reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

moja pod kołderką "od zawsze" i miłość coraz większa;-)tuli że ciepło się na serduchu od patrzenia robi:-D
o tej tablicy nie pomyśliłam... mówicie że juz może się sprawdzić???:confused:
u nas mule, bączek, pchacz i wszelkiego rodzaju farfocle i rzeczy zakazane są najlepsiejszymi zabafkami, o:baffled:
no i misie wszelakie (a że ja mam kolekcje osobistą pokaźną to dziecie ma co tulić:-D) całowane przy każdej okazji:cool2:nie wierzę że taki przytulas sie zrobił z mojej panny niedotykalskiej:-D

edit: roxi, dla mojej kocyk czy kołderka to wsio ryba - i tak rano śpi "na misia" i tak:cool2:
 
reklama
no mój też rozkopać to się rozkopie i spod kołderki, ale juz mu ciężej bo gabarytowo większa i cięższa więc zawsze tam jakaś część ciała pod tą kołdrą jest, a kocyk to czasem zwinięty w kuleczke w rogu łóżka leżał a jaśniepan rozwalony na całym łóżku bez żadnego przykrycia :-D
 
Ida moja nie lubiąca się przytulać niunia od jakis paru dni podbiega pocałuje mnie, przytuli się i leci bawic się dalej. Po paru minutach powtórka. A wczoraj nawet wlazłami na kolana :szok:
 
Mam pytanko odnośnie organizacji roczku. Na którą godzinę wyprawiacie/ wyprawiałyście impreze? Niby nic takiego, a ja mam już mętlik w głowie;) Chcialam na 15, żeby nie serwować tak późno obiadu. Z drugiej strony moja mama upiera się, żeby ok. 17, a ja już nie wiem co kombinować:p Jutro roznoszę zaproszenia, więc mam niecałą dobę do namysłu:p
Roczek przypada nam 20 października, ale wyprawiamy 29, bo nie wszystkim gościom pasuje. Tak tylko w woli wyjaśnienia, żeby nie było, że zaproszenia rozdawane pięć dni przed:p
 
Ostatnia edycja:
jeśli zapraszasz na obiad to wg mnie 17 to za późno. Ja na deser zapraszałam tak po 15 ;-)
zresztą ja bym na 17 nie zapraszała też z racji tego, że ja o 19 kładę dziecko spać
 
Dokładnie o 17 to moja by po godzinie padła i zamiast siedzieć z gośćmi to bym kapała i karmiła małą. A po godzinie solenizantka by poszła spać.
 
reklama
Każde dziecko jest inne, bo ja gości zaprosiłam na 17.30, a Laura akurat o 17.00 wstała z drzemki. Jeśli będziesz obiad podawać to o 17.00 wg mnie za późno.
 
Do góry