reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
hahaha agnieszka, wisienka, sol, mama- nie mam pojecia co sie stalo.. no ale.. zaraz zmienie :D a moze to jakis znak :D
moze juz jestem w ciazy..ale nie .... haahhaa normalnie w szoku jestem :D ok ok... zmienie lepiej bo moje dni plodne zmierzaja ku koncowi jak na razie :D

wisienka- ja uwielbiam malosolne.. tutaj nie maja niestety takich malych ogorkow... a importowe tylko te wielkie... no i nie mam pysznosci.. za to ruskie mamy kiszone i polskei z krakusa konserwowe..... chociaz tyle..


aaaaa juz wpadlam na to co sie stalo :D odliczalo mi do daty 19 czerwca :D stad brak kolejnego odliczania..ale powinien wyskoczyc chyba blad, a nie "takie" odliczaanie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wisieńka, jem kolację, koty właśnie nakarmione, więc zaraz się kładziemy.

Jutro mam wolne, bo idę z Karolem na szczepienie (jak będziecie słyszały wielki lament to znaczy, że Karol płacze).
W planach mamy spacerek, plac zabaw, park. Mam też taki plan, że jak go położę na drzemkę to sama się kimnę, mam nadzieję, że mi się polepszy wtedy.
 
Witam wszystkie kobietki :)

Mama- oj ciekawe czemu późno się położyłaś wczoraj:zawstydzona/y::-D
Co do trzeciej Dzidzi :* będzie dobrze, pamiętaj, że mocno kibicuję :*

Sol- fajny Ludzik, a i proszę usuń mnie z listy staraczek


Pozdrawiam cieplutko każdą bez wyjątku
 
aga:-D:-D
jak one się mają zakisić, jak mama je już wcina...

ewunia, cześć. Jak to usunąć ??????????????????????????????????????????????????
 
MAGGY moze chwilowy blad. Ale no neźle ci odliczyło:-D

MAMA doswiadczysz na pewno:tak:
MOTYLEK- no qrcze na to licze:tak::tak:a u Ciebie na suwaczku pierworodny czyli przeczucia na synka masz???

WISIEŃKA- mi tez Ciebie tu brakowalo dzis-jutro masz wizyte dostaniesz L4 i bedziesz z nami czesciej:-)
AGNIESZKA,PYSIA,MARAN i kto tu jeszcze jest buziaki wieczorkiem;-)
 
reklama
MAMA bardziej chodziło o "pierworodny dzieciaczek" ;D ale to prawda, przeczucia na synka.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry