reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jsorbek,aga dzięki:tak::-).mam nadzieję,że wreszcie trafię na kogoś normalnego:tak:
jsorbek u Ciebie tez imionka wybrane:tak:,b.ładne:-)

aga mnie się śniło ostatnio,że śnieg padał,więc mam na balkonie:-D.tylko trawa już rozłozona po ocieplaniu,ale dalej robią i się sypie:baffled:.mój M dostaje białej goraczki,bo ostatnio sprzątałtą trawę z 30 min:baffled:

jeżynka cześć!masz rację,a tak się właśnie poczułam;(
 
reklama
Witam sie po bardzo długiej przerwie bo juz do was naprawdę długo nie zglądałam
a widzę że dzisiaj tak przyjemnie bo o imionkach piszecie
a nie wiem czy jeszcze mnie tu ktoś pamieta
 
Ostatnia edycja:
Agnieszko[/B] czy mogę zapytać czemu chcesz dostać @ - jestem z wami od niedawna i nie wiem wszystkiego a ciekawa jestem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Pewnie że możesz:)
Oficjalne starania mamy w planach zacząć lato/jesień ale nigdy nic nie wiadomo i różnie może być tym bardziej że nie skupiamy się na zabezpieczaniu jakoś specjalnie.
Dziś mój 44 dzień cyklu i @ brak.Aby się upewnić o co kaman zrobiłam kilka dni temu test i wyszła jedna kresa więc w ciąży nie jestem a @ nadal brak.Podejrzewam że to albo hormony się że mną bawią albo może torbiele się przyplątały.
Tak więc czekam na @ aby się uspokoić.Jak nie przyjdzie w najbliższym czasie to w poniedziałek na stówę idę wybłagać od mojego GP skierowanie na usg aby zobaczyć czy wszystko jest ok i w razie "w" podjąć się leczenia.
W lipcu będę w Pl i czy tak czy tak porobię prywatnie wszystkie badania bo przed staraniami trzeba się solidnie zbadać.No chyba że uda mi się dostać tu na usg do szpitala i jak będzie coś nie tak a będę miała szanse na zajście w ciąży to działamy od razu:)
...ufff ale się rozpisałam.

jeżynko witaj!
lopop witaj!
 
przeniosłam się do kuchni podszykować obiadek i zabrałam Was ze sobą:-D

hej lopop;)
 
jestem juz-pranie rozwiesila ,niby pochmurno,ale w sumie cieplo-Domi w piaskownicy ,troche na hustawce-najwazniejsze ze na powietrzu:tak:
BIBINKA- olej to co mozesz olac bo faktycznie czlowiek na glowe dosanie z niektorymi sprawami:sorry2:umow sie na wizyte do Lodzi,poczekaj za wynikami i jedz-powiem Ci,ze gorzej juz pewnie nie trafisz:no::sorry2:a Mareclek wybralismy(choc Zaza z uporem mowi ze Ryiu:dry:)bo tak podswiadomie czuje ze bedzie drugi facet mamy:tak::tak:
AGNIESZKA- tak szybciej sie prace domowe robi jak troche sie popisze,troche popracuje a tu patrzysz juz pora obiadowa;-)
JEŻYNKA- czec bo chyba z Tobą sie nie witalam:happy2:
 
cześć agnieszko widzę że jesteś taka pracowita jak Kinga i parę wątków obskakujecie
co u Ciebie oprócz braku @, jaka pogoda na wyspach?
u mnie dzisiaj w Chojnicach słońce super świeci
 
reklama
Dziewczyny jakie my zdolne jesteśmy i mamy czas by popisać i dom ogarnąć, połowa z nas jeszcze dziecka/dzieci dopilnuje itp:-D
Tylko kobiety tak potrafią:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry