reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama no to mam nadzieję, że owu przede mną, bo to by znaczyło że mam większą szansę na powodzenie, skoro jest późna owu a w poprzednich cyklach nie udało się przez tą za szybko braną lutkę.

ale się podekscytowałam!!! zakręcona jestem jak korek w szampanie. i skąd mi się jeszcze test owu uchował? w szoku normalnie jestem- widać miał zostać do dzisiaj

a małżyk do mnie teraz wyskoczył z tekstem "a z kim teraz piszesz?". wie że siedzę na BB, a sie pyta, to ja mu na to "z kochankiem, dziecko przez internet robimy". ale się bebok mój uśmiał stwierdził że chyba androida będę mieć a nie dziecko, a ja mu na to "cokolwiek będzie- pokocham jak swoje"
00020148.gif
00020148.gif
 
reklama
Mama- napatrz się jeszcze Słonko na te malutkie wystające główki ;)

Co do wesela... wolę nie pisać...
cenzura, cenzura, cenzura, cenzura, cenzura, cenzura...
 
Ostatnia edycja:
Hej Marta! super cieszę się ze z dzidzią wszystko ok i że serduszko bije jak szalone :-) bardzo to dobra wiadomość!!
czuje się dobrze, spie popoludniami, ale nie codziennie, wiec nie jest zle. ostatnio zgubiłam brzuszek, bo wygladalam jak w 5 miesiącu, ale juz nie jest takie wielki. jakies to wzdecia były. mdlosci nie mam wiec sie ciesze. alergia dobija i staram sie nie brac tabletek, wiec dodatkowa meczarnia.
 
Zapmarta - super wieści! Ślij fluidki, mamusiu i niech Ci dzidzia zdrowa i silna rosnie! :-):-):-)
Mlodam - hej mamusiu! Jak leci? Rozważasz teraz L4?
A wiecie może, co u Sol?
 
Ostatnia edycja:
MLODAM- pewnie,jak sie pokichalo to idz na L4-co sie bedziesz stresowac pracą:baffled:

BUNIA- to drzewko na przedostatnim zdjeciu to jest odmiana wierzby ,ale nazwy tez nie pamietam bo kupilismy je prawie 5 lat temu,ale jak bede w ogrodniczym to sprawdze i Ci napisze:tak:umowa??

BUNIA- śmieszku Ty nasz prywatny!! pewnie,ze bedzie dobrze-poprostu bez potrzeby bralas ta luteine a w tym cyklu wez jak sie pokaza II kreski-ja tak bede brac:tak:
EWCIA- napatrze sie pewnie!!!nie moge sie juz doczekac wizyty u ginek jutro!! prosze przed 13 trzymac &&&&&&& zeby z prawego pękl:tak:
 
krakowianka a dzienkuuuffffffffffffffkaaaaa

zapmarta super nowinki. serducho bije jak szalone, wszystko jest dobrze- i oby tak dalej

mlodam mam nadzieję, że alergia szybko minie. Sol pisała, że w ciąży alergia przechodzi, może tobie też przejdzie, tylko jeszcze musisz poczekać? żebyś szybko ulgę miała

mama umowa!!!
a co do lutki, to ginka mi tak kazała, więc się słuchałam. ale w tym cyklu wszystko całkiem inaczej robię jak tamtymi sposobami nie wyszło. nie brałam clo od 3 tylko od 5dc i teraz lutkę wezmę dopiero po owu- chyba że też jak ty zrobię, że wezmę jeśli @ nie przyjdzie. ale w sumie to wolę brać jak już będzie po owu, co by nic się nie stało złego. chyba będę się z tym lepiej czuła

a tak wogóle to dzięki wam- ja pozytywna? hm.. ostatnio to wam tu tylko zrzędziłam i smutałam i wogóle fochy odstawiałam ale obiecuję poprawę. na jutro uzbieram świeżą porcję kawałów i dobrego humorku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry