reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
o rany!!! oba pękły? dżizas- to mama jest pewnie zdezorientowana na maksa!!

mama dasz radę!! uuuuuuuu- chyba nam sie szykują bliźniaki na marzec
 
sorbuś no właśnie- kto inny jak nie ona podołałby bliźniakom?

a mnie kują oba jajniole na zmianę. nie wiem z którego będzie pęcherzyk. a może też będę miała 2? nie powiem- cieszyłabym się jak szalona.
 
no bunia jak widzisz z naszymi kciukami sa ciaże podwójne albo takie które juz by sie wydawało ze nic z tego ( jak u mnie i Wisienki ) także luuzik kochana - u ciebie tez bedzie dwujeczka :tak:

mama - kochana nie martw sie nic będziesz miała cudowne dzieciaczki jakos dasz rade a potem ile radości :tak:

dobra to spadam kochane w chatke po majcie i do gina mam nadzieje ze bedzie ok
 
No nic kochane, miło było, ale czas wracać do roboty!!!!

Życze miłego popołudnia!!! Trzymajcie sie ciepło!


MAMA05, straaaaaaaaaaaaasznie się cieszę :-D:-D trza już zrzutę robić na wózek-czołg ;-):-D:-D:-Dściskam***
 
reklama
Ale supcio z tymi pęcherzykami. Mamuś suuuuuuuuuuuuuuuuuuuupcio się spisałaś :-)

Czytam sobie na forach-naciągają tak ludzi. G dzwonił na policję-kazali przyjść-czisus jak mnie łeb rozbolał.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry