reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Powiem tak .... ciezko jest przy Was cokolwiek utrzymac... bo zaraz wyweszycie, ze cos jest na rzeczy :) w skrocie: Marcepanek- dolaczam do Ciebie w dniu dzisiejszym :)



Wczoraj mialam dostac @ ale nie dostalam.. zrobilam dzisiaj rano test i sa II kreseczki :D fotke wysle pozniej z domu.... mialam to zrobic rano, ale bylam zbyt oszolomiona.. mialam w planach od zawsze zakup pary malutkich bucikow dla mojego ukochanego w momencie jak Mu powiem o ciazy, ale nic z tego nie wyszlo, bo ... w szoku bylam, rozplakalam sie i Go obudzilam :)

A wiec tak.. mam bole w podbrzuszu.. szczegolnie dokucza mi lewy jajnik.. mam wrazenie, jakbym nosila 10kg w brzuchu.. tak mnie jakos ciagnie w dol... zaczynam czesciej chodzic do toalety ale i tez wiecej pije.. wydelo mnie strasznie ( a bylam pewna, ze to woda sie zatrzymala w organizmie ;) ) i cala niedziele przespalam :) mam wrazenie, ze jakbym sie polozyla teraz na biurku to tez bym usnela, ale jestem twarda ;)

To czekamy na teścik Kochana!!!!!!!!!!!! SUUUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!:-D
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
nie dziekuje :) na razie tez jestem w totalnym szoku.... w ogole to nie chcialam nic pisac na forum.. chcialam najpierw isc do gina.. zeby sie dowiedziec, czy wszystko ok itd..
z obliczen wychodzi, ze jestem w 4-tym tygodniu.. wiec jak bede u gina to bedzie 6-ty tydzien..
ja tez uwierze, ale jak zobacze na usg... boje sie bardzo..ale wiem, ze pozytywne myslenie dziala cuda... musze sie wyluzowac, bo stres w niczym nie pomoze...
 
MAGGY- GRATULUJE Z CALEGO SERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czekamy na fotke,zeby oko nacieszyc!!!!
ale czad-Marcepanek,Maggy i moze ja -wszystkie na M dolaczą do Marcówek tez na M:-D:-D

MONISIA,SORBUS,FUTRZAKOWA,AGNIESZKA- i wszystkie moje sloneczka-dziekuje na &&&&&&&&&&&&&&&& trzymajcie jeszcze kilka dni

SERGEEVNA- witaj slonko!!

komp.mi sie zawiesil i walczylam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Mama :*

To jak ja jestem na "S" , to styczniówka albo sierpniówka?..


edit: Bunia, ale nazwisko masz na "S", to też styczeń albo sierpień


 
Mama- bedziemy czekac na Twoj tescik .. :) aaaaaa!!! i wiecie co? chyba faktycznie trzeba wyluzowac.. ja przez 10 lat nie myslalam o dziecku po tym jak stracilam ciaze przez toxoplazmoze.. w czerwcu zaczelismy staranka tuz po owulacji.. i ... i sie udalo...

trzymam za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i wysylam duzo fluidkow :)

Bunia- podobno zwierzeta wyczuwaja dobrych ludzi... :)
 
reklama
Powiem tak .... ciezko jest przy Was cokolwiek utrzymac... bo zaraz wyweszycie, ze cos jest na rzeczy :) w skrocie: Marcepanek- dolaczam do Ciebie w dniu dzisiejszym :)



Wczoraj mialam dostac @ ale nie dostalam.. zrobilam dzisiaj rano test i sa II kreseczki :D fotke wysle pozniej z domu.... mialam to zrobic rano, ale bylam zbyt oszolomiona.. mialam w planach od zawsze zakup pary malutkich bucikow dla mojego ukochanego w momencie jak Mu powiem o ciazy, ale nic z tego nie wyszlo, bo ... w szoku bylam, rozplakalam sie i Go obudzilam :)

A wiec tak.. mam bole w podbrzuszu.. szczegolnie dokucza mi lewy jajnik.. mam wrazenie, jakbym nosila 10kg w brzuchu.. tak mnie jakos ciagnie w dol... zaczynam czesciej chodzic do toalety ale i tez wiecej pije.. wydelo mnie strasznie ( a bylam pewna, ze to woda sie zatrzymala w organizmie ;) ) i cala niedziele przespalam :) mam wrazenie, ze jakbym sie polozyla teraz na biurku to tez bym usnela, ale jestem twarda ;)

Maggy GRATULACJE
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry