reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesć kochane kobitki ja tylko nadrobiłam wasze dzisiejsze stukanie w klawiature bo wczorajszego to chyba rady nie dam zwłaszcza że mam niewielką dostawe dziś , ach jestem szurnięta jak wczoraj myslałam że mam objawy i nawte naszej mamie sie nimi pochwaliły tak jak sie pochwaliłam to mineły jak ręką odją czyli że to moja bujna wyobraxnia była i raczej nici z fasolki i nawet nie mysle że bedzie tylko czekam już na @ bo inaczej wpadne w jakas depreche i nie będe liczyć już dni płodnych tylko jak coś to czas do @ jak kiedyś nie przyjdzie to będzie niespodzianka :) i tyle bo sie zajeżdże zawsze najgorszy jest ten ostatni tydzień a tak to jak wiem że przyjdzie @ to jestem spokojniejsza i tak nie warcze :)

u mnie tak średnio z pogoda ale ponoć jutro i pojutrze ma padac :(
 
reklama
Agnieszkak.k- dziękuję za piękne słonko:rofl2:
Ewcia ;-)
Nie zamartwiaj się już.Będziesz nosiła jeszcze fasolkę w przusiu i będziesz jeszcze szczęśliwą mamusią zobaczysz.
agnieszka mam nadzieję,że do pn @ dostaniesz,jak Cię brzuch pobolewa:tak:.mnie pobolewał,ale nic:no:
No mnie pobolewa jak na @ i oby przyszła.
My babki to mamy no...czasami wydaje mi się że faceci mają lepiej :rofl2:
 
witam:)

my z Filipem dopiero co wstaliśmy :] się pospało!! :-)

mama super że Zuza ma te kolczyki na pewno slicznie wyglada:)
aga no zycze ci aby @ przylazła jak najszybciej
szczęśliwa no dziś wizyta i usg:) fajnie ci!
Sol super że tescik jest już coraz piekniejszy ;))
 
Bibinka- co za lekarz:angry: może lepiej zmień go. Ja zmieniłam miesiąc temu i jestem bardzo zadowolona:tak:
Bądź wytrwała z dyrekcją;-)


Agnieszka-
mam także taką nadzieję:tak:
 
Ostatnia edycja:
EWCIA-bardzo sie ciesze,ze masz takie podejscie!!!zdaje sobie sprawe ze wiele Cie to kosztuje,ale najwazniejsze,ze przekonalas samą siebie że tak trzeba dla siebie,dla męża,dla drugiego maluszka-tak trzymac:tak:;-)
BIBINKA- napisze Ci tak- teraz wiesz na 100 %- ZMIEŃ GINEK.!!!!!!!!!!!!-Co za kawal .....nawet nie wiem jak Go nazwac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wcale Ci sie nie dziwie,ze masz nerwy!!!!!!!!noż-co kobieta musi przejsc zeby sie nia odpowiednio zajac???czy badanie wziernikiem to tak wiele?????:crazy::crazy::crazy:Bibinka- walnij sobie 100 jak masz Ale w przedszkolu moze troche nerwy miną:dry:!!!!!!!! no i jeszcze w pracy Ci dolozyli:dry:zycze Ci zebys do wrzesnia byla w ciazy i pojdziesz na L4 i bedziesz miala te godziny gdzies....
 
cześć dziewczynki!
ależ mój necior zółwi w domu. minus bezprzewodowych... ale na inny teraz nie mam szans, wiec trza się cieszyc z tego co się ma. K wrócił tuż przed moim budzikiem ;) więc jak budzik zadziałał hihihi. Pracy nie podjął-miał by ją od razu,ale i dobrze że wyszło jak wyszło bo byśmy sie nie widzieli tygodniami. a tak jest na miejscu :) pozdrawiam serdecznie i miłego dzionka życzę

Kinga chyba mało kto lubi... a ja to jestem wręcz uzależniona od mojego mężusia :)
 
Ostatnia edycja:
A pisałam wam, że mamy już imiona dla naszych kolejnych Krasnali, tzn 4 do wyboru:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A więc doszliśmy do wniosku, że nasze pociechy będ miały imiona na literkę M:blink::-p

Mikołaj, Michał, Milena, Maja- jak będzie dziewczynka, to będzie MAja, a dlatego, bo jest już MAciuś, jeżeli chłopak, to Michał choć wolę Mikołaj, ale K. nie da się przekonać:no:


Uciekam na śniadanko, bo właśnie K. przyszedł :)))
On jest normalnie kochany, do śniadanka kupił mi truskaweczki:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Kinga chyba mało kto lubi... a ja to jestem wręcz uzależniona od mojego mężusia :)
:-) i pozytywnie!
wiadomo że jak się bardzo mocno kocha to ta druga połówka jeste dla nas jak tlen bez którego ciążko wręcz życ! ;-) :-)

to jednak dobrze że twój mąż do tej pracy nie pojdzie bo być uschła z tesknoty ;))

Ewcia3004 Michał ładne imię :) moj mąż tak sie nazywa.. fajnie się zdrabia ;) misiu, misiaczku, michałku, michasiu... :)
 
reklama
ewcia dzięki:tak:,ale z tą dyrekcją mam przerąbane od początku,tak mi zdrowie psychiczne nadszarpnęłą,że szok:szok:.nawet ostatnio mnie na monitoringu szpiegowała:angry::wściekła/y:.szkoda słów...bardzo ładne imiona;)))

mama już raczej do niego nie pójdę:no:.porobię badania i z wynikami jadę do łodzi,do tego lekarza poleconego.tylko nie wiem,którego wybrać:baffled:.jedna kobitka prowadziła 2 ciąże mojej kumpeli,była przy porodach,ale nie ma usg w gabinecie.ona 100 zł,usg 200 zł:szok:.inny bierze 80-100 zł i ma usg,ale koleżanka chodzi do niego dopiero od 4-5 m-cy też w ciązy,jest zadowolona,jej koleżanki też.obyś miała rację z tą ciążą,bo ja się w tej pracy WYKOŃCZĘ!!!ale muszę do ciąży na luzie podejść,póki co czekam na @,a potem do dzieła

młodam cześć!jak tam tatko się czuje???

cześć marylka!nic Ci się nie śniło;)?

hej kinga;)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry