiem kiedy urodzę-Mama-marzec, Agatek-April :-D
mnie wychodzi na polowe marca... czyli tez Ryby jak ja i moja mama :D niezle :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry