reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nika- dziękuję :*
No, a za rok oj będzie się działo:tak: a jak Bozia da, to a nóż będzie podwójna uroczystość Kościelna:sorry2::sorry2:

Choć przyznam, że troszkę się denerwuję tym cywilnym:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
EWCIA z całego serducha Ci życzę żeby była podwójna:-) A cywilnym się teraz nie denerwuj;-)
A znasz jakąś krawcową?
 
EWCIA z całego serducha Ci życzę żeby była podwójna:-) A cywilnym się teraz nie denerwuj;-)
A znasz jakąś krawcową?


Oj nie da się nie denerwować, nie patrząc to już będę żonką :))
No, a czy będzie podwójna, to tylko Bóg wie i to od Niego zależy, więc pożyjemy zobaczymy...
Jakoś nie nastawiam się bardzo, ale chciałabym...
Nie, nie znam żadnej krawcowej
 
Ostatnia edycja:
To poszukaj:tak: bo z doświadczenia wiem że przed ślubem potrzebne są poprawki krawieckie na sukienkach:-D:-D Po prostu się niesamowicie chudnie ze zdenerwowania ;-)
 
Witajcie Drogie Forumiczki :D
Jestem starającą sie o dzidziusia nowicjuszką w pisaniu na forach. I przypadkowo trafilam tutaj :)
Wszystkim serdecznie gratuluje :D eeee.... i tez tak chce :D
 
Nika- słyszałam o tym:-D:-D ale z tego co się orientuję, to nie muszę, ponieważ sukienkę odbiorę na tydzień przed ślubem więc mam nadzieję, że w ciągu tygodnia nie schudnę:-p

Misia1111- witam i rozgość się:tak:
 
ewcia3004 -:) staram sie i dużo czytam co sie tu dzieje :) pisze na forach by dostac odpowiedzi na pytania które mnie nurtują . Ale niestety zadnych konkretów i mało odpowiadających osób. :(
 
MISIA witaj i wszystkie tu chcemy:-D

EWCIA ja też odbierałam suknię tydzień przed slubem i schudłam tak że spódnica nie była w pasie tylko zatrzymywała się na biodrach:-p Dobrze że je mam bo by mi zleciała:-D
 
reklama
No to bardzo sie ciesze... przynajmniej mamy wspólny temat na jaki mozna sie wypowiadać :D
Drogie Dziewczyny jak długo sie staracie?

Pisze ponieważ sądzę ze mogłam zajść w ciążę.Bardzo bym tego chciała. I zżera mnie niecierpliwość by to stwierdzić. Przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne. Ponieważ występowały u mnie plamienia po 16dniach je odstawiłam. Wszystko było w porządku .Wraz z moim narzeczonym kochaliśmy sie bez zabezpieczenia
przez okolo miesiąc do dzisiejszego dnia.Nie ukrywam takze ze mój mężczyzna nie krepował sie dojsc we mnie. Od okolo 3 dni mam non stop zgage i skurcze macicy.Do tego strasznie mi wydyma brzuch.Jestem senna. Czy może wiec to oznaczać ze jestem w ciąży??
Bardzo prosze o odpowiedz i czekam z niecierpliwośćią co o tym sądzicie ??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry