reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama może to M naprawdę takie magiczne :-)
maggy jeszcze raz gratulację.
bunia no to jesteś szalona ja do wielkiego psa bym w życiu nie podeszła od dziecka boje się dużych psów zawsze jak chodzę z małym na spacer musimy minąć wielkiego Bernardyna koszmarny pies ujada jak by miał wściekliznę. Zapewne też dwa razy cięższy ode mnie...
 
reklama
sergi no nie wiem, nie wiem. w sierpniu to mieliśmy ślub. takiego szczęścia nie będzie, żeby były 2 tak piękne wydarzenia w jednym miesiącu
 
BUNIU- kochana mi chodzilo o te laseczki co mają jakie objawy i tak mi sie skojarzylo jak Maggy i Marcepanek zrobily testy i pomyslalam ze jeszcze ja i tak same M mi wyszly,ale przeciaz jeszcze Agatek ma objawy i licze,ze tez bedzie marcówka-jesli mi sie uda to rzeciez przygarniemy wszystkie bez wyjatku na Marzec 2011 a tTY JESTES NASZA MBunia- I za Ciebie tez &&&&&&&&&&&&&&&& sa trzymane:tak:;-)

EWCIA- no ja tez spiaca przez ta pogode-u mnie od 1,5 godz.pada a chcialam jechac do piekarenki,zeby poziom cukru podniesc drożdzówka ,ale musze pczekac az przestanie bo dzieci mi zmokną

SERGEEVNA- &&&&&&&&&&& zacisniete,zeby zadzwonili z pracy nowej:happy2::happy2:
 
bunia [/B]no to jesteś szalona ja do wielkiego psa bym w życiu nie podeszła od dziecka boje się dużych psów zawsze jak chodzę z małym na spacer musimy minąć wielkiego Bernardyna koszmarny pies ujada jak by miał wściekliznę. Zapewne też dwa razy cięższy ode mnie...

ja to nie wiem po kim to mam, bo moja mama też panicznie boi się zwierząt- cudem jedynie ma psa, ale innych zwierząt się boi. nawet chomika się bała pogłaskać ja to taka raczej zoolożka jestem- jakiekolwiek zwierzę to je lubię. no a psy lubią mnie.
jak zaczęliśmy się spotykać to mój G miał takiego wrednego owczarka, który pół wsi pogryzł a drugą połowę na drzewa zagonił. każdego by jadł. a ja jak go tylko zobaczyłam, to weszłam mu do klaty, bawiłam się z nim, kulałam. wyszła z domu babcia G i prawie zawału nie dostała jak mnie w tej klacie zobaczyła- jak ona krzyknęła!! cała rodzina się zleciała i wszyscy w szoku. a dodam, że ta babcia sama się go bała i go nawet nie dotknęła. ją tez kiedyś ugryzł.

takich sytuacji to bym mogła tyyyyyyyyyyle przedstawić, że książkę by szło napisać nawet psy policyjne olewały opiekunów i mnie się słuchały

mama żartowałam, spoko loko. jak dla mnie to może być nawet i baździernik
 
sergi no nie wiem, nie wiem. w sierpniu to mieliśmy ślub. takiego szczęścia nie będzie, żeby były 2 tak piękne wydarzenia w jednym miesiącu
BUNIA -ja bralam ślub 23 sierpnia a na 2 rocznice slubu urodzila sie Zuza(no-sama sie nie urodzila:-D) i dokladnie 31 sierpnia-i mamy 2 piekne wydarzenia w jednym m-cu a drugie dwa w lipcu-bo ja 27 mamu urodziny a Dominik 30 lipca.:tak:
To jak ja jestem na M, to Może kwiecień????
MONISIA- ale sie usmialam:tak::-D:-Da na koncówke marca teraz sie nie zalapiesz jakby sie udalo???
 
Mama- mi K. poszedł po drożdżówkę :))



Właśnie rozmawiałam z Dorotką, nie wiadomo o której będzie miała zabieg, bo mają kilka cesarek i 6 zabiegów:wściekła/y:
Ma dać znać jak będzie po, biedna tyle musi czekać:-(
Chcieli Jej zrobić w znieczuleniu miejscowym, ale się nie zgodziła i będzie miała normalnie w ogólnym...
 
Właśnie rozmawiałam z Dorotką, nie wiadomo o której będzie miała zabieg, bo mają kilka cesarek i 6 zabiegów:wściekła/y:
Ma dać znać jak będzie po, biedna tyle musi czekać:-(
Chcieli Jej zrobić w znieczuleniu miejscowym, ale się nie zgodziła i będzie miała normalnie w ogólnym...
Dziewczyny wybaczcie ale czy się różni jedno znieczulenie od drugiego?
 
reklama
ja mialam ogolne i nie wyobrazam sobie miec miejscowego... chyba ich powalilo juz do konca.. zreszta musieli mi dac kolejne znieczulenie, bo po 1 dalej bylam przytomna.. pozniej tylko pamietam, ze mi zawirowalo przed oczami... i tyle.. obudzilam sie jak juz bylam na tej samej sali... z ciezarnymi :(

biedna.. tyle stresu i w ogole.. przykre :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry