reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale jestem szczęśliwa!!! To był najpiękniejszy Sylwester w życiu, bo...

K. mi się oświadczył!:-):-):-):-):-)


Gratuluje:-):tak::-):tak::-):tak:

ja tez ostatnio co usiade do kompa to mnie cos odrywa i nie mam czasu na rozpisywanie sie:-(mam nadzieje ze sie to poprawi...a na razie corcia w przedszkolu a ja mam troszke laby....
piekna zima za oknem...mam nadzieje ze wymrozi bakterie i wirusy:tak:

milego dnia:-)
 
reklama
sorka że sie tak długo nie odzywałam ale zrobiliśmy sobie z mezem detoks od kompa :)

josephine: ja tez mam tak jak Ty z tymi zakupami :tak: tez bym najchętniej całą wyprawke zniosła do domu ale staram się z tym walczyć, a pokuse mam na co dzień bo prowadzę sklep dla dzieci od 0 do 3 roku zycia, także co towar to bym coś zabrała do domu ale jakoś sie powstrzymuje, ale jak juz będe w ciazy to ... będzie się działo :-)

ja w tym roku mam ostre postanowienie i mam nadzieje że uda mi się w tym wytrzymać
1. oszczędzać - wiadomo na dzidzie już :)
2. zrobić remont pokoju na lato - w końcu żeby ładnie wyglądałao i zeby zdążyc przed ciażą
3. choć troche zdrowiej jesć i nie zapominać o śniadaniu :)
4. w boże narodzenie oświadczyć rodzine ciaże - było by super :)
a że zaczne ćwiczyć to sie nie oszukuje nawet :)

a wózek tez już mam upatrzony stoi w sklepie :) taki szajbus jestem :) no ale pewno jeszcze 5 razy zmienie decyzje :);-)

jutro ide zaatakować rodzinnego o szczepienie , bo w poniedziałki są kolejki :-)
a 16 mam zamiar zaatakować gina i powiedzieć mu o planach ciekawe co mi zaleci :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się po przerwie - przepraszam za nią ale miałam tornado w domu bo się z małżem pożarłam o wszystko. No ale przynajmniej już wiem że na pewno:
1. Karola idzie od września do przedszkola
2. Ja po obronach idę do pracy bo chcę a nie muszę :-D
3. Staranka będą na wakacyjne szaleństwo - again :-D:-D:-D
4. Karola w kwietniu wybywa do swojego pokoju :tak:
5. Druga będzie dziewczynka :-p:-D choć nie na 100% :-D

Jestem padnięta po dwóch dniach kłótni, szczególnie że jestem 4 dni w plecy z moją pracą inż co mnie dodatkowo wkurza.
 
hej,
a ja ostatnie dwa dni na L4 i wracam do pracy ...
więc korzystam z uroków łóżeczka i wypoczywam ...:-)

josephine - w planach mamy firmę organizująca śluby ... moja przyjaciółka jest szalona na punkcie tego tematu ;) więc ....

współczuję takiej teściowej, mnie też to denerwuje ... ale może w spadku dostaniecie ... ???
 
Sol: ach Ci mężowie sa nie do zniesienia, ale jak ich nie ma to też nie dobrze, mój mówi wczoraj do mnie tak a Ty zawsze musisz marudzić, a jak nic nie mówiłam to czemu tak cicho jestem pyał - nigdy im sie nie dogodzi :)
 
mój mówi wczoraj do mnie tak a Ty zawsze musisz marudzić, a jak nic nie mówiłam to czemu tak cicho jestem pyał - nigdy im sie nie dogodzi :)

hehe no skąd Ja to znam ;-):cool2:mój mówi tak samo :-D

Dziś przygotowuję się do pracy a tu telefon że mam dziś jeszcze dzień uropu :-)miłą zrobili mi poniedziałkową niespodziankę :happy2:
 
reklama
agnieszka.kk : ale masz dobrze z tym wolnym, zazdroszcze Ci ;-) ja od rana renament licze:no: i już mnie ręka boli od zliczania :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry