reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc Maran i Lorelain :-) co tam u was?? Lorelain jak w pracy?

Nadzieja brutalne to co powiem,ale i prawdziwe, nie ty jedna i nie ostatnia :-( niestety. Ja tez naleze do grona, które straciły, ale jakos trzeba iść do przodu, nauczyc się z tym żyć. Mi udało się ponownie, ale nie ukrywam, że się boję jak cholera... ale trzeba mieć nadzieję i wierzyć ze tym razem będzie inaczej. MUSI!!!

teraz jak się ktoś pojawił to ja musze po mojego meżusia jechać bo wraca z pracy... wrrrr jak to jest hihihi;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej hej
Ja padam-normalnie zrobiłam sobie krzywdę. Przewiało mnie to wlazło w szyję, trochę pobolewało jak kręciłam szyją, ale dało się wytrzymać, to chciałam coś napisać na bb wcześniej leżąc na kanapie, to sobie taką krzywdę zrobiłam, że ruszyć się nie mogłam tak bolało, masakra!!! myślałam, że nie wytrzymam z bólu, bo żadna pozycja nie przynosiła ulgi. Dopiero jak łyknęłam przeciwbólową i wyległam na kanapę jak za przeproszeniem chłop i mi przeszło !! To piszę.

mama to niedługo test, trzymam kciuki za chociaż jedno dzieciątko!!!

buniu co za ciężarówka piękna!!!normalnie tulić tulić tulić!!!!! Bierz przykład z niej i dołączaj do grona ciężarówek!! Teraz musi się udać!!!

lor hej jak tam w pracy? Dają faceci popracować, czy adorują:-D
 
jestem juz po grillu,posprzatane,pozmywane,dzieci wykąpane ,najedzone kończą bajke i do spania,Tom zaraz wychodzi na siatkówke a ja posiedze na bb....
jest tu kto ???
MARGOLCIA witaj kochana,no mam nadzieje,ze pojawią się II kreseczki:))
a przewianie to niefajna sprawe-wspolczuje!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:-):-)
LOR jak tam w pracy?
MARGOLCIA ból w szyi to prze....ne:dry: kuruj się bidulko
MAMA fajnie że grillowanko udane;-)
MARAN wracaj szybko do nas:-)
SOL do mnie możesz podesłać słoneczko bo tu dziś padał deszcz:sorry2:

Przepraszam że tylko tyle ale nie mam sił nadrabiać tylu stron:-(
 
ja jestem!!
Oj zjadłabym grila, ale co za dużo to potem się odechciewa, w sobotę było pieczone, w niedzielę grill, to poczekam do soboty na grila :-D

Pograłabym w siatę! musze napomknąć o tym... w zeszłym roku, jeździliśmy nad jezioro, bo tam jest boisko, siatkę mamy to graliśmy kilka razy w tygodniu ze znajomymi, trzeba znowu do tego wrócić.
Jak tam kwiotki?? rosną pod czujnym okiem mamusi swojej:-D
 
NIKA- hejka-no tak to jest,ze nie zawsze mozna nadrobic ja dzis tez z doskoku;-)

MARGOLCIA- rosną kwiatki pewnie,i ciagle ich przybywa..znajmi dzis nie mogle wyjść z podziwu jaki juz gród mamy i ile kwiatów i iglaków i krzewów i wogole a ja dumna,ze to nasza praca:tak:
 
nika cześć!! padnięta?? u Ciebie też upały??Odpocznij, napij się herbatki na noc...

Zrobiłam sobie frappe na mleku, ktoś chętny?? Oczywiście z kostkami lodu... mniam mniam

mama,
ogród masz przepiękny!!! W takim można odpoczywać!!! Jest w sam raz! Bo ja też takie ogrody lubię, małe, poukładane, przemyślane, i w sumie minimalistyczne,ale takie są super
 
Ostatnia edycja:
MAMA pewnie że możesz być dumna ze swojego ogrodu:tak::tak:
MARGOLCIA no własnie u nas dziś padał deszcz i dopiero przestał:dry: No i nie mamy takich upałów jak w PL - takie 25 stopni w zupełności wystarczy;-)
Pati ma dziś dzień pt "nie odlepię się od mamy" i mnie to tak zmęczyło. Własnie kończy kolację i idzie spać - wkońcu;-)
 
a ja na tym grillu tak szybko wypilam piwo i to prosto z butelki-tak mi sie chcialo ze chlopaki :szok::szok: sama bylam zdziwiona-jak jutro bedzie tak gorąco to caly dzien pije kawe mrożoną:tak:kupilam dzis w Lidlu i trzymam w lodówce-od jutra mam 2 szkrabów bo Zuza caly lipiec ma wakacje i jest z nami wiec ciekawa jestem ile bede mogla byc na bb:confused::sorry2:
 
reklama
Witajcie wieczornie. :)

Ja dziś nawet Was nie próbuję nadrabiać - jestem co nieco wyeksploatowana po wczorajszej nocy. :p ;) Także na niedługo wpadam.

Nadal nie dostałam @ więc nie tracę nadziei. Jutro idę do gina po kolejną receptę na bromergon, więc może ona mi coś powie...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry