reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a moje bąki siedza w basenie od dobrej godziny [FONT=&quot]
f005.gif
[/FONT] ,nasmarowani filtrem 50!!! i jest git,ja sie zaraz biore za obiad.
a u nas wczoraj w Poznaniu ulewa na maxa i troche grzmotów a u mnie 15 km od centrum Poznania nie spadla kropla deszczu;-)
 
reklama
Aga, a nie chcielibyście w Coventry mieszkać?... :laugh2: To takie ładne miasto jest, a Twój Małżonek nie miał by aż tak daleko :tak: U mnie pokropiło trochę, ale już przeszło...

Mama misiaku :*






 
sergeevna Odp: Starania by zostać mamą w 2011r.
Hej hej ja już po wizycie w firmie...

Koleżanki wystawiły mnie do wiatru i musiałam iść sama :dry: One wybierają się w poniedziałek :tak: Natomiast ja mam na ten poniedziałek na rano o 9:00 rozmowę kwalifikacyjną na miejscu. Kazali mi wziąć wszystkie papiery ze sobą włącznie z detalami bankowymi i numerem konta, więc perspektywy są obiecujące :laugh2: Praca jest w trybie 2 zmianowym, chociaż ma ponoć dojść jeszcze nocka, ale nie wiem, czy obowiązkowa :sorry2: Płaca niewiele wyższa od mojej obecnej, ale wyższa :tak: Plus możliwość nadgodzin w soboty (150% stawki) i/lub niedziele (200%), więc fajnie, bo w razie kłopotów finansowych można nadrobić albo pójść popracować co by na waciki wystarczyło chociaż :laugh2: Czekam teraz jeszcze tylko na informacje od G. co do tego mieszkania i domu. Pewnie się zdecydujemy na jedno lub drugie - trzeba się tylko potargować, przekalkulować co się bardziej opłaca i podjąć decyzję :tak: Myślę, że koło 18:00 naszego czasu będę już wiedziała co i jak, więc wieczorkiem napiszę, co z mieszkaniem :tak:

Agnieszka - no faktycznie drogi ten gin :sorry2: Ale to ważne, żebyś wiedziała "na czym stoisz" i jak to mówią - na zdrowiu się nie powinno oszczędzać :tak: Tulę, Kochana, i trzymam kciukasy :tak:

Marylka - a Ty kochana jesteś :* Za całokształt :*

W ogóle bardzo, bardzo, BARDZO Wam dziękuję za kciuki... Wszystkie jesteście cudowne, Dziewczyny :* :tak: Bez wyjątku :tak: :*

Nio to takie już małe gratulacje Serveengo ;-) ale trzymam jescze kciuki. Fajna perspektywa z zarobkami ;-)
U nas nic nie pada-tylko świeci-ale padalo w maju-teraz moze poświecic trochę.
Ale fajnie Twoim dzieciaczkom Mamciu też bym wskoczyła do baseniku ;-)
 
SERGEEVNA- i to sa bardzo,bardzo dobre wieści-&&&&&& nadal zaciśniete za poniedzialek i za dzis za mieszkanie!!!a G.da rade sie potargowac i bedzie si-szykuj kartony do przeprowadzki:tak::tak::-Di pamietaj -kiedy tylko potrzebujesz &&&& to daj znac-my trzymamy:tak:

MARYLKA- no niedobra znajoma-wleciala bo Mala jej zasnela i miala cwile na kawe a Anastazja spala we wozku pod bzem;-)

AGNIESZKA- 100 f to kawal kasy,ale tak jak pize Marylka -zdrowko najwaznejsze tymbardziej jak cos sie dzieje a palnujecie powiekszyc rodzinke-ja chodze do faceta ginek.chodzilam do babki ,ale jakas dziwna byla,bolalo jak badala i wogole a ten moj mega delikatny i wogole nie moge sie Go nachwalic;-):tak::tak::tak:
ale kazda woli co innego-powodzenia w szukaniu babki

JAEWA- z gory dziekuje za Sydney:tak::-D
 
sergeevna słyszałaś o tej przychodni bo to nie daleko Ciebie jest

Coś tam słyszałam kiedyś... Mam w domu tez wizytówkę do nich... Mogę popytać mamę swoją, jak chcesz, ona ma dużo koleżanek z dzieciaczkami co rodziły tutaj i pewnie któraś korzystała, to mama powinna coś wiedzieć :tak: Popytam i dam Ci znać na PW, ale dopiero wieczorkiem albo jutro z rana, bo rodzice teraz w pracy i będę się widziała z nimi wieczorem :tak:
 
A ja dzisiaj do pracki na 12:30, więc wcześniej kończę - o 20:00. Kurczę, podekscytowana jestem tym oglądaniem mieszkania dzisiejszym, szkoda tylko, że nie mogę jechać z G., bo pracuję... :dry: Ale tatko mój pojedzie z nim więc ufam, że G. nie palnie żadnej gafy i nie zacznie marudzić albo dla odmiany zachwycać się byle czym :sorry: :laugh2:

Skoczę jeszcze na pocztę przed pracą wysłać wszystkim oczekującym wreszcie te kolczyki :tak:
 
reklama
SERGEEVNA- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! nie moge sie doczekac tych Twoich piekności:tak::tak::tak::tak:bede wypatrywac listonosza w przyszlym tyg:tak::-D

BUNIA- jak tam po rozmowie????my tu &&&&&&& trzymamy -daj znac!!
MARYLKA- jak tam fryzjer zafundowany??;-)ja dzwonilam do mojego fryzjera-termin na ....20 wrzesnia:szok::szok::szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry