reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
re : fajny pomysl! w usa firmy takie dzialaja super preznie :) zycze udanej realizacji projektu! :)

nie dziękuję ...

współczuję takiej teściowej, mnie też to denerwuje ... ale może w spadku dostaniecie ... ???

moze... tylko synek wtedy bedzie dorosly i bardziej niz hektary zakoduje fakt, ze babcia mu nigdy radosci nie sprawila, nie zaskoczyla, tylko lizakiem ewentualnie hehe - albo i nie ( w "trosce" o zeby)[/QUOTE]

no tak, fajnie by było żeby taką pradziwszą babcią byłą ... a nie tylko spadek ... ;(
ale piszesz, że ogólnie fajna - czyli trzeba zaakceptować i już ....

poza tym u nas niewiele nowego-pogadalismy z mezem w weekend troche o dzidzi i doszlismy do wniosku, ze jesli lekarz sie zgodzi to intensywne starania rozpoczynamy od marca...bo teraz to sie tak nieoficjalnie staramy...
!

fajnie tak, my też nie chcielibysmy zbyt długo z kolejną dzidzią czekać ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no tak, fajnie by było żeby taką pradziwszą babcią byłą ... a nie tylko spadek ... ;(
ale piszesz, że ogólnie fajna - czyli trzeba zaakceptować i już ....[/QUOTE]


no ogolnie to naparwde fajna normlna kobitka, tylko to skapstwo pozostalo :) moze z czasem sie przyzwyczaje :)

albo zaczniemy jej na urodziny zamaist zegarkow i bizuterii kupowac gadzeciki za 10-20 euro w stylu ksiazka kucharska i bluzeczka i moze sie domysli
chociaz powiem wam ze w pazdzierniku zaskoczyla mnie ( jak na nia to bylo mega wiele) na urodziny, dwa kremy occitane de provence z ok. 65 euro! wow ;) ale wiem, ze takie "szalenstwo" to tylko dlatego ze miesiacc wczesniej jej corka dostala od nas dwa komsetyki kenzo z aponad stowe... a ona "bienda " studentka (majaca na koncie na 1/2 mieszkania i placaca za studia po 40tys funtow rocznie!!!!) nie moze takiego prezentu nam "oddac" wiec ona tak jakby za nia...
 
Hej Kobietki!!
Ja nadal w euforii :D nadal nie mogę sie ogarnąć po tych zaręczynach :p tryskam szczęściem jak głupia ;)
No i jeszcze bardziej pragnę dziecka!!
echhh oby mi się udało zajść w ciążę szybko! wtedy to bym w ogóle ze szczęścia zgłupiała do reszty ;)
 
Hej Kobietki!!
Ja nadal w euforii :D nadal nie mogę sie ogarnąć po tych zaręczynach :p tryskam szczęściem jak głupia ;)
No i jeszcze bardziej pragnę dziecka!!
echhh oby mi się udało zajść w ciążę szybko! wtedy to bym w ogóle ze szczęścia zgłupiała do reszty ;)


Ciesze sie bardzo twoim szczesciem i zazdorszcze tych ogromnych emocji :)
 
Witam wszystkie Staraczki:-D:-D Cieszę się bardzo że znalazłam ten wątek:tak::tak: Zajrzałam na forum staraczek żeby troszkę po kukać i po czytać a tu patrze i widzę że już są jakieś przyszłe mamusie które tak jak ja planują starania o małego człowieczka na rok 2011:-D:-D Ja i mój T planowaliśmy następne serduszko na luty/marzec 2011 ale Emilkę rodziłam za pomocą cesarki (mały uparciuch nie chciał wyjść:tak:) i już prawie wątpiłam że bedziemy mogli tak wcześnie rozpocząć starania ale słyszałam że wiele kobiet mimo przebytego cięcia zachodziło w ciążę w krótkim czasie po porodzie i nie było to zagrożenie dla ich i dziecka zdrowia. A więc za parę miesięcy zaczniemy starania i powiem tylko że tym razem planujemy małego chłopczyka:-):-):-) żeby była mała parka w domku:-D:-D Pozdrawiam gorąco i życzę powodzenia
 
josephine : hej Ty masz taką tesciową jak ja dziadka , ogólnie dobry człowiek zawsze pomaga jak trzeba mnie gdzieś podrzucić (bo ja prawka nie mam) to on pierwszy i wogule ale zawsze pyta to ile dziś zarobiłaś i na koncie ma sporo kasy a zawsze mówi że biedny i że nie ma pieniędzy i tylko liczy ile mu na lokacie urosło :tak:, ale jak ktoś mocno w potrzebie, np brakło do kupna domu to porzyczył , najbardziej mnie wkurza to że chce to niech sobie skompi ale naprawde mnie drażni jak ja coś kupie a on pyta no to ile pieniędzy wydałaś i po co Ci to - to mnie wkurza , dobrze że babcia jest inna :) :-)

lovely: nie dziwie Ci się ja tez po zaręczynach długo "latałam jak na skrzydłach" :-) życze szybkiego dzidziusia

byłam z rana u lekarza i myslałam że już sie zaszczepie a tu okazało się że musze najpierw badania zrobić i wyszłam tylko ze skierowaniem a badania zrobie jutro bo bym sklepu nie zdążyła otworzyć taka kolejka w laboratorium była, i jutro będe musiała znowu rano wstać :-(, ale już bliżej jak dalej
 
a ja od jutra do pracy wracam .....

josephine - może to i dobry sposób z tanimi prezentami ... może dotrze ;)

agus_kula - witamy, my też już kilka miesięcy po pierwszej dzidzi będziemy starać się o drugą ;)

lovely - trzymam kciuki za powodzenie Waszego planu!
 
reklama
witajcie!

od kilku dni walcze z moim niejadkiem-wczoraj przeszedł sam siebie-ostatni "posiłek" zjadł o 16- mały jogurcik, a potem o 20 zjadł tylko 3 łyzeczki kaszki, popił herbatki i poszedł spac...spał niespokojnie do 7.30 o 8 zjadł 140 ml mleczka a potem o 11 1/3 słoiczka owocków- i nic poza tym- teraz popił i znowu spi...zwariuje z nim chyba- od 2 tyg je jak ptaszek-wiecej jadł jak miał 6 mc!, na szczescie na wadze nie traci, ale sie martwie

ehhh...ide pomyslec co by mu zrobic zeby obiadek jakis zjadł
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry