reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MLODAM- witaj i ciesze sie ze decyzja męża jest tą wlasciwą;-)jeszcze znajdzie cos na miejscu tak,zebyscie mogli byc razem:tak:
MARYLKA- wiem,ze trudno sie robi-bo kazda z nas miala swiadomosc ze trzeba sie zabezpieczac jak sie dziecka nie planuje i ze wystarczy odstawic anty a bedzie dzidzia a tu czesto tak nie jest:sorry2::sorry2:ale Ty masz jeszcze czas na @ i dlatego trzeba byc dobrej mysli ,ale sie nie nakrecac bo potem boli:sorry2:jestem z Toba i czekamy do piatku a w sobote rano my wszystkie idziemy robic herbate a Ty testujesz :-D:-D:-D:-DUMOWA???
KINGA- witaj śpiochu;-);-)ja zaraz ide wystawic pranie na ogrod:-)
 
reklama
bibinka witaj :-)
mama no śpioszki z nas ;] a że wczoraj do późnej nocy nie spałam no to teraz odespałam! ;D
 
mama a Ja wzięłam z Ciebie przykład i poodkurzałam cały dom i ręczniki do prania wstawiłam :-D a co :-D
bibinka witaj!
...a co do imion to my też mamy takie wstępne imiona dla dziewczynki i chłopca:)
 
Ostatnia edycja:
EWCIA- no i super ze imiona wybrane:))) ja mam przeczucie ,ze jesli uda mi sie zajsc to bedzie synek i na tą chwile będzie Marcel:)))))))))))
BIBINKA- musisz przemyslec sprawe z wyborem ginek.narazie potrzebujesz samej wizyty i badania -najwazniejsze ze masz namiary na 2 dobrych,polecanych ginek.podzwon ,zobacz jakie maja terminy i zadecyduj-bo MUISZ byc zbadana!!!!!!!!!jestes po zabiegu i dobrzeby bylo miec zrobione usg czy tam wszystko dobrze...jak jajniki z tymi torbielami...Boze,ale ginek.Ci sie trafil-niektorzy tacy sa ze jak ciaza przebiega prawidlowo to nie widzimy ich podejscia dopiero to widac jak pojawia sie problemy....mam wrazenie ,ze On specjalnie Cie tak traktuje,zebys poszla do innego......
AGNIESZKA- No i pieknie!!!!ja jestem z Wami ale swoje robie bo w domu sporo pracy:))
 
Ostatnia edycja:
bibinko tak poszukaj dobrego ginekologa i się przebadaj,trzeba zobaczyć czy wszystko jest si(jak to mówi mama) :))
Ciekawe co porabia Wisieńka nasza kochana:)

mama Ja też siedzę na bb ale w miedzy czasie robię coś tam w domu:))
 
mama ładnie Marcelek:tak::-).no właśnie,jak jest ok,to fajnie,a jak już przyjdzie jakiś problem,to umywają ręce.naprawdę myślałam,że to normalny facet,przecież parę lat go znam...w czwartek idę zrobić badania,wyniki toxo i cyto pewnie za 2 tyg będą,także z początkiem czerwca jadę do łodzi,tylko juz teraz muszę się umówić:tak:.i jeszcze ta moja praca,chyba będę zlewać na maxa wszytsko,bo inaczej się nie da.mam ochotę rzucić to w cholerę,ale za coś trzeba żyć...

aga tak zamierzam!

a ja mam śnieg na balkonie...czyt.styropian,tona styropianu;/
 
Kinga masz genialny suwaczek - bzyk bzyk ;-):-D:-D:-D

mama dokładnie tez tak sobie myślałam wystarczy odstawić i juz ale niestety nie ma lekko - ale sie nie poddaję :-)

Agnieszko
czy mogę zapytać czemu chcesz dostać @ - jestem z wami od niedawna i nie wiem wszystkiego a ciekawa jestem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

bibinka dobry lekarz to podstawa - tylko trudno takiego znaleźć :baffled: - powodzenia ci życzę

Super imiona wybrałyście - my tez juz mamy wybrane :sorry2:
dla dziewczynki Andżelika a dla chłopca Gabryś ;-)
 
reklama
witam, ja niedawno wstałam, słoneczko pięknie świeci:-)
jsorbek, dzięki za propozycje filmu;-) co do podróży samochodem, to z tego co wiem można, ale trzeba robić sobie przerwy częściej na rozprostowanie nóg. Ja sama planuje podróż samochodem we wrześniu, a być może do tego czasu zaciążę;-)
młodam, dobra decyzja Twojego męża:tak: na mnie rozstania dłuższe źle działają, tez jestem uzależniona od mojego K.:tak:
Szczęśliwa, trzymam kciuki i czekam na dobre wieści:tak:
marylka, może spróbuj zająć myśli czymś myśli bo się nam zamęczysz. Mi mój K, ma przywieźć książki z wątkiem romantycznym, więc u mnie to odwróci uwagę by nie myśleć obsesyjnie o ciąży:-p
Sol, gratulacje ciemniejszej kreski;-)
mama ale musisz być dumna z Zuzy.;-) Uwielbiam słuchać małych dzieci jak opowiadają o sobie. Są takie szczere i naturalne:tak:
agnieszka, oby 2 szybko przyszła:tak:
bibinka, zmień lekarza koniecznie. To absurd by lekarz traktował Cię jak intruza.:angry:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry