reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
agatek wstrzymaj się. oni tak czasem robią, że wyślą przypomnienie o zapłacie, zanim dotrze do nich twój zwrot. nie masz się czym przejmować. zwróciłaś towar, takie miałaś prawo. takie firmy mają trochę bałaganu. nie ma się co martwić.
podpisuje sie :)
o rany!!! oba pękły? dżizas- to mama jest pewnie zdezorientowana na maksa!!

mama dasz radę!! uuuuuuuu- chyba nam sie szykują bliźniaki na marzec
nie no nie straszcie jej ona biedna sie martwi teraz czy będzie ciąża i jak bedzie to jedno czy dwa, ja nie powiem chciała bym bliźniaki ale nie dziwie sie jej że sie obawia choć wiem że da rade ale niech będzie tak jak ona chce :)
swoją drogą chyba wszystkie bedziemy siedziały jak na szpilkach żeby wiedzieć ile będzie :) ja chyba bardziej czekam na jej info niż na swoje :)
 
reklama
Powiem wam, ze mimo wszystko potrzebna pomoc przy bliżniakach, zwłaszcza jak mają 11 miesięcy!:-D
marylka masz racje
Nic nie jest przesądzone.Może byc jedno. Zobaczymy co powie jak dojedzie. Bo na razie tylko pisze pękły dwa i wysyła kilka razy czyli jest w szoku!
 
Ostatnia edycja:
ale wiesci mama szok :) ale pozytywny... bedzie dobrze :)
jadzia gratuluje II kreseczek

a tak w ogóle to witam wszystkich :)
 
mama 05 super wiadomość :-):-):-) kurcze to możesz mieć bliźniaki:szok::-)

bunia jak kreska ciemniejsza to działajcie:tak::-) fajne masz te emotki:-D


Od wczoraj mam nowy program na Cyfrowym Polsacie
discowery travel & living i tak sobie włączyłam a tam leci taki program Ciąża z zaskoczenia:szok: Dziewczyna dopiero w szpitalu się dowiedziała że bule które ma to porodowe i ma już 8 cm rozwarcia Kurcze jak można nie wiedzieć o ciąży do końca :szok::sorry2::confused:

Jadzia moje gratulacje:tak::-)
 
dziewczyny ja to chyba oszaleje... już 62dc a ja okresu nie mam testy negatywne usg tez nic nie pokazuje wiec brałam luteine siedem dni bo tak mi kazał gin wczoraj był ostatni dzień a @ NADAL nie ma... co mam robić???!
 
bifinka kurcze co to sie porobiło bidulko tulam...
bunia ja odnosnie tych testów to powiem Ci tak, ja je robiłam i było tak, że w piatek popołudniu były dwie kreski jedna blada, druga ciemna, w sobote były również dwie jedna ciemniejsza druga jasniejsza w niedziele były dwie tak samo ciemne a w poniedziałek już była jedna jaśniutka druga ciemna i co z tego wynika? u mnie owulacja była z soboty na niedziele wiec w dniu 2 ciemnych kresek a nie od pojawiania sie kresek w przeciągu 24-48 godzin wiec starajcie sie odkad sie w ogóle pojawią te kreski a lutke najwyżej zacznij brać jak kreska zacznie blednąć - ja tak myśle, że to dobry będzie pomysł :) no i trzymam kciuki :*
wisienka jak tam dajesz rade z Zuzią??
 
kurcze- poszłam tylko do kuchni przygotować obiad dla małża i juz mnie z BB wywaliło

maranka witam dzisiaj

bafinka oj biedna ty jesteś z tą @. normalnie szczyt wredności. bezczelna, nie powiem- wiadomo czeka się żeby nie przychodziła, ale żeby aż takiego focha walnęła? jedź do ginka, niech podejrzy. ale do innego, bo ten widać jakiś durny i głupi jest. tulam

mary no już ostatnio właśnie dziewczyny pisały o tym programie. tez się nie mogłyśmy nadziwić, co to za kobiety, które nawet nie wiedzą, że w ciąży są. jakieś nierozgarnięte chyba
 
reklama
ale wiesci mama szok :) ale pozytywny... bedzie dobrze :)
jadzia gratuluje II kreseczek

a tak w ogóle to witam wszystkich :)
hej witaj kobitko :) jak tam ALa spała w nocy ??

dziewczyny ja to chyba oszaleje... już 62dc a ja okresu nie mam testy negatywne usg tez nic nie pokazuje wiec brałam luteine siedem dni bo tak mi kazał gin wczoraj był ostatni dzień a @ NADAL nie ma... co mam robić???!
oj bidulko ja sie nie znam to nie pomoge moge tylko do cyca przytulić :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry