reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

reklama
natolin to zazdraszczam w takim razie! Możesz się cieszyć, bo jak ja sobie przypomne urodziny Julci kuzyna gdzie na widok prawie wszystkich "wyła" to mnie trzęsie! :-) miała wtedy 5 mies i bała się hałasu i obcych, na szczęście już jej przeszło i teraz też lubi być w centrum zaiteresowania jak Twój synuś! :tak:
 
u nas za tydzien w sobote i niedziele bedzie impreza.... na sobote bedziemy my, moja mama, tesciu z dinozaurem (tzn jego druga zona) i synem, chrzestny malej z kobitka i 3 dzieci 10-14 lat., na niedziele: tesciowa z chlopem drugim, prababcia Leane, moja mama, szwagierka z chlopem i 2 dzieci. nei wyobrazam sobie robic znowu tak jak na chrzciny 24 ludzi naraz. i tak nie zapraszam 9 osob bo po prostu nei zmieszcza sie juz a po drugie: znajac ich "zapedy" do prezentow to ja wiecej wydam na zarcie niz Leane skorzysta z prezentow od nich.
 
Nice,Paolcia,Concita cieszę się że urodzinki udane.

My za dwa tygodnie w sobote robimy i już mam stresa.

Concita a co to za smak cookies bo ja KUBUSIA u Sowy chcę zamówić ale nie mam pojęcia jakie wogóle mają dobre smaki.

Na stronie Sowy masz wszystkie smaki wymienione z opisem co tam dokladnie maja :) A to jest smak ciasteczkowy, czekoladowy biszkopt z konfitura z czarnej porzeczki, jakimś alkoholem nasączone i w jednej warstwie sa w masie takie prazynki kuleczki i ciasteczka pokruszone, fajne to :)
Cukiernia Adam Sowa wejdz w produkty->torty->kremowe i tam sa rozne rodzaje, a z boku po lewej pojawia sie dokladny opis z czego to :) no a gdybys sie nie mogla zdecydowac to poprostu idz do cukierni sowy i sobie cieniutki kawaleczek wez na sprobe tego tortu ktory cie interesuje :) my nasz probowalismy przed zamowieniem :)
 
nice, paolcia, concita, ciesze się, że wszystkie imprezy urodzinowe udane :-):-):-)


Mój Patryk uwielbia jak jesteśmy gdzieś w gościach albo ktoś do nas przychodzi, lubi plac zabaw, gdzie się dużo dzieje i są ludzie, a przede wszystkim dzieci, dosłownie lgnie do nich :tak:
 
Tak czytam o waszych imprezkach urodzinowych i tak sie zastanawiam czy zazdroszcze czy wspolczuje takiego podejscia:eek:
To ma byc przyjemnosc i radosc dla dzieck!a nie dla gosci a prezenty to nie wszystko.A po co sie stresowac czy wszystko sie uda czy nie i zeby miec to juz z glowy,przeciez to bezsensu
Moze tak mysle bo my tu sami ale mysle,ze nawet jakby byla mozliwosc to nie robilibysmy imprezy na niewiadomo ile osob z niewiadomo jaka iloscia zarcia ,po prostu uwazam,ze to nie o to tu chodzi ale moze tylko j tak mysle:eek:
 
reklama
sheeney oczywiście szanuje Twoje zdanie, ale ja sobie nie wyobrażam świętowania pierwszych urodzinek Julci bez najbliższych mi osób! Czyli mojej i mojego męża rodziny! Nie tylko my chcemy świętować i cieszyć się, że nasze dziecko ma już roczeki wyszło z wieku niemowlęcego, babcie dziadkowie ciocie i wujkowie również! A prezenty...po prostu są! Dziecko się cieszy i tyle! Najważniejsi są ludzie!
 
Do góry