reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

Więc i my już po :-) concita85 cieszę się, że wszystko jednaj się udało i że jesteś zadowolona z przyjęcia :tak: A my przeżyliśmy cudowny dzień!!! Julka była przeszczęśliwa, mimo, iż na początku też płaczliwa była jak goście zaczęli się zjeżdżać. Ale jak już doszła do siebie to była w siódmym niebie, że jest w centrum zainteresowania :-D babcie wychodziły z nią na spacerki i ogólnie wszyscy chcieli się z nią bawić i to jej się podobało! Śmiała się, gadała głośno przy stole, spróbowała swój pierwszy kawałek torta. Z prezentów dostała: wózek głęboki z lalą dużą szmacianą, wózek spacerówka z lallą bobasem śpiewającym, jeszcze jedną lalę śpiewającą fasolki, mega wypaśną kuchnię smoby, taki jeździk delfinek fisher price i kase. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ale nie tyle z prezentów, ale z samego faktu, że wszystko, cała sceneria przebiegło tak pięknie!! I jeszcze po kolacji puszczaliśmy prezentacje przez nas zrobioną od czasu gdy Julcia była u mamy w brzuszku do dzień przed roczkiem! W sumie trwało to z 15 min! Aha a odnośnie tortu od Sowy to niezbyt byłam zadowolona, bo ten czerwony elmo się sypał :-D i wszystko farbował :confused: i wszyscy mieli czerwone języki i usta :-D

fajnie że i u was super się udało i jesteście zadowoleni :) u nas Elmo sie nie sypal, ale to pewnie zalezy od nadzienia, my mielismy cookies i byl super :) i fakt masa rozowa farbowala gosciom jezyki hahahha
 
reklama
Makuc - o kurcze, niezłe te Twoje jamochłony. No to się wcale nie dziwię skąd u Ciebie ta niechęć do 'rodzinnych' spotkań.

Concita - po pierwsze wszystkiego najlepszego dla Daniela z okazji roczku! :-) Masz już w domu dziecko, a nie niemowlę :-D Super, że wszystko poszło dobrze i że jesteś zadowolona zarówno z imprezy jak i z trafnych prezentów :-)

Paolcia - Cieszę się, że u Was też tak wszystko gładko poszło, no i że małej się podobało - to najważniejsze. A z tym barwiącym Elmoo to nieźle :-D Przypomnieli sobie goście czasu dzieciństwa kiedy się kupowało barwiące lizaki i była z tego mega frajda że ma się fioletowy język :-D

U nas też wszystko super wyszło :-) Trochę rano się zestresowałam bo małemu nagle zęby znow ruszyły i wariowal i histeryzował od rana - przebiła mu się górna czwórka i dolna też podeszła do góry :baffled: Myślałam że będzie przez to marudny i na gości źle zareaguje (a było 20 osób). A tu niespodzianka - mały był wniebowzięty, śmiał się do wszystkich, zaczepiał, zagadywał. Podobało mu się, że jest w centrum uwagi - zero strachu do ludzi, co mnie zdziwiło. Taki był rozbawiony, że nawet o jedzeniu zapomniał i musiałam go wynieść do innego pomieszczenia, żeby cokolwiek mleka wypił ;-) W świeczkę za słabo dmuchał i mu się nie udało - tatuś pomógł, ale torta trochę dostał - polizał trochę masy. Oczywiście się wykrzywił i większość wypluł, jak to on... :sorry2:
A dziś mamy dzień we trójkę, siedzimy z małym w przedszkolu - bardzo mu się tam podoba :-) Więcej mąż siedzi, bo mnie rozłożyło choróbsko niestety i staram się trochę na odległość trzymać, no ale zaraz tam wracam.
 
Nice, Concita, Paolcia bardzo się cieszę że imprezki roczkowe udane :-)
Nice gratuluję Przemciowi kolejnego ząbka :-)
Makuc współczuję takich tekstów teścia, widać że facer jakiś pojechany jest i jeszcze Was poucza.

My w przyszłą niedzielę mamy imprezkę dla rodzinki a we wtorek (4.10) dla przyjaciół.
 
Ostatnia edycja:
nice cieszę się, że i Wasza imprezka udana!!:tak: i widzę, że Przemuś także lubi być w centrum uwagi??? To już powoli ten wiek co przestają bać się ludzi, a zaczynają się wygłupiać i uwielbiają kiedy wszystkie oczy skupione są na nich! Dobrze, że już po wszystkim i imprezki mamy za sobą! Teraz czekamy na kolejne przyjęcia i relacje z nich!!! Kto wyprawia w przyszły weekendas??? Pewnia Alicja, bo jej mała rodziła się tak jak moja Julcia!!!
 
reklama
Mi M. przywozi z Francji marcepan do cisat i jest pyszny- normalny marcepan.Taki pakiet i w nim są trzy kolory- biały,różowy i zielony.Więc użyję bez oporów,bo już robiłam z nim np. mazurki na święta i wszyscy się zajadali:).

Uwielbiam,ubóstwiam marcepan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja się wczoraj własnie dowiedziałam,że brat nie będzie mógł być:(((((- ma wyjazd z firmy do Grecji no i w żaden sposób sie nie da:((((- buuuu.

Mojego brata tez pewnie nie będzie:-(. 4 wraca z wycieczki do Turcji,a ponieważ mieszka w Gdańsku,to trochę mu za daleko...Ale zaproszony został:tak:

teść 1,5h głupie dźwięki z siebie wydawał, żeby tylko alicja na niego uwagę zwróciła plus na siłę ja za ręce łapał. Alicja plakała i uciekała przed nim jak tylko się zbliżał. Moje zdecydowane sprzeciwy z premedytacją olewał a na D. się wydarł, że on wie co robi i że przesadzamy z tym chowaniem Alicji pod kloszem :szok: wiec na sama myśl o roczku mi się słabo robi...

Tak robi mój 7-letni syn:szok:. Ale robi to z takim wdziękiem,że Franek jest szczęśliwy. Nie dziwię ci się,że ci się słabo robi:*****

Nice,paolcia,concita cieszę się,że imprezy się udały:-)

U nas na roczku będzie mało osób. Moja mama, chrzestny z żoną i córką i chrzestna z narzeczonym i jego synem. W sumie, razem z nami będzie... 10 osób +Franek.
 
Do góry