reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Agatek no to mąż sie nie popisał musisz go uświadomić że samo ścieranie nic nie daje że jeszcze mopa trzeba urzyć :) tak mówie ale mój pewno też by tylko wytarł - ech te chłopy
 
reklama
Trochę też mi się ciśnienie podniosło-bo wczoraj zapieprzałam z odkurzaczem i mopem wieczorem-pięknie lśniło itp ;-) i robie śniadanko, cos tam kotom niose na miseczki-i wracam do kuchni-i pod światło patrze-podłoga cała usyfiona-jakby nie myta 2 tygodnie. I pisze do mężulka szanownego czym mi to usyfił-a ten-ze sprite mu wybuchł rano-i ścierał 10min-myslal że jest ok-nio ale nie jest-syfiarz jeden ;-D
Jaewa-za chwilę odpiszę-tylko skończe robotkę

Nie ma sprawy Kochana, nic sie nie stresuj. Ja tez na chwile spadam....
A to ze oni po sobie nie umieja posprzatac to normalka....ech tak bez nas by caly czas chyba w smrodzie siedzieli no nie Marylka?;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam, nadrobiłam, ale nie mam siły pisać.

Głowa boli, zatoki też. Katar ogromny... na nic nie mam siły.

Jadę zaraz na wizytę do mojego ginka i niech coś zaradzi. Mam nadzieję, że z moim maleństwem wszystko dobrze.

Będę później...

sergeevna kciuki zaciśnięte !!!!1
 
marta trzymam kciuki za maleństwo choć na pewno wszystko ok :) szkoda że cie tak grypsko złapało bidulko moja mam nadzieje że szybciutko sobie pójdzie


alesz dziś małao ludzi :(:(:(:(:(:(:(:(:( niedobrze :(:(:(:(:(:(:(
 
Buziaki Misiaki :*
Agatek, Agnieszka, Monia, Mama
:laugh2:

Ja już dzisiaj w lepszym humorze, niż wczoraj. Grzesiek jedzie dzisiaj oglądać kolejne mieszkanie, trochę drogie bo 425 funtów, ale ponoć można się potargować trochę - zobaczymy co z tego wyniknie :tak: I jeszcze jedno znalazłam w necie, czekam na odp, bo oferta fajna... Annexe studio apartment- bills included - coundon - Coventry - Studio Apartments & Bedsits to Rent - 61471340

Agnieszka - do Daventry jest tyle samo, co do Leicester :laugh2: :tak: A dlaczego akurat Daventry? No i z tą @ to niefajnie :sad: :dry: Znam ten ból, moje 56 dniowe cykle sprzed tabsów... :sad:

Trzymajcie za nas kciuki mocno dzisiaj z tym mieszkaniem... I za mnie, bo za godzinę mam rozmowę w sprawie pracy - wczoraj się dowiedziałam o przyjęciach w nowej firmie zaraz obok mojej obecnej i idę tam dzisiaj się dowiedzieć co i jak i może już od poniedziałku dało by radę się załapać?.. A tam by było fajnie - co prawda nie wiem jaka stawka, ale NIE PRZEZ AGENCJĘ, więc nie będą mi odliczać od wyplaty niepotrzebnie kasy i jest duuuuża szansa na dostanie stałego zatrudnienia! :tak:... Ale nie zapeszam, zobaczymy, jak by się udalo, to był by to chyba najlepszy weekend od baaaaardzo dawna... :tak:
Sergeevna Daventry dlatego że Mój M tam pracuje i do racy miałby dosłownie kilka minutek a nie 40 więc dlatego:)
Powodzenia na rozmowie i daj znać jak Ci poszło:)Zaciśnięte & :))
jaewa dobre z tym penisem :-D
marylka życzę dużego utargu :tak:

Dziewczyny jutro będę dzwonić do gina się umówić.Wizyta badanie plus usg kosztuje 100 funtów drogo nie ukrywam ale warto więc mam nadzieję ze nie długo będę miała wizytę i wizyta oceni czy oficjalnie działamy czy czekamy.
 
Hej hej ja już po wizycie w firmie...

Koleżanki wystawiły mnie do wiatru i musiałam iść sama :dry: One wybierają się w poniedziałek :tak: Natomiast ja mam na ten poniedziałek na rano o 9:00 rozmowę kwalifikacyjną na miejscu. Kazali mi wziąć wszystkie papiery ze sobą włącznie z detalami bankowymi i numerem konta, więc perspektywy są obiecujące :laugh2: Praca jest w trybie 2 zmianowym, chociaż ma ponoć dojść jeszcze nocka, ale nie wiem, czy obowiązkowa :sorry: Płaca niewiele wyższa od mojej obecnej, ale wyższa :tak: Plus możliwość nadgodzin w soboty (150% stawki) i/lub niedziele (200%), więc fajnie, bo w razie kłopotów finansowych można nadrobić albo pójść popracować co by na waciki wystarczyło chociaż :laugh2: Czekam teraz jeszcze tylko na informacje od G. co do tego mieszkania i domu. Pewnie się zdecydujemy na jedno lub drugie - trzeba się tylko potargować, przekalkulować co się bardziej opłaca i podjąć decyzję :tak: Myślę, że koło 18:00 naszego czasu będę już wiedziała co i jak, więc wieczorkiem napiszę, co z mieszkaniem :tak:

Agnieszka - no faktycznie drogi ten gin :sorry: Ale to ważne, żebyś wiedziała "na czym stoisz" i jak to mówią - na zdrowiu się nie powinno oszczędzać :tak: Tulę, Kochana, i trzymam kciukasy :tak:

Marylka - a Ty kochana jesteś :* Za całokształt :*

W ogóle bardzo, bardzo, BARDZO Wam dziękuję za kciuki... Wszystkie jesteście cudowne, Dziewczyny :* :tak: Bez wyjątku :tak: :*





 
Ostatnia edycja:
reklama
Sergeevna Daventry dlatego że Mój M tam pracuje i do racy miałby dosłownie kilka minutek a nie 40 więc dlatego:)
Powodzenia na rozmowie i daj znać jak Ci poszło:)Zaciśnięte & :))
jaewa dobre z tym penisem :-D
marylka życzę dużego utargu :tak:

Dziewczyny jutro będę dzwonić do gina się umówić.Wizyta badanie plus usg kosztuje 100 funtów drogo nie ukrywam ale warto więc mam nadzieję ze nie długo będę miała wizytę i wizyta oceni czy oficjalnie działamy czy czekamy.
no drogo drogo ale czasem lepiej wydać tą kase zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo :) i dzięki za kciuki :)

mama niedobra sąsiadka odciąga nam ciebie od bb :):):):):):)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry