reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie Laseczki:tak:

Jaewa jak Ty wrocilas od lekarza to ja juz dawno pracowalam niestety:-(
Duzo zdrowka Ci zycze

Ewelinko tule mocno, ale racje Mu musze tez przyznac, nie wolno przesadzac z robota:tak:
mama nofmalnie zazdroszcze tego ogrodu;-)
Agusia dawaj golebia:-D
&&&&&&&&&&&&&& za lekarza zacisniete

Bunia szczerze Ci powiem ze nie widzialam hyba takich stop jeszcze:szok:
Sergevna to czekamy na wiadomosci po swietowaniu rocznicy;-) &&&&&&&&&&&&&&zacisniete

Witam nowe Laseczki:tak:

U nas tez ciepelko...
Pospalam popoludniu bo jak wiecie w nocy to baaardzo malo snu ostatnio mam..

Teraz jestem na pol tomna...
 
reklama
mama jak ty nie dasz rady wejść na bb to kto da!! Z Ciebie przykład przecież się bierze na dobrą organizację czasu w domu przy 2 dzieci!!!

nika no to się córeczka mamusi zrobiła,Pati przylepa! dobrze że nie gorąco jest bo mogłaby mieć problem z odklejeniem się od Ciebie

pralinka witaj!!
 
mama jak ty nie dasz rady wejść na bb to kto da!! Z Ciebie przykład przecież się bierze na dobrą organizację czasu w domu przy 2 dzieci!!!
MARGOLCIA- no to mi pojechalas po ambicji:tak:;-):-):-):-):-)dzieki-to mile;-)wejść pewnie wejde tylko czy dadzą mi popisać...no nic zobaczymy jutro-teraz bloga cisza BO ŚPIĄ,TOMI NA SIATCE A JA...WCIANA LODY:sorry2:

KRAKOWIANKA- witaj i daj znac jutro po wizycie-nie ma @ jest nadzieja;-)
PRALINKA- hejka,dziekuje:tak:no nasz ogrod nie jest duzy bo ma 400 m,ale za to tak wlasnie minimalistycznie użądzony i przemyslany-no to pokazalam jaka skromna jestem:tak::-D:-D:-D
 
Margolcia nie pamietam juz kiedy bylysmy tu w jednym cxasie...;-)co slychowac??
Kurcze,kawki bym sie napisal ale znowu nie zasne wtedy...:-(
Wydaje mi sie albo troszke tu sie pusto zrobilo??

Mama, kobieto jak duzy nie jest:szok:
Zazdrosc mnie zzera od srodka:tak:;-)
Wspaniale tak sobie rano kawusie w ogrodzie wypic, no ale dbac o niego tez trzeba i tu uklo w Twoja strone za ogarniecie tego wszystkiego:-)

Ja to sie ciesze ze rodzice maja dzialeczke, to mozna sie tez odchamic czasami...
My mieszkamy prawie ze na wsi, bo pola dookola, ale w bloku. W bloku mamy w klatce 90 mieszkan - kazde kolo 20 metrow kwadratowych
 
Ostatnia edycja:
PRALINKA witaj:-) Mówisz że po nocach nie sypiasz:cool2:
MARGOLCIA no mogłaby się nie odlepić:-D A teraz M czyta bajkę i pójdzie spać a jutro nowy dzień więc zobaczymy jak będzie:cool2:
MAMA przecież twoje dzieciaczki grzeczne;-) To dadzą mamie popisać na BB
 
Nika niestety przed polnoca nigdy nie zasne, a ostatnio o 4 wstawalam, a a 1 sie kladlam...
Jutro na 9 wiec luzik:tak:
 
pralinka bo ja taka zołza jestem że nie piszę często na bb, ale niestety nie zawsze mam jak, czasami i przez tydzień nie zajrzę na neta. Ale jak mogę to chociaż napiszę że wszytsko ok u mnie. Napij się zamiast kawki jakiejś herbatki może.

nika nie marudź bo Ty też masz grzeczne dziecko. I śliczną masz tą córeczkę!!

mama Jak jest co chwalić to trzeba, bo to miłe dla chwalonej osoby. Ja nie lubię za dużo krytyki, wolę pochwałe, bo uważam że jest bardziej motywująca niż krytyka. Także chwalę jak mogę!!!!


Dobra moje miłe. Ja uciekam, mąż wraca to trzeba się zająć nim. Papa
 
Ostatnia edycja:
MARGOLCIA nie marudzę;-) Cieszę się że mam taką kochaną i grzeczną córeczkę ale dziś to mnie wykończyła:cool2: Zmykaj do męża - papa:-)
 
Margolcia to Ty niedobra kobieta jestes:-p
Kurcze ogarnac cos by trzeba bylo ,ale duszno ze masakra poprostu...

Aaaa
Zapomnialabym
Dzisiaj niespodziewane male zakupki byly
Kupilam sobie 2 bluzeczki na ramiaczkach, takie na rower idealne, bo wszystkie juz mam za duze i jak jade to cyce (moje rodzynki male) moze juz kazdy podziwiac.. Kupilam w promocji - 4zl sztuka:cool2:
A Mezusiowi tez t-shirt (tak sie pisze?) kupilam z 45zl na 15 przeceniony:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry