reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
josephine dziękuje;)
lovely szczęścia życzę kochana:)

a jak wam mija wieczorek?
ja lecę oglądac film z mężem,synek już śpi a jutro wybieram się na babskie zakupy także czeka mnie kolejny ciekawy dzień no a od poniedziałku do pracy,koniec urlopu heh teraz będę musiała czekac do marca aż polecimy do Pl :-)
 
reklama
Witam was dziewczyny
U mnie sylwestra minely bardzo fajnie.Mielismy w planach isc do kolezanki,niestety jej brat poinformowal ja ze zaprosil swoich kolegow i nie ma zamiaru sie denerwowac przez jej dzieci:no:Niesteyy jest tu sama z dwojka i mieszka razem z bratem.Troche sie biedna podlamala ale zamiast w pokoju siedziec zaprosilismy ja do nas.Zabawa byla super,my troche popilysmy i tanczylysmy:-DNajbardziej jednak chyba dzieci mialy radoche.Na stoliku same smakolyki,balony,petardy.Niestety nie dotrwaly do 12 i ominely je widoki ogni:-(

lovely-Gratuluje ci kochana.Moj maz oswiadczyl mi sie w swieta Bozego Narodzenia:tak:Bardzo milo mnie zaskoczyl ale nawet chwili sie nie zastanawialam i powiedzialam tak:-D

agnieszka.kk-Spoznione zyczenia dla synka:tak:Ja jeszcze musze poczekac do 22 stycznia.Bede wtedy w Polske i szykuja sie dwie imprezy urodzinowe:sorry2:Najpierw u mojej mamy a pozniej odwiedzam tesciowa.Obydwie juz planuja imprezy i nie da sie im przetlumaczyc ze wystarczy u jednej babci:sorry2:

Ja na szczescie nie musze sie martwic o lata do emerytury bo caly czas mi sie licza odkad Dominika urodzilam,mimo ze siedze w domu.Tutaj jest prawo ze jezeli rodzic pobiera rodzinne na dziecko to lata do emerytury przez ten okres sie licza:-D
 
Witam kochane po raz pierwszy w Nowym Roku, i

zycze Wam wszystkiego najlepszego zdrowka i milosci, bysmy w koncowce 2010 roku nosily pod serduszkiem drugie serduszko... spelnienia marzen :happy2:

lovely gratuluje :-)
agnieszka k.k Alankowi najlepsze spoznione zyczonka urodzinowe

A ja w koncu dochodze do siebie, na Sylwestrze zaszalalam i wczoraj caly dzien dochodzilam do siebie :szok: Ale Sylwek udany usmialam sie, najadlam i wybawilam. No i niestety za duzo wypilam (co okazalo sie rano), juz zapomnialam jaka sile ma alkohol, bo ostatni raz pilam brrr 18miesiecy, bo w ciazy i pozniej karmiac piersia nie tknelam ani lyka... a najgorsze w tym to ze rano o 7.30 moja corcia byla juz wyspana i mamusia musiala sie nia zajac i bawic sie, turlac, ganiac na czworakach, a glowa pekala heheh
 
Dziękuje wam dziewczyny za życzenia urodzinowe dla synka ;)


...co u was kochaniutkie?
fajnie że sylwester udany u każdej,ja co prawda przesiedziałam go z mężem przed Tv ale za rok mam nadzieję sobie odbijemy;)
Ja biegam i sprzątam dom,nie długo wybieram się z przyjaciółką na babskie zakupy,korzystam jeszcze z urlopu bo od poniedziałku wracam do pracy ;-)
miłego dnia!
 
Witam was dziewczyny
U mnie sylwestra minely bardzo fajnie.Mielismy w planach isc do kolezanki,niestety jej brat poinformowal ja ze zaprosil swoich kolegow i nie ma zamiaru sie denerwowac przez jej dzieci:no:Niesteyy jest tu sama z dwojka i mieszka razem z bratem.Troche sie biedna podlamala ale zamiast w pokoju siedziec zaprosilismy ja do nas.Zabawa byla super,my troche popilysmy i tanczylysmy:-DNajbardziej jednak chyba dzieci mialy radoche.Na stoliku same smakolyki,balony,petardy.Niestety nie dotrwaly do 12 i ominely je widoki ogni:-(

lovely-Gratuluje ci kochana.Moj maz oswiadczyl mi sie w swieta Bozego Narodzenia:tak:Bardzo milo mnie zaskoczyl ale nawet chwili sie nie zastanawialam i powiedzialam tak:-D

agnieszka.kk-Spoznione zyczenia dla synka:tak:Ja jeszcze musze poczekac do 22 stycznia.Bede wtedy w Polske i szykuja sie dwie imprezy urodzinowe:sorry2:Najpierw u mojej mamy a pozniej odwiedzam tesciowa.Obydwie juz planuja imprezy i nie da sie im przetlumaczyc ze wystarczy u jednej babci:sorry2:

