reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hejka wróciłam :-D
Witam nika, margolcia, malapralinka, mama :-)
mama jak czytam grill sie udał, to dobrze, ojjj piwka to ja tez bm wypiła :sorry2: ale nic z tego... będę twarda. ooo i na pizze mam ochotę albo jakiegoś kebabika... szok co to sie porobiło...
 
reklama
PRALINKA witaj:-) Mówisz że po nocach nie sypiasz:cool2:
MARGOLCIA no mogłaby się nie odlepić:-D A teraz M czyta bajkę i pójdzie spać a jutro nowy dzień więc zobaczymy jak będzie:cool2:
MAMA przecież twoje dzieciaczki grzeczne;-) To dadzą mamie popisać na BB
NIKA- no niby grzeczne,ale ten upal tak sie daje we znaki ,ze nieraz marudza i jęczą-a jutro u nas znow meeeega upal a w weekend to juz bredzie istna masakra!!!dobrze ,ze kupilismy wąż do kropelkowego nawadniania roślin to moje skarby beda dopajane i w dzien bo jeszcze mi uschna:baffled:bo tak to podlewam rano i wieczorem jak slonko zajdzie.

PRALINKA- no niby te 400 m wystarczy bo jak Tomi wlączy kosiarke to troche Mu zajmuje obkoszenie ogrodu,ale ja chcialabym wiekszy:sorry2:ale te 5 lat temu na tyle bylo nas stac i na blizniaka wiec nie narzekam:no::-D:-D
a zrobilo sie pusto bo dziewczyny maja dni plodne i dzialaja:tak::tak:


MARGOLCIA- przyjemności zmężem:tak:
 
aaa, to jak dzialaja to wybaczamy:tak:
ja chyba jednak skikne troszke oragnac bo sonko juz nie swieci tak...
Ale jeszcze tu wroce:cool:
 
MLODAM -CZEŚĆ!!! no tak grill udany,dzieci dzunglowaly-Zuza z Julkiem w jednym wieku i Dominik z Ola(Ola ma 2 lata)
piwko mi weszlo raz dwa i tak mi blogo bylo...a Ty jak masz smaczki ciążowe to sobie nie żaluj;-)
 
hej dziewczyny,

ja się rozłożyłam. Gardło jak jedna wielka żyletka, kaszel, katar i ból mięśni. Gorączki nie mam, leków które mogę brać też nie mam. F w pracy, więc do apteki nie skoczy.
Znalazłam wodę utlenioną i nią płuczę gardło i pulmex baby. Kiedyś zakupiłam, w razie czego żeby mieć dla Karola więc się tym wysmaruję.
Masakra jakaś. Ledwo do domu doczłapałam.
Najgorsze jest to, że jutro i w piątek muszę być w pracy. W każdy inny dzień mogę mieć wolne a w dwa pierwsze nie !!!!!!

się narobiło w taką pogodę.

Niech któraś mi poradzi co kupić jutro, żeby mi przeszło ?
 
Zapmarta- duuuuużo zdrówka życzę, kuruj się Skarbie :*



A ja się witam wieczorkiem :)
 
reklama
hej !
No to przyszła, wiedziałam ... :wściekła/y: O 3 dni za wczesnie, tym razem mój cykl trwał 24 dni, chyba troche za krótko ...
Nic nie zrobie poddaje się ... błagam nie mówcie mi, ze nastepnym razem się uda, nie uda się ! Chyba medycyna będzie musiała wkroczyć w nasze żtcie, bo natura dała dupy na całęj lini ....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry