reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Bafinka nie mam pojęcia co może być. Gin MUSI poradzic.
maran daję ale powiem ci , ze teraz cie rozumię. Strasznie męczące. Może jakbym miała w domu zabezpieczenia, krzesełko do karmienia czy jakis kojec byłoby lżej a tak to muszę za nia biegać non stop i nie mogę jej zostawic bo nawet na chwilkę bo wkłada palce w kontakty,
 
reklama
dzięki dziewczyny jestescie kochane;*
nie mam już siły wydaje mi się nie mozliwe żebym w najblizszym czasie zaszła w ciaże a tak to ładnie sobie wszystko zaplanowałam...
 
marylka u mnie nocki dalej nie najlepsze, ze 3-4 pobudki z płaczem no i spi ze mną w łóżku do tego... mąz pracuje teraz na nocki więc wszystko na mojej głowie... w nocy sie nie wyśpie a i w dzien do 15 musze Ale zajmować by on troszke wyspał sie... ufff cięzko jest...
wisienka ja to Ali ani do kojca ani do krzesełka też nie włoże bo sie wydziera w niebogłosy wiec biegam za nią jak wariat a na podwórku jak ją do parku zabieram to mi ucieka... życie ... nie jest łatwo oj nie jest...
 
uciekam narazie małżykowi dam obiad, zmolestuję i odprawię do roboty na zagrodzie. a potem wrócę

buźka
 
wow ale czad!!!
Ja też tak chce!!!

mama pewnie ma teraz niezłą minę chciała bym to widzieć :-D
MARECPANEK- wierz mi ,nie chcialabyś mnie widziec;-):-D:-D

o rany!!! oba pękły? dżizas- to mama jest pewnie zdezorientowana na maksa!!

mama dasz radę!! uuuuuuuu- chyba nam sie szykują bliźniaki na marzec
BUNIA- no,no-prosze Cie-bez żartów;-):-)

Próbuję sobie wyobrazić jej minę! hahahahahahahahahahha
No..no...to szczęściara, szykują sie bliźnięta!!!! super!
EWELINKA- nie wyobrażasz sobie mojej miny:no::baffled::-Da to dopier pekly a co bedzie na pierwszym usg jesli test wyjdzie pozytywny................:confused::confused:

No nic kochane, miło było, ale czas wracać do roboty!!!!

Życze miłego popołudnia!!! Trzymajcie sie ciepło!


MAMA05, straaaaaaaaaaaaasznie się cieszę :-D:-D trza już zrzutę robić na wózek-czołg ;-):-D:-D:-Dściskam***
EWELINKA- o TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zapamiętam i jak sie potwierdzi to bede Wam przypominać o zrzucie:-D:-D:-Da Marylka zamówi!!:tak::-)

To teraz czekamy na nasze pierwsze staraczkowe bliżniaki:-)
WISIEŃKA- mimo wszystko licze,ze jesli sie uda to bedzie jedno!!

Ale supcio z tymi pęcherzykami. Mamuś suuuuuuuuuuuuuuuuuuuupcio się spisałaś :-)
AGATEK- Tobie rowniez dziekuje!!
nie no nie straszcie jej ona biedna sie martwi teraz czy będzie ciąża i jak bedzie to jedno czy dwa, ja nie powiem chciała bym bliźniaki ale nie dziwie sie jej że sie obawia choć wiem że da rade ale niech będzie tak jak ona chce :)
swoją drogą chyba wszystkie bedziemy siedziały jak na szpilkach żeby wiedzieć ile będzie :) ja chyba bardziej czekam na jej info niż na swoje :)
MARYLKA- dziekuje:tak::-) i dzieki za przekazanie wieści!!
Powiem wam, ze mimo wszystko potrzebna pomoc przy bliżniakach, zwłaszcza jak mają 11 miesięcy!:-D
marylka masz racje
Nic nie jest przesądzone.Może byc jedno. Zobaczymy co powie jak dojedzie. Bo na razie tylko pisze pękły dwa i wysyła kilka razy czyli jest w szoku!
WISIEŃKA- ja do teraz jestem w szoku!!!

nadrobilam-sprawa wyglada tak ,ze endometrium w macicy wyglada na II faze cyklu-czyli po owulce,jak juz wszystkie wiedza pekly oba...jesli chodzi o zalecenia to gdy test wyjdzie pozytywny mam sie zglosic za 2-2,5 tyg i dostalam recepte na luteine powcipną 2 razy po 1 tabl.jesli bedzie ciąża a jesli dostane @ to mam brac znowu Clo od 5 do 9 d.c. i w 12d.c znow na usg

tak wiec przesadzilyscie z &&&&&&&&&&&&&,ale jak mi napisala w sms'ku Sergeevna-jak cala Polska i Wielka Brytania trzymala &&&&&&&&&& to sie musialo tak skończyc....
co macie na swoją obrone???:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
dzięki dziewczyny jestescie kochane;*
nie mam już siły wydaje mi się nie mozliwe żebym w najblizszym czasie zaszła w ciaże a tak to ładnie sobie wszystko zaplanowałam...
och tak my zawsze sobie wszystko pięknie zaplanujemy :) szkoda tylko że życie nie patrzy na nasze plany :(
w czwartek znów ide do gina jak mi czegos nie doradzi to go zmieniam
i bardzo dobra decyzja :) trzymam @ żeby sie wyjaśniło :)
marylka u mnie nocki dalej nie najlepsze, ze 3-4 pobudki z płaczem no i spi ze mną w łóżku do tego... mąz pracuje teraz na nocki więc wszystko na mojej głowie... w nocy sie nie wyśpie a i w dzien do 15 musze Ale zajmować by on troszke wyspał sie... ufff cięzko jest...
wisienka ja to Ali ani do kojca ani do krzesełka też nie włoże bo sie wydziera w niebogłosy wiec biegam za nią jak wariat a na podwórku jak ją do parku zabieram to mi ucieka... życie ... nie jest łatwo oj nie jest...
oj bidulko :) bądź dzielna co ja mówie przeciez jesteś dzielna i masz więcej pary niż bob budowniczy :)


mama a prosze :) no mam nadzieje że będziesz miała jedno dziecie a jak będ bliźniaki to jako dobra ciocia z dojściami oferuje sie na forum że wózek bliźniaczy załatwie Ci po cenach producenta :) widzisz już jest troche mniej :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry