reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

u na sjest wielki problem, my mamy zabawki po starszej, po mojej koleżanki córce i jeszcze po mojej chrześniaczce i w sumie mi też nie zależy na zabawkach, no ale wiadomo dziecko będzie się cieszyło najbardziej z zabawki, wiadomo za dużo to oszaleje, więc u nas z tego co wiem to chrzestna ma w planach kupić coś bardziej praktycznego plus jakiś mały drobiazg, chrzestny znając życie kupi jakiś ciuch. My książek mamy dwie półki i szafkę i wolałabym żeby nie było książek. Ciężko z tymi prezentami. Moja Olka dopiero teraz bawi się tym co dostała na rok.
 
reklama
Witam.troszkę czasu mnie nie było a więc..
WSZYSTKIM DZIECIOM KTÓRE JUŻ MIAŁY SWOJE PIERWSZE URODZINKI DUŻO ZDRÓWKA,SZCZĘŚCIA I POMYŚŁNOŚCI ŻYCZE:-)
U Nas dopiero się odbędzie 8 pażdziernika przyjęcie a mszę św.ma w dniu swoim uodzinek czyli 4tego.
pozdrawiam
 
wczoraj zrobiłam zakupy na roczek (jutro rano biore się za pichcenie)-goście zaproszeni są na 16 czyli już po obiedzie więc produkować kulinarnie za bardzo się nie będę.Tort do odebrania jutro z cukierni (sama nie umiem i nawet nie próbowałam zrobić bo wiem że i tak by nie wyszedł;-))Dzisiaj muszę jeszcze tylko kupić jakieś balony,coby ozdobić pokój i wsio:-)aaa i co najważniejsze muszę sprzątnąć w chacie bo jak narazie to nie miałabym w tym moim "porządku" gdzie posadzić gości(ów):szok:
aaaa co do urodzin to Miłosz dostał od nas zestaw xxl klocków lego duplo i nawet stara się budować swe abstrakcyjne (przewracające się) wieżyczki:-)jak któraś z Was nie ma pomysłu na prezent to klocki polecam bo naprawdę (przynajmniej u nas) potrafią zająć Miłosza na dłużej niż 15 minut:tak:
dostał jeszcze samochód z pilotem (czyli teraz sam sobie steruje pojazdem co też go całkiem,całkiem interesuje)
aaa i wielką ciężarówkę z trzema naczepami (mi się podobuje,ale jeszcze nie została rozpakowana coby wszystko na raz mu się nie znudziło)
i tablice kredowo-magnetyczną (uwielbia przyczepiać magnesy do lodówki stąd ten mój wybór i to też trafiony prezent,kredą też "rysuje" ale bardziej po swym podniebieniu (coś mu ona smakuje) dlatego jak narazie wolimy tą wersje z magnesami):-D
 
Mi sie udało wreszcie kupić Frankowi prezent i oczywiście będzie w częściach :)
- pościel + poszewki from Ikea oczywiście - wyrodna matka dopiero teraz dziecku kołdre i podszke dała, póki co ogląda ale chyba mu sie podoba bo nagle miłość ogromna do łóżeczka zapanowała, ale on taki piernaciarz :) Więc tą część juz dostał :)
- tablica do rysowania taka jak na zdjęciu - solidnie wykoanna, ładne kolory i przeceniona na 62 zł :) Niby od 18 mies ale co tam, niech ćwiczy zawczasu - dostanie w dniu urodzin
- sanki - dostanie jak spadnie śnieg bo nie mam gdzie ich trzymać

Poza tym kupiłam balony, musze jeszcze jakąś fajną świeczke skołować. Imprezka w weekend nastepny u rodziców moich a wcześniej w dniu urodzin szalejemy we trójke - pewnie w domu patrząc na pogode - no ale razem calutki dzień :) blue scribbler.jpg
 
Lolisza ja też kupiłam tablice i uważam że prezent trafiony w 100 %-młody jest z jej użytkowania bardzo zadowolony...mam nadzieje że Franiowi też przypadnie do gustu:-)
 
a możecie mi tę tablicę np na allegro pokazać?
Lolisza ja też wyrodna ostatnio dałam pościel dziecku :-) ale chyba nie zrobiła na nim specjalnego wrażenia
 
reklama
Patryk od około dwóch miesięcy ma kołderke bo wcześniej spał pod kocykiem, ale strasznie się rozkopywał, a z kołderką już mu nie tak łatwo ;-)
 
Do góry