Ja na szczescie nie musze sie martwic o lata do emerytury bo caly czas mi sie licza odkad Dominika urodzilam,mimo ze siedze w domu.Tutaj jest prawo ze jezeli rodzic pobiera rodzinne na dziecko to lata do emerytury przez ten okres sie licza:-D

KAMA : czekaj czekaj! nie rozumiem? il czasu pracowalas w Uk? I co znaczy "pobierac rodzinne"? Czy ty nie tylko odkladasz na emeryture siedzac w domu, ale ejszcze dostajesz na dziecko jakies pienadze z panstwa??? ale szal!!!!
ja tu nigdy nie pracowalam, koncze studia. maz pracuje, ale mamy za wysoki pulap podatkowy i nie nalezy mi sie niestety nic.. nawet becikowego standardowego 1000 euro nie dostalam. zniesmaczona.... chyba sie przeniesiemy do londynu :)))))
 
Witajcie!

Bardzo dawno nie zaglądałam, więc nawet nie próbuję nadrabiać zwłaszcza, że mój mały szkodnik zaraz sie obudzi.
Podczas swiąt opanował sztukę wstawania i chodzenia przy meblach, więc teraz czuję się jakbym miała co najmniej 2 dzieci! wszedzie go pełno!

W poniedziałek po swiętach byłam na badaniach- bo był 2 dc- wyniki takie se :baffled: LH za niskie, a FSH za wysokie.
Napisałam maila do lekarza i wysłałam wyniki, teraz czekam na odpowiedz i wizyte-pewnie bedzie dopiero w lutym.

lovely- gratulacje! tego sylwestra na 100% nie zapomnisz!

a ja zachowałam na pamiętką korek od szampana- poniweaz był to pierwszy sylwester małego-na szczescie spokojnie go przespał, nie obudziły go sztuczne ognie. na koreczku napisałam 2009 i odłozyłam do pudełka z pamiątkami.


zrobiłyscie jakies noworoczne postanowienia??

ja jedno-zeby 2011 witac z brzuszkiem jak dynia!:-D:-D

buziaki-i obiecuje ze postaram sie zagladac czesciej
 
agnieszka.kk : a co planujesz kupic ??? uwielnbiam zakupy hehehe tutaj za 3tyg okolo zaczna sie wyprzedaze. a w srode zamaiwamy sobie z mezem nowa garderobe z katalogu, fajne obnizki poorbili -60 i -70%, tylko dla dziei niestety malo jets do wyboru, wiec na te wyprzedaze wybiore sie do sklepow :)

witaj mordoklejka :)

ja mam kilka postanowien, wymyslonych co prawda na szybko : 23h40 w sylwestra :)
1. wrocic do sportu
2. obronic sie
3. wiecej gotowac
4.ograniczyc BARDZO zakupy kosmetykowe
5. ale to juz na 2011 : wiec powtorze za rok o 23h40: zaczac starania o dzidzie na poczatku 2011
no i chyba to na tyle bylo :)
fajnie ZE zachowalas korek, ja tez jestem taka bardzo sentymentalno-pamiatkowa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KAMA : czekaj czekaj! nie rozumiem? il czasu pracowalas w Uk? I co znaczy "pobierac rodzinne"? Czy ty nie tylko odkladasz na emeryture siedzac w domu, ale ejszcze dostajesz na dziecko jakies pienadze z panstwa??? ale szal!!!!
ja tu nigdy nie pracowalam, koncze studia. maz pracuje, ale mamy za wysoki pulap podatkowy i nie nalezy mi sie niestety nic.. nawet becikowego standardowego 1000 euro nie dostalam. zniesmaczona.... chyba sie przeniesiemy do londynu :)))))

Zanim urodzilam Dominika pracowalam przez 2 lata w Londynie.W tamtym okresie ja takze na wiekszosc benefitow sie nie zalapalam bo za duze zarobki:no:.W tej chwili jednak siedzac w domu z dzieckiem nie oplaca mi sie wracac do pracy a przynajmniej o zarobkach minimalnych,wiec korzystam i doksztalcam sie narazie z angielskim a pozniej na studia:sorry2::cool2:.Ja tu dostaje na Dominika Child Benefit ktory od okresu przyznania liczy mi lata do emerytury.Czyli minimum do ukonczenia 16 lat Dominika te lata mi sie licza:-D.
 
reklama
A Ja pracuje razem z mężem i dostajemy wszystkie benefity,to nie jest to samo co rodzinne w Pl 48zł śmieszne pieniądze,tu w UK na prawdę warto życ :tak::happy2:

właśnie wróciłam z zakupów,dziewczyny u nas w Benchu mega wyprzedaże,kupiłam sobie kurtkę na wiosnę i bluzkę,jestem bardzo zadowolona:)

a co u was?
miłego wieczoru!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry