reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

Nat,a może "pokombinuj" sama z półproduktów- na pewno wyjdzie o wiele taniej,chocbys nie wiem jak "wypasiony " zrobiła.Wiesz;)- gotowy biszkopt ze sklepu,kremy,co to tylko z mlekiem wystarczy zmiksować,dekoracje tez gotowe można kupić ,pisaki kolorowe do tortów- naprawde żadna filozofia taki tort z "gotowców " zrobić.Tylko pamiętaj,żeby ze dwie warstwy dżemem "ostrzejszym" przesmarowac przed położeniem kremu,no i dobrze jest nasączyć te biszkopty- moja koleżanka robiła świetny "poncz" bezalkoholowy- mocna czarna herbata z dużą ilością wciśniętej cytryny.Jakby co,to pytaj- podpowiem;)- ja "mistrzyni" tortów z półproduktów:DDD
 
reklama
HAPPYBETTI :-* dzięki wielkie! to może spróbuję, tylko muszę się w sklepie za tym porozglądać, bo nigdy nie zwracałam uwagi na takie rzeczy. Gdzie to się kupuje?
i jaki to jest ostrzejszy dżem?
 
NAT ja wlasnei zeby uniknac kwoty 200 euro za tort wypasiony to mam gotowe podklady biszkoptowe, krem do karpatki , troche wodki do nasaczenia, polewa i dekoracje i z bani problem:)
 
Jejkuuu to ile osob u was bedzie na tych urodzinach, ja zamowilam tort na niby 16 porcji u Sowy no i ma wyjsc mnie okolo 100zl...... do tego kilka kostek ciasta wiec mysle ze w 200 sie zmieszcze :)
 
Ja będę mieć dwa torty, jeden sama zrobię specjalnie dla Oliwi a drugi teściowa mi upiecze, bo szykują mi się dwie imprezy dla rodzinki i dla znajomych bo nie pomieszczę w jeden dzień tyle ludzi.
Dzięki Concita za te przepisy :-)
 
A u nas w miescie taka babka piecze w domu ciasta pyszne,zamawialam u niej na chrzciny juz,tort pyszny (a ja nienawidze slodkich tortow) a ten niebo w gebie i za ten wlasnie tort plus blacha sernika plus blacha rafaello zaplacilam 150zl:szok: takze jak mam sama siedziec i bawic sie z tym wszystkim na roczek tez u niej zamowie
 
Pewnie Kania ze sie nie oplaca a ona nie robi jakis tam chadziajskich plackow tylko ladnie czysto (jestem na tym punkcie przewrazliwiona i jak jej odwozilam blachy ostatnio to wszedzie zerkalam,jakie ma produkty-bo akurat dla kogos piekla-wiesz czy czasem nie ser biedronkowy ale wszystko bylo ok na moje oko)
 
reklama
Wiecie co, nie wiedziałam że można z takich gotowców zrobić - dobrze wiedzieć na przyszłość :-)

My zamówiliśmy tort na 20 osób u takiej kobiety która się w to lubi bawić i sobie dorabia (swoją drogą to moja wychowawczyni z podstawówki ;-) ) No i cena ma wyjść do 150zł ( zależności jakie tam dekoracje da), także spoko, tym bardziej że mój tata powiedział że on sponsoruje i już :-) Bo go poprosiłam żeby załatwił z nią, bo w Warszawie to tak się spodziewałam, że ceny będą mega i z tego co Natolin pisze to się nie myliłam.
 
Do góry