reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
dziewczyny- za mnie też proszę ładnie trzymać!!!!! bo po tyłku was zleję, jak nie będziecie trzymać też za mnie.
bo ja trzymam

BUNIA- no jak bedziesz lac za nietrzymanie [FONT=&quot]
a037.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a037.gif
[/FONT] to pewnie ,ze trzymam!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& czy tyle wystarczy!!???
 
Mama- oki, w takim razie będzie 1 &:-D:-D

Agnieszka.kk- ja wiem czy taki szczególny:-) czas pokaże;-)


Mykam lulu, Pa Babeczki :*
 
Ostatnia edycja:
Buniu - i dla Ciebie:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Oraz jeszcze jedna porcja dla WAS WSZYSTKICH:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mlodam - wszystko będzie dobrze, zobaczysz! :-)

Dziewczyny, ja zmykam. Życzę Wam miłego i owocnego wieczorku!:-):-)
 
Mama, no dziś testowałam i nic... :( @ też nadal nie mam, chociaż brzuch mnie boli potwornie... No i temp mi spadła z 37,75 na 37,55 więc to raczej na @ idzie niestety... :(
KRAKOWIANKA- przykro,ale zobacz jutro jak temp.moze sie utrzyma na tym poziomie...wiesz jak sie mowi-nie ma @ jest nadzieja!!nadzieje jest najwazniejsza!!

MLODAM- no jak wytrzymasz do urlopu to idz po,ale wiekszość robi tak ,ze trzyma urlop na po porodzie i wtedy jest dluzej z makuskiem- bo najpierwz macierzyński a potem swoj urlop i tak jest lepiej,ale to Twoj wybór:))

ja zmykam spac bo zmczona jestem [FONT=&quot]
a227.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
b025.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
e044.gif
[/FONT]
 
dziękuję za kciuki

jak się wam zagrozi to zaraz wszystkie trzymają już mam sposób na was

a tak wogóle to wam zapomniałam napisać jaka gadka była jak Grześ wrócił z pracy.
wchodzi na górę i mówi: "przyniosłem silikon z pracy"
a ja do niego:" silikon? a co, za małe piersi mam? wydawało mi się że są nawet za duże, albo przynajmniej w sam raz." jak G zajarzył to był ubaw jeszcze sie go zapytałam "to co wy w tej firmie robicie? jakiś program plastyczny na czarno?"
no a to był silikon do tej kabiny prysznicowej- bo dzisiaj stary zdzierałam i trzeba było nowy dać

wiem, wiem, wiem- dziwna jestem

mama dobrej nocki
 
mama śliczne to drzewko mam takie samo w ogródku :-)

A nazwa o ile się nie mylę to Wierzba skupiona (całolistna) 'Hakuro- nishiki'
Salix integra 'Hakuro-nishiki' ;-)

Dziewczyny wy to mogłybyście bić rekordy strona za stroną aż trudno się połapać :szok:
 
zapmarta super wiesci :)
mama bunia trzymam kciukasy, zreszta za wszystkie Was trzymam i posyłam pozytywne wibracje...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry