reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
agatek a pozatym do BIKu by cię nie mogli zgłosić- to nie był kredyt. prędziej do KRD- Krajowy Rejestr Dłużników. nie bój żaby, to wszystko nie jest tak hop- siup żeby zaraz mieli ci etykietę niewypłacalniej wlepiać. ułożą wszystko, zobaczą i będzie wszystko si
 
reklama
sorbuś, no ja mam w sumie dobrze, bo koleżanka, która jest asystentką Pani dyrektor mnie zastępowała jak byłam na macierzyńskim z Karolkiem i ona już wszystko wie. Nikogo nie muszę szkolić. To fajna dziewczyna i nie narobiła mi bałaganu, tak jakbym wróciła po krótkim urlopie. O to jestem spokojna, bo jakbym miała teraz kogoś szkolić i tłumaczyć to najzwyczajniej mi się nie chce.
 
zapmarta - ja bede zaglądac na macierzyńskim w dwa dni raczej :zawstydzona/y: nie całe dwa dni ale na 4h moze - taki mam plan poza tym musze byc na bieżaco to tez dlamojego dobra

ewelinka
czytałam cie na jednym watku - przytulam kochana nie wiedziałam ze miałas take przezycia :-(

mam nowine od mamy : pękły oba ... ale czad :-D
 
Ostatnia edycja:
Ale dzisiaj ciepły dzień słońce jest wszędzie zero cienia i po 1.5h z młodym do domu się skryliśmy ,a ten uciął komara:-D
Chcica na słodkie mnie wzięła ,a tu w domu zero nic słodkiego bo jak jest to mój T wszystko zjada. Ale mam znalazłam z Wielkanocy 150g zajączka i już głowę mu zjadłam :tak:mniam.
Wczoraj T mnie wkurzył i się nie tym tyrym więc dzisiaj muszę go dopaść bo tu owulka zbliża się wielkimi krokami.
Wszystkie czekają na mamę i sama jestem bardzo ciekawa jak tam...oby było to jedno jajeczko jak chce i dla pewności kciuki &&&&&& i fluidki ~~~~~~ no to teraz nie może się nie udać :-D
jsorbek doczytałam właśnie i :
wow ale czad!!!
Ja też tak chce!!!

mama pewnie ma teraz niezłą minę chciała bym to widzieć :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry