reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jaewa buziaki kochana :* ja już coś wiem o humorach... (patrz: dzień wczorajszy vs dzień dzisiejszy)

A i jeszcze Wam powiem coś... Generalnie nie jestem rasistką... Mam mnóstwo znajomych z Indii czy z Afryki tutaj i dogadujemy się świetnie... Ale mam w pracy taką jedną "czarnulę", która wszystkim działa na nerwy jak nie wiem co... I wczoraj miałam z nią starcie, tak mi podniosła ciśnienie swoją bezczelnością i "butnością" i olewatorstwem w stosunku do mnie... Wydarła się na mnie i chciała się bić :szok: no w życiu nikt mnie tak nie poirytował nie zdenerwował jak ona wczoraj!! :baffled: A ja spokojnie (chociaż w środku się gotowałam) poszłam chwilę później do Szefowej i poprosiłam, żeby mnie z kimś zmieniła, bo ja z Helen pracować nie będę bo mnie stresuje... I teraz "biedna" chodzi i rozpowiada wszystkim, że "ta wstrętna polka" szarga jej imię, a ona taka niewinna i o co ja się czepiam, że ona nic nie rozumie...:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No masakra...


Zmykam Dziołchy do tej firmy... Proszę do mojego powrotu na forum trzymać &&&&&&&&&&& !! :zawstydzona/y:

pa :* do później - odezwę się po powrocie :tak:
 
reklama
Witaj Bibinka, hello Sergeevna:-)

Czasami tak malo potrzeba w ciagu dnia zeby wkurzyc...ech.
Sergeevna a Tobie zycze jak najszybciej zebyscie znalezli swoje miesjce, a moze juz macie ale przegapilam?
Binikna jak sie czujesz? Co u Ciebie?

Mama witaj, bedzie z Sydney :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama dacie radę:tak:.zresztą niedługo na wakacje wyjeżdżacie:tak:.a ja z Alą na pewno wypoczniemy i troche środowisko zmienimy:tak::-)
marylka młoda z fryzjera z pewnością się ucieszy:tak:
sergeevna pewnie,że będzie wesoło:tak:
jaewa witaj!mam nadzieję,że humorek szybko Ci wróci;)
pysia POWODZENIA JUTRO:tak::-)
no też tak mysle tylko żeby nie ścinała ani farbowała - bo mnie jej matka prześwięci no chyba że za jej zgodą :) bo też nie wiem czy by chciała iś tylko sie uczesać no nic zobaczymy jak przyjdzie bo ona by chętnie poszła do mojej fryzjerki (bo już tam była i była bardzo zadowolona) ale ona zmieniła miejscuwe i młoda sama nie trafi


Karola a tym babsztylem sie nie przejmuj takie sa najgorsze najpierw sie rzucają a potem nie wiedzą o co chodzi - nie warto sobie głowy zaprzątać takimi czubami :) a jak będzie podskakiwac to piwedz jej tak ja jestem sprajt ty pragnienie :)

jaewa oby humorek szybciutko wrócił sprintem najlepiej :)
 
jaewa dziekuje,jakos leci...mogloby byc lepiej...

Ala cos mi popitolila z klawiatura:wściekła/y:

zmykam sie pakowac,jak zdaze,to jeszcze zajze,a jak nie to ZYCZE WSZYSTKIM MILEGO WEEKENDU:tak::-)
 
no też tak mysle tylko żeby nie ścinała ani farbowała - bo mnie jej matka prześwięci no chyba że za jej zgodą :) bo też nie wiem czy by chciała iś tylko sie uczesać no nic zobaczymy jak przyjdzie bo ona by chętnie poszła do mojej fryzjerki (bo już tam była i była bardzo zadowolona) ale ona zmieniła miejscuwe i młoda sama nie trafi


Karola a tym babsztylem sie nie przejmuj takie sa najgorsze najpierw sie rzucają a potem nie wiedzą o co chodzi - nie warto sobie głowy zaprzątać takimi czubami :) a jak będzie podskakiwac to piwedz jej tak ja jestem sprajt ty pragnienie :)

jaewa oby humorek szybciutko wrócił sprintem najlepiej :)
Tez mam taka nadzieje Marylko:-( Ide cos przekasic bo jakos nie moge sie zebrac i ubrac cieplej bo dzisiaj jakos zimno sie zrobilo. Grzejnik non stop chodzi wlaczony:szok:

Wysylam Wam cos na poprawienie humoru, moze zescie juz to widzialy ale mimo to i tak wklejam:tak:

2z65zkm.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cześć kochane

wczoraj pierwszy dzień bez bólu głowy sukces :-D - odliczam juz dni do wakacji bardzo mi potrzeba wypoczynku

ide troche nadrobic co naskrobałyście :tak:
 
jaewa a u mnie sauna w sklepie prawie :) darmowa ale za to przymusowa :) a najgorsze jest to że wyschła nam jedna studnia i popsuła sie jakaś pompa w wodociagach i mamy mało wody a jak leci to zimna bo piece sie nie załączają a niektórzy wogule nie mają - i ma być tak o zgrozo całe wakacje jak nie dłużej :szok:
 
jaewa a u mnie sauna w sklepie prawie :) darmowa ale za to przymusowa :) a najgorsze jest to że wyschła nam jedna studnia i popsuła sie jakaś pompa w wodociagach i mamy mało wody a jak leci to zimna bo piece sie nie załączają a niektórzy wogule nie mają - i ma być tak o zgrozo całe wakacje jak nie dłużej :szok:

Wow to nieciekawie;-) Proponuje kupic jakis wiatraczek co bys tam kochana nie splynela z goraca a jak chcesz podesle Ci klime :-)
A tak na powaznie to kapac sie w zminej wodzie nawet przez lato nie jest milo, nie zazdroszcze :szok:

Czesc Sorbus:-)
 
no ostatnio w czajnkiu sobie wode musiała grzać , a to co wkleiłaś rewelacyjne najlepsza była odpowiedź :):):):):):):):)

hej sorbuś oby dziś też głowa nie bolała :)

mama wracaj do nas :)
 
reklama
Trochę też mi się ciśnienie podniosło-bo wczoraj zapieprzałam z odkurzaczem i mopem wieczorem-pięknie lśniło itp ;-) i robie śniadanko, cos tam kotom niose na miseczki-i wracam do kuchni-i pod światło patrze-podłoga cała usyfiona-jakby nie myta 2 tygodnie. I pisze do mężulka szanownego czym mi to usyfił-a ten-ze sprite mu wybuchł rano-i ścierał 10min-myslal że jest ok-nio ale nie jest-syfiarz jeden ;-D
Jaewa-za chwilę odpiszę-tylko skończe robotkę
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